zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 3 lutego 2023

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 62
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (13)
- basisty (5)
- perkusisty (11)
- inne (3)

Ogłoszenia

Zespół metalowy szuka wokalu, próby Gdańsk,
2.02.2023
materiał własny, demko na priv. Potrzebujemy przed wszystkim osoby elastycznej twórczo, osoby która potrafi przygotować próbki w domu i takiej która potrafi zrobić burze mózgów na próbie. Teksty po polsku z sensem, w stylistyce danego utworu będą mile widziane. Kapela jak rodzina, dużo luzu, humoru i pozytywnej energii.
sakkath
Cześć, z tej strony zespół Cortege, death
2.02.2023
metal z Rybnika. Potrzebujemy gitarzysty. Zapraszamy do kontaktu osoby z własnym sprzętem, własnym transportem i chęcią do grania death metalu. Próby odbywają się w Rybniku raz w tygodniu. W razie pytań piszcie śmiało.
Zespół poszukuje gitarzysty. Muzyka to mieszanka
31.01.2023
metalowych odmian takich jak thrash, death, choć nie tylko. Wymagamy własnego sprzętu, słuchu muzycznego, chęci do grania w zespole, dyspozycyjności no i nie najgorszych umiejętności. Wirtuozeria? Nie jest nam potrzebna. Zapraszamy do kontaktu.
Jestem leciwym perkusistą z Wawy - od hard
29.01.2023
rocka po death metal. Gram na dwie stopy i zawsze z metronomem. Szukam muzyków, kompozytorów producentów do współpracy na zasadzie wymiany plików. Działam, nagrywam przy pomocy FL Studio. Jeśli potrzebujecie dogrania bębnów do swojej kompozycji czy też projektu to zapraszam do kontaktu.
Gitarzysta metalowy z doświadczeniem na żywo
29.01.2023
i w studiu szuka zespołu lub ludzi do grania. Mieszkam w centrum Wrocławia. Klimaty: death, black, sludge, thrash ze szczególnym wskazaniem na black metal. Najlepiej jakby to było granie na poważnie, z planowaniem wydawnictw i koncertów. Ciężko tu znaleźć coś fajnego więc od biedy mogę nawet pograć bez zobowiązań. Mam czas na próby wieczorami w tygodniu i całe dnie w weekendy.
Cześć, jesteśmy kapelą z Mielca. Nazywamy
28.01.2023
się Wrok. Gramy metal. Szukamy perkusisty. Nasza muzyka dostępna jest na YT.
thrashka7
Cześć, jestem muzykiem tworzącym i słuchającym
27.01.2023
cały ogrom. Najchętniej tkwię w gotyku, thrash, heavy, hardrock, ale i muzyce klasycznej, jazz, blues. Poznam dziewczynę do tańca i różańca - dosłownie. Do tańca, bo tańczę rock and roll i niestety, obecnie nie mam partnerki. Mam wiele innych pasji o których chętnie popiszę. Czekam na odzew.
Cześć, mam teksty na całą płytę. Mam wizję
27.01.2023
tej płyty jest materiał z aranżami. Szukam zespołu, który by to nagrał a potem co najlepsze grał na koncertach. Klimaty około rockowe, raz mocniej raz lżej. Dobrze jakby były klawisze. Wiem, że nagrać nie jest prosto, dlatego stawiam studio i jakiś na początek nieduży nakład. A potem zobaczymy. Zapraszam do kontaktu.
agnostic
Thrashmetalowy zespół War-Saw poszukuje perkusisty.
27.01.2023
Muzyki można posłuchać na Spotify i na naszym kanale YouTube oraz na Facebooku. Próby gramy raz w tygodniu w dogodnym dla każdego dniu tygodnia. Mamy na koncie dwie płyty kończymy pracę nad trzecią płytą, w tym roku planujemy wejść do studia. Jesteśmy aktywni koncertowo graliśmy z takimi zespołami jak Kreator, Vader, Decapitated, Sanctuary, Rotting Christ, Overkill, Destruction, Kat oraz wiele innych. W razie zainteresowania prosimy o kontakt oraz próbki perkusji z naszą muzyką.
agnostic
Thrashmetalowy zespół War-Saw z Warszawy
27.01.2023
