zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 17 stycznia 2019

Neolithic: Mini album na 10-lecie

19.10.2003 12:42  autor: m00n

5 grudnia, wraz z kolejnym numerem "Thrash'em All", ukaże się nowy mini CD Neolithic, "Team 666", podsumowujący 10 lat istnienia zespołu. Zarejestrowany pod okiem Arka "Malty" Malczewskiego w sierpniu w studio Hendrix materiał zawierał będzie trzy numery premierowe, "Hellboy", "Dying" i "Team 666", a także pochodzący z ostatniej płyty zespołu "My Beautiful Enemy" w nowej aranżacji. Wydawnictwo po same brzegi wypełnione będzie materiałami multimedialnymi, znajdą się na nim klipy do "Team 666", "Love?", video "Szacunek Dla Zmarłego", 20-minutowy reportaż z planu kręcenia teledysku "Love?" oraz archiwum zdjęć, dyskografia itp. pod nazwą "History".

Sesja nagraniowa następcy "My Beatiful Enemy" planowana jest na początek przyszłego roku. Roboczy tytuł płyty to "Sexoholithic".

W najbliższym czasie Neolithic będzie można zobaczyć 25 października w roli supportu niemieckiej gwiazdy heavy metalu, Helloween. Koncert odbędzie się w krakowskim "Klub 38" (ul. Budryka 4), a tego wieczoru wystąpią też Rage i Atrophia Red Sun. Biletów na imprezę nie można już kupić w sklepach, jednak jak informuje organizator, Mystic Production, będzie je można nabyć w klubie w dniu koncertu. Dla wybierających się do Krakowa z Warszawy organizowany jest autokar, a więcej szczegółów w tej sprawie można uzyskać dzwoniąc pod numer 0608554007.