zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 19 października 2017

Archiwum terminów koncertów

Wybierz miesiąc:

2017:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
2016:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2015:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2014:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2013:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
20121 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2011:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2010:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2009:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2008:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2007:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2006:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2005:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2004:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2003:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2002:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2001:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2000:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1999:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1998:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1997:  2 6 9 11 12
1996:  2 3 4 6 7 9 10
1995:  2 6 9


koncerty według dni (10.2012) - archiwum

Oglądasz informacje archiwalne. Kliknij datę, nazwę zespołu, miasta lub klubu!
dzień: 1.10.2012 (poniedziałek)
Lipali; Ogotay Gdańsk, Parlament, 1.10.2012 (szczegóły)
dzień: 2.10.2012 (wtorek)
Nasum Ostrawa (Ostrava) (Czechy), Barrak, 2.10.2012 (szczegóły)
Monoscream; Preach; Imber
(Swedish Mayhem Metal Tour 2012)
Warszawa, Progresja, 2.10.2012 (szczegóły)
dzień: 3.10.2012 (środa)
Anathema; A Dog Called Ego Bydgoszcz, Astoria, 3.10.2012 (szczegóły)
Nasum; Black Breath; Antigama; The Dead Goats Kraków, Kwadrat, 3.10.2012 (szczegóły)
Luxtorpeda Legnica, Spiżarnia, 3.10.2012 (szczegóły)
Paddy Milner Poznań, Blue Note, 3.10.2012 (szczegóły)
dzień: 4.10.2012 (czwartek)
Anathema; A Dog Called Ego Gdynia, Ucho, 4.10.2012 (szczegóły)
Drown My Day; Soundfear; Burn The Witch; Psychotic Violence Kraków, Sports Pub, 4.10.2012 (szczegóły)
Titanium; Krańcówka Łódź, Stereo Krogs, 4.10.2012 (szczegóły)
Thy Disease; Neolith; Pneumatic Frost
(Contaminated Autumn Tour 2012)
Rzeszów, Red Zone, 4.10.2012 (szczegóły)
Krow; Demogorgon; Raped Christ Szczecin, Szczecińska Agencja Artystyczna, 4.10.2012 (szczegóły)
Plum Toruń, NRD, 4.10.2012 (szczegóły)
Kat & Roman Kostrzewski Warszawa, Klub 55, 4.10.2012 (szczegóły)
Letters from Silence Warszawa, Chmury, 4.10.2012 (szczegóły)
Jarboe Wrocław, Firlej, 4.10.2012 (szczegóły)
Flapjack; Mouga
(Body Slam Tour)
Wrocław, Łykend, 4.10.2012 (szczegóły)
Luxtorpeda; Maleo Reggae Rockers Wrocław, Wittigowo, 4.10.2012
(Koncert na Tekach 3)
(szczegóły)
Para Wino; The Avengers Wrocław, Strefa Zero, 4.10.2012 (szczegóły)
Happysad
(ciepło/zimno tour)
Zielona Góra, Kawon, 4.10.2012 (szczegóły)
dzień: 5.10.2012 (piątek)
Devilish Impressions; Sphere; The Dead Goats; Effect Murder; That's All She Wrote; Metaliator
(Brutal East Festival, vol. 2)
Białystok, Fama, 5.10.2012 (szczegóły)
Virgil Donati Trio
(XXI Międzynarodowy Festiwal Perkusyjny)
Chorzów, Chorzowskie Centrum Kultury, 5.10.2012 (szczegóły)
Frontside; Totem; HugeCCM; Noise Dicks Częstochowa, Galeria Teatr From Poland, 5.10.2012 (szczegóły)
Gówno Gdańsk, Buffet, 5.10.2012 (szczegóły)
Hajva; Dirty Brick; As Night Falls Gliwice, Rock'a Club, 5.10.2012 (szczegóły)
Kat & Roman Kostrzewski Grudziądz, Underworld, 5.10.2012 (szczegóły)
Komety Legnica, Spiżarnia, 5.10.2012 (szczegóły)
Leash Eye; Chain Reaction; Exlibris
(The Most Wanted Tour, serwis www.rockmetal.pl jest patronem medialnym imprezy)
Lublin, Route 18, 5.10.2012 (szczegóły)
Makijaż; Whiterose; Nie ma wyjścia Lublin, Tektura, 5.10.2012 (szczegóły)
Julia Marcell Łódź, Scenografia, 5.10.2012 (szczegóły)
Farben Lehre; Offensywa Łódź, Stereo Krogs, 5.10.2012 (szczegóły)
Łydka Grubasa; Sandaless; Cerber
(10-lecie Łydki Grubasa)
Olsztyn, Nowy Andergrant, 5.10.2012 (szczegóły)
Flapjack; Mouga
(Body Slam Tour)
Opole, Narodowe Centrum Piosenki Polskiej, 5.10.2012 (szczegóły)
Analogs; Leniwiec Opole, K60, 5.10.2012 (szczegóły)
Phantoms of Pilsen 6
Secrets Of The Moon; Dordeduh; Bethlehem; Heiden; Gorgonea Prima; Kozeljnik; Et Moriemur
Pilzno (Plzen) (Czechy), Hostinec Pod Kopcem, 5.10.2012 (szczegóły)
Pandemonium; Embrional; Hellspawn; Empatic
(Misanthropy Autumn Tour 2012)
Piotrków Trybunalski, Spirala (stara lokalizacja), 5.10.2012 (szczegóły)
Desdemona; Batalion D'Amour; Lilith; Xanthe
(Gothic Night)
Poznań, Reset, 5.10.2012 (szczegóły)
Dust n Brush; Blast Rites; Cruelty in the Garden Poznań, Pod Minogą, 5.10.2012 (szczegóły)
Paraliż Band; Zazuzi Poznań, Blue Note, 5.10.2012 (szczegóły)
Thy Disease; Neolith; Pneumatic Frost
(Contaminated Autumn Tour 2012)
Przemyśl, Stary Browar, 5.10.2012 (szczegóły)
Anti Tank Nun
(The Nun Is Gettin' High 2012 Tour)
Słupsk, Motor Rock Pub, 5.10.2012 (szczegóły)
Suicide Seed; Inward Effect; Envy Kills Tarnów, HDS, 5.10.2012 (szczegóły)
Parricide; Unborn Suffer; Anus Magulo; Złośliwy Pomruk Odbytnicy; Mass Insanity; Bezduch
(No Meat No Eat, vol. 5)
Toruń, Bunkier, 5.10.2012 (szczegóły)
Blade Loki; The Sensitives; Akopalipsa'89 Tychy, Underground Pub, 5.10.2012 (szczegóły)
Anathema; A Dog Called Ego Warszawa, Progresja, 5.10.2012 (szczegóły)
From Afar; Bad Falcon; Ramera; Aurora Aeris Warszawa, Radio Luxembourg, 5.10.2012
(zmiana miejsca)
(szczegóły)
Drown My Day; Soundfear
(Suffocate the Weak Tour)
Wrocław, Madness, 5.10.2012 (szczegóły)
Happysad
(ciepło/zimno tour)
Wrocław, Alibi, 5.10.2012 (szczegóły)
Skambomambo Wrocław, Alive, 5.10.2012 (szczegóły)
The Cuts; Lecter; Black Tower; DJ Hiro Szyma Zabrze, CK Wiatrak, 5.10.2012 (szczegóły)
Uda Zgierz, Agrafka, 5.10.2012 (szczegóły)
« Poprzednie
1
...