poszukuje wokalisty lub wokalistki. Mamy na koncie dwie płyty, można posłuchać na Spotify lub naszym kanale YouTube lub na Facebooku. Lepiej posłuchaj naszej muzy, aby było wiadomo jakiego wokalu poszukujemy, ale jesteśmy otwarci na wszelkie brzmienia, jeśli przypadną nam do gustu. Próby raz w tygodniu, w dogodnym dla każdego dniu. Regularnie koncertujemy, graliśmy już z takimi tuzami jak Kreator, Destruction, Decapitated, Vader, Rotting Christ, Kat, Overkill i wieloma innymi. Obecnie kończymy pracę nad trzecią płytę, planujemy wejść do studia w tym roku. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt, najlepiej z próbkami wokali.
Mr.8ght
Poszukujecie growlera-screamera? Gracie muzykę
27.01.2023
tak ciężką, że wasze panny zastanawiają się nad waszą poczytalnością, tylko brakuje wam konkretnego krzykacza który wywróci wasze trzewia na "drugą stronę"? To świetnie, bo właśnie taki was szuka. 31 lat na karku, od 8 lat w stanie spoczynku. Doświadczenie sceniczne i studyjne jest (było? Who cares.). Chętnie prześcignę swoje możliwości z kapelą która chce być bezkompromisowa i kopać ryje wszystkim na około siebie. Wasz wiek mnie nie interesuje; interesuje mnie wasze podejście do kompletnej anihilacji miejsca w którym możemy zagrać. Death metal, black metal, deathcore itd.? To mi w duszy gra.
Perkusista (43 l.) z własnym sprzętem (podstawowy
26.01.2023
zestaw) poszukuje miejsca na próby na terenie Gdyni.
Radut
Lublin. Zespół grający klasyczny heavy metal
24.01.2023
z damskim wokalem rekrutuje na stanowisko pałkera. Mamy doświadczenie, własny materiał, salę prób, koncertujemy i działamy. Nasze wymagania to względna dyspozycyjność, aktywne współdziałanie, gra na podwójnej stopie. Reszta do dogadania. Zapraszamy do kontaktu.
Forbidden Omen. Krakowski zespół slavic death
24.01.2023
metalowy. W 2021 roku dzielił scenę z legendarnym zespołem "KAT & Roman Kostrzewski" oraz wydał pierwszy album, Ancestral Rituals, we współpracy z wytwórnią Szataniec, który zebrał pozytywne recenzje z Polski, Francji, Austrii, Grecji, Czech i Niemiec. Na koncie ma kilkadziesiąt koncertów, w tym z zespołami "Velesar", "Runika", "Synapsa". Został jednym ze zwycięzców Gostyńskich Rockowań 2022 gdzie zagrał przed zespołem "Dezerter".
sbg
Cześć. Szukamy sesyjnego, być może stałego
24.01.2023
wokalu do projektu hołdującemu Archgoat, Blasphemy itd. Album wkrótce będzie wydany. Demo wkrótce ujrzy światło dzienne u wydawcy. Próby w Gliwicach. Więcej info priv.
Poszukiwany basista ze sprzętem do trio w
23.01.2023
klimacie około thrash-metalowym, trochę punk, trochę może stoner. Najlepiej posłuchać (link do nagrań podeślę zainteresowanym). Mamy za sobą pierwsze demo oraz kilkanaście koncertów. Jest materiał na całą płytę, nagrania rozpoczęte. Próby raz w tygodniu. Szukamy kogoś kto lubi takie energetyczne granie, gra kostką, i potrafi opanować materiał ze słuchu - dodam, że nie jest on skomplikowany. Planujemy nagrania i kolejne koncerty. Mile widziane jakieś doświadczenie studyjne i sceniczne oraz nastawienie na wartościowy przekaz po polsku - Armia, Houk czy Luxtorpeda niech tu będą jakimiś ogólnymi drogowskazami, ale zaznaczam, że tworzymy swoją jakość.
Szukam w miare doświadczonego bandu w szerokim
23.01.2023
klimacie (death, thrash, black, rock, itp.). Najlepiej TG. Więcej info priv.
Knurów. Zespół Awake grający rock metal progresywny
22.01.2023
inspirujący się takimi zespołami jak Rush czy Dream Theater szuka basisty.
« Nowsze
1

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy zdarzyło Ci się napisać list (tradycyjny lub elektroniczny) do muzyka?