zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 18 maja 2021

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 69
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

Ogłoszenia

Zespół progresywno metalowy z Bielska-Białej
18.05.2021
szuka wokalisty(-tki). Gramy mieszankę wielu stylów jak to w progresie, także trzeba się dobrze czuć w metalowym uderzeniu jak i delikatnych melodiach. W składzie perkusja, gitara, bas i skrzypce. Materiał gotowy na pierwszą płytę, łącznie z tekstami i linią wokalną, ale jesteśmy otwarci na zmiany i inne podejście wokalisty(-tki) do tematu. Próbki na YT.
hal_1989
Łódzki hard rockowy Hart poszukuje perkusisty.
18.05.2021
Klimaty: Linkin Park, Rise Against, Bullet for my Valentine itp. Zadebiutowaliśmy zaledwie w grudniu, do tej pory wypuściliśmy tylko dwa single z teledyskami (Szczyt, Arbeit - dostępne na youtube), ale już pierwszy z nich latał w kilku rozgłośniach, w tym w Antyradiu. Przed nami publikacja całej reszty już nagranej płyty oraz planowane na jesień koncerty. Oczekujemy sprawności instrumentalnej, umiejętności grania z metronomem, podjarki do grania oraz przygotowywania się do cotygodniowych prób na podstawie nagranych piosenek lub tabulatur guitar pro. Podwójna stopa potrzebna sporadycznie. Nasz wiek: 28-32 lata.
Cześć, jestem gitarzystą z Łodzi obracającym
17.05.2021
się w klimatach klasycznego rocka, grunge'u i bluesa. Chętnie dołączę do zespołu skoncentrowanego na pisaniu własnego materiału. Szukam również pojedynczych muzyków do założenia takiego zespołu. Jak na 38-latka mam sporo czasu, który mogę poświęcić na muzykę.
Kerri
Shock rock, horror sleaze rock. Szukamy wokala
17.05.2021
z charyzmą, prezencją i (niestety) umiejącego zaśpiewać proste melodie. Styl Sister, Wednesday13, Alice Cooper, troche Motley Crue. Dyspozycyjność (kontrakt płytowy), mobilność, zaangażowanie i angielski.
Hej. Mam sprzęt, sale i doświadczenie, do
17.05.2021
szczęścia brakuje mi składu. Raczej rockowo ale mocniej też może być (bez mielenia kota). Łódź.
Warszawa. Kapela poszukuje drugiego gitarzysty
16.05.2021
(solówki mile widziane). Projekt akustyczny: rock'n'roll, hard rock, także ballady, utwory w aranżacji akustycznej. Na początek planujemy zgrać się na coverach, później własne utwory. Nasz wiek 30-40, ale nie zamykamy się na żaden przedział, ważne żeby się dopasować muzycznie i cieszyć się z grania. Inspiracje: Kat, Black Sabbath, Pain, Uriah Heep, Richie Kotzen. I wiele innych, podano przykładowy repertuar. Próby 1 raz na tydzien, salka na Mokotowie.
Zespół Winds Will Lash poszukuje gitarzysty
16.05.2021
rytm.-solowego. Gramy wlasne kompozycje utrzymane w klimatach melodyjnego rocka.
Siemanko, wszystko od thrash w dół włącznie
16.05.2021
rock; punk; pop rock; glam metal etc. Kraków i okolice. Jestem gitarzystą (26 lat) po kilku latach przerwy od grania w półamatorskich i amatorskich zespołach. Chętnie stworze lub dołącze do składu, dla którego muzyka jest pasją i chcieliby sięrozwijac głównie "for fun", ale poważnym z podejściem do prób (w sensie, przychodzimy przygotowani). Mam własny samochód więc dojazd poza Kraków nie stanowi problemu.
mako84
Wrocław. Poszukujemy drugiego gitarzysty
15.05.2021
akustycznego do naszego projektu. Aktualny skład: męski wokal, cajon (plus przeszkadzajki), gitara. Własny materiał na ok. 1.5h (plus kilka coverów). Sala na wyłączność, więc elastyczność jeżeli chodzi o próby. Szukamy kogoś z poważnym podejściem do tematy. Wiek 30+ ze względu na stabilność emocjonalną (?). Pozdro.
Trójmiasto, zespół sympatycznych ludzi kochających
14.05.2021
rocka, a mających już lata świetności za sobą, szuka gitarzysty(-tki). Klimaty melodyjnego i radosnego, ale nieschematycznego i bezobciachowego rock-metalu z przełomu lat 90-tych. Materiał własny, salka na wyłączność 24/7, próby 2x w tygodniu w Szuflandii. Profesjonalne podejście, własny sprzęt i zaangażowanie wymagane. Jeżeli jesteś 35+, masz czas i ochotę na wspólne muzykowanie bez napinki i ambitnych planów, chociażby dla doskonalenia własnego warsztatu - pisz na priv.
Nowopowstały zespol black metalowy poszukuje
14.05.2021
wokalisty. Klimaty Satyricon, Emperor, Absurd itp. Generalnie screening nas interesuje. Własna sala 7/24h w Katowicach.
Tholing the Void szuka wokalisty lub śpiewającego
14.05.2021
gitarzysty potrafiącego growlować. Na koncie jeden album do posłuchania na youtube lub bandcampie. Mamy salkę we Wrocławiu, stroimy się do A.
Black metalowy zespół z Łodzi poszukuje perkusisty.
14.05.2021
Materiał jest, ekipa jest, salka jest. Więcej info na priv.
Hej, jestem po 40 uczę się grac na gitarze
14.05.2021
mam wszystko co potrzeba ze sprzętu, chciałbym spróbować sił w zespole, może komuś się przydam tylko ze względu na prace dojazdy odpadaja, tylko Bielsko-Biała.
W tym Poznaniu do towarzystwa na wyprawy
14.05.2021
po bunkrach i lasach ktoś by się przydał mi tutaj. Ja już doświadczona życiem kobieta, która do starczego wieku nie dotrze. Jednak czas mam zawsze i na większość. Jeśli zapach papierosów Tobie przeszkadza i jesteś abstynentem to nawet nie pisz. Nie pisz również jeśli jesteś z innego miasta i nie znasz klasyki rocka i metalu.
Gitarzysta rytmiczny szuka zespołu w stylu
14.05.2021
Mtorhead, Megadeth, ogólnie lata 80, 90. Mam własny materiał, własny sprzęt, chęci i zaangażowanie. Osoby zainteresowane zapraszam do rozmowy na priv.
Jesteśmy z Warszawy i szukamy wokalisty lub
11.05.2021
wokalistki. Gramy łącząc klasykę metalu z naszymi pomysłami. Dlatego szukamy osoby kreatywnej, z którą chętnie poszukamy nowych rozwiązań. Klimat naszego grania do odsłuchania na stronie FB - ARI23L, lub na YT. Przed spotkaniem będziemy prosili o własne nagrania oraz zaproponowanie wersji wokalu do wybranych naszych nagrań.
killiedbydeath
Poszukiwany wokalista do zespołu oscylującego
10.05.2021
w klimatach rockowo-metalowych. Wymagany opcjonalnie własny sprzęt (na sali mamy jakie przody ale na koncerty czy inne stypy może się przydać), chęci, zaangażowanie. Jeśli chodzi o nas mamy już swoje lata (ponad 30 lat) i raczej rockstar nie zostaniemy ale jak jest próba to jest próba i na niej trzeba być i ogarniać kawałki a nie co spotkanie uczyć się ich. Próby mamy w Sosnowcu.
« Nowsze
1

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Dla kogo powinni grać muzycy?