zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 17 grudnia 2018

Pierwsze DVD Strapping Young Lad

21.01.2004 22:29  autor: m00n

16 stycznia w Commodore Ballroom w Vancouver zarejestrowany został koncert Strapping Young Lad, którey trafi na pierwsze DVD grupy. Niezatytułowane jeszcze wydawnictwo ukaże się jeszcze w tym roku pod szyldem Century Media Records i zawierać będzie mnóstwo różnego rodzaju odrzutów z okresu ostatnich dziesięciu lat. DVD ma być zwiastunem nowej płyty zespołu, która będzie nagrywana pod koniec lata.

Lider SYL, Devin Townsend, zamieścił ostatnio na swojej stronie informację następującej treści:

"Zamierzam pod koniec lutego wydać dwa albumy dostępne tylko przez internet. Te materiały są zabawne i nie mają być brane zbyt poważnie. Płyty typowe 'tylko-dla-fanów', ale obie są znakomite i trwają przynajmniej 72 minuty. Sam zrobiłem okładkę i szatę graficzną...(Haha!!!).

Jedną z nich jest 'Ass-sordid II' ze wszystkimi starymi demówkami moich dawnych kapel Noisescapes i Grey Skies, jak i pełna zaginionych utworów z wczesnych lat. Pełny 72-minutowy krążek!

Drugi album nosi tytuł 'Devlab', to eksplozja z poskładanych do kupy po powrocie z trasy z Symphony X wszystkich prac przygotowywanych przez rok na laptopie. Chciałem stworzyć kompletnie popieprzoną płytę z objawami schizofrenii czy grypy...

Szczerze mówiąc, niektórzy ludzie mogą to znienawidzić, więc nie polecam go każdemu. Jedynie tym, którzy chcą usłyszeć, jaki byłby 72-minutowy ambientowy album Devina Townsenda (zresztą nawet tych przestrzegam)".