zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 17 grudnia 2018

Morderczy teledysk Krisiun

20.08.2003 19:08  autor: m00n

Wkrótce zdjęcia do klipu do utworu "Murderer" kręcić rozpoczną brazylijscy deathmetalowcy z Krisiun. Kawałek pochodzi z mającego się ukazać we wrześniu nakładem Century Media Records nowego albumu "Works of Carnage".

Jak wcześniej informowaliśmy następca "Ageless Venomous" (2001) został zarejestrowana w Bepop 2 Studios w Sao Paulo, jego producentem jest Pierre Remillard (Cryptopsy, Kataklysm, Gorguts), a płyta zmiksowana została w studio Remillarda w kanadyjskim Quebeku. W opinii muzyków Krisiun, "Works Of Carnage" jest "najcięższym, najbardziej ściśniętym i najszybszym krążkiem do tej pory, i będzie dużo on bardziej dynmiczny i głęboki niż ich wcześniejsze dokonania".

Krisiun zapowiada też wydanie DVD zatytułowanego "Live Armagedon", na którym znajdzie się zapis zarejestrowanego 7 października w krakowskim studio telewizyjnym koncertu Brazylijczyków. Wydawnictwo zostanie wzbogacone także o fragmenty występów z Japonii, Stanów Zjednoczonych i Brazylii, ujęcia pozasceniczne i różnego rodzaju materiał z sesji nagraniowych.

Natomiast na początku października Brazylijczycy ruszają na podbój Ameryki Północnej w towarzystwie Deicide, Hate Eternal i Cattle Decapitation.