zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 17 grudnia 2018

The Crown: Opętana trzynastka

19.03.2003 01:48  autor: m00n

Szwedzcy thrash/deathmetalowcy z The Crown zatytułują swój najnowszy album "Possessed 13", a ukaże się on na początku września nakładem Metal Blade Records. Niedawno zespół oznajmił: "Skończyliśmy fazę przedprodukcyjną. A to oznacza po prostu, że nagraliśmy wersję demo całego albumu. Wygląda na to, żę będziemy mieli na płycie 13 numerów, dwa z nich będą instrumentalne. W tej chwili zapowiada się, że nowy album będzie niezłym skurwielem. Mniej melodii i jak Magnus [Olsfelt, basista] zaznaczył wcześniej, więcej mocy! A teksty, muszę przyznać, że Magnus napisać totalnie najlepsze rzeczy! Cały album niesie solidne tchnienie pierwotnego deathmetalowego ducha. To jest pieprzona deathmetalowa kultura!!!... Zaczęliśmy już pracę nad szatą graficzną ze świetnym Locust Construction. I będzie wyglądać po prostu niesamowicie".

Wstępna lista utworów, które zostaną nagrane i zmiksowane podczas sesji między 5 maja a 15 czerwca, wygląda następująco: "No Tomorrow", "Deliverance", "Face Of Destruction / Deep Hit Of Death", "Are You Morbid?", "Dream Bloody Hell" (instrumentalnny), "Cold Is The Grave", "Kill 'Em All", "Morningstar Rising", "Natashead Overdrive", "Bow To None", "Zombiefied!", "Dawn Of Emptiness", "The Endless Gate" (instrumentalny).

Mówi gitarzysta Marko Tervonen: "Jesteśmy wszyscy cholernie podekscytowani by podzielić się tym albumem ze światem. Numery zabijają, Johan znowu w rodzinie, szata graficzna wygląda totalnie zabójczo, czuje się, że wszystko jest cholernie jak trzeba. Słuchamy mnóstwo przedprodukcji, która zrobiliśmy tydzień temu. Już jest trochę pomysłów na ulepszenie... Wypolerujemy ten śmiertelny diament do czasu, zanim nie zaczniemy prawdziwych nagrań w Studio Fredman 5 maja. Nie możemy się kurwa już doczekać!!! Ale najpierw zaczyna w piątek 21 w Holandii trasę europejską. Przyjdźcie i dzielmy się szaleństem!!!"