zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 14 grudnia 2018

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 189
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (46)
- gitarzysty (17)
- basisty (29)
- perkusisty (30)
- inne (2)
- wokalista (16)
- gitarzysta (16)
- basista (9)
- inne (5)

Ogłoszenia

Trójmiasto, nowo tworzący się zespół ludzi
13.12.2018
kochających rocka, a mających już lata świetności za sobą, szuka perkusisty(-tki). Klimaty melodyjnego i radosnego, ale nieschematycznego i bezobciachowego metalu z przełomu lat '80, '90. Na początek parę coverów, potem zobaczymy. Jeżeli masz czas i ochotę na wspólne muzykowanie bez napinki i ambitnych planów, chociażby