zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 2 kwietnia 2020

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 67
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

Ogłoszenia

bushman182
Gdańsk. Szukamy gitarzysty do dosyć specyficznego
30.03.2020
składu. W założeniu chcemy grać mieszankę CKOD i rocka alternatywnego z domieszką elektroniki i popu z lat 2000. Brzmi dziwnie? Tak. My też jesteśmy dziwni. Są gary, bas, wokal i potrzeba jeszcze gitarzysty, jakbyś umiał obsłużyć kontroler MIDI, klawisz to super. Potrafisz być liderem? Też super. Mamy po 29 lat i szukamy kogoś nie tylko od prób, ale żeby móc się spotkać we dwójkę przy płynach lub kawce i komponować razem. Jesteśmy muzykami z wieloletnim dośw. scenicznym oraz studyjnym.
Zespół rock and rollowy z autorskim materiałem
30.03.2020
po polsku z Warszawy (coś troche jak Stonsi, Status Quo, The Who, itp.) szuka perkusisty. Jest dużo numerów, wszystkie nagrane w nie najlepszej jakości ale można szybko ogarnąć materiał. Reszta składu jest zgrana. Proszę o kontakt w wiadomościach prywatnych.
Doświadczony klawiszowiec szuka zespołu (nailepiej
30.03.2020
metalowego). Pochodzę z Białorusi i mieszkam w Polsce już prawie 5 lat. Ale praca zdalna z zespołami ktore zostawiłem na Białorusi zaczeła mnie irytować, bo stęskniłem się za graniem na żywo prawdziwej dobrej muzyki. Pragnę występów. Moje preferowane gatunki - to melodic death metal, sympho metal, power metal, progressive metal. O swoich umiejtnościach powiem że to wygląda jak hybryda Children of Bodom, Nightwish, Dimmu Borgit itd.
Tom Skonam
Kompozytor DAW-klawiszowiec 40+ poszukuje
30.03.2020
wokalisty, który użyczy swojego głosu moim utworom. Klimaty nowofalowe w połączeniu z gotykiem industrialem i metalem. Współpraca online.
Tom Skonam
Kompozytor DAW-klawiszowiec 40+ poszukuje
30.03.2020
gitarzysty, który dogra partie gitar do moich nagrań. Klimaty nowofalowe w połączeniu z gotykiem industrialem i metalem (taki jest zamiar). Współpraca online.
Zespól rockowo-metalowy z własną salką w
28.03.2020
Warszawie, szuka wokalisty lub wokalistki. Tworzymy inspirując się różnymi podgatunkami muzyki (między innymi stoner, doom, progressive, hard rock), nie boimy się mieszać stylów w poszukiwaniu własnego brzmienia. Napisz do nas, a wymienimy się swoimi próbkami na priv.
Gitarzysta lat 26 szuka ludzi do grania melodic
28.03.2020
death metalu z wpływami industrialnymi. Materiał na pierwsze wydawnictwo mam napisany.
Stalowa Wola. Poszukujemy basisty w wieku
28.03.2020
16-22 lata, gramy gatunki od bluesa po metal pomijając pop i disco polo, typowy rock n rollowo metalowy zespół. Zapraszam do kontaktu.
Stalowa Wola. Poszukujemy perkusisty w wieku
28.03.2020
16-22 lata, gramy gatunki od bluesa po metal pomijając pop i disco polo, typowy rock n rollowo metalowy zespół. Zapraszam do kontaktu.
Będzin i okolice. Potrzebny pałker do mocnego
27.03.2020
grania, nie szukam magikow, szukam ludzi bez cisnienia i parcia na szkło. Pzdr.
Bielsko 40 + gitara chętnie pogram moze byc
26.03.2020
od podstaw, niestety tylko na terenie Bielska z braku czasu nie dojade.
Cześć. Poszukiwany klawiszowiec do łódzkiej
26.03.2020
kapeli rockowej. Mile widziane doświadczenie gry zespołowej i umiejętność tworzenia aranży partii klawiszowych. Oferujemy bardzo bogaty materiał autorski i super atmosferę.
Hej wioślarze ze Śląska i Zagłębia (Katowice,
25.03.2020
Będzin). Zespół Defusion szuka ogarniętego czasowo axemana rytmicznego z możliwościa wgrywania drugich solówek. Budujemy własny projekt choć covery też. Próby 2 razy w tyg. minimum, w obecnej sytuacji możliwość pracy zdalnej - wstępnie gotowe scieżki, podkład. Wiek - byle zaangażowany. Chcemy odpalić prom jak tylko odlecą korona-kosmici. Własna sala, studio amatorskie do nagrywania. Jak chcesz pograć do piwka - to nie z nami. Tylko konkretna, trzeźwa załoga.
Trójmiasto, potrzebny gitarzysta do zgranego
24.03.2020
projektu umiejetnosc gry na akustycznym instrumencie bedzie duzym plusem. Klimat pop-rock.
Śpiewający gitarzysta szuka reszty kapeli,
24.03.2020
najlepiej zgranej. Mam cały materiał do zrobienia. Mam również inny projekt, do tego nowego również się przyłożę. Warszawa. Klimat rock and roll, rock lata 70.
new
Poszukiwany perkusista z Warszawy bez nałogów,
22.03.2020
poważny i zdyscyplinowany z czasem na 2 próby w tygodniu. Muzyka rock z progresją ale też inne gatunki, dynamika i łamane rytmy. Własne miejsce na próby, nagrania. Instrumenty są na miejscu. Zapraszam poważnych dojrzałych muzyków z umiejetnościami.
« Nowsze
1

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy obecnie poświęcasz więcej czasu na słuchanie muzyki niż miesiąc temu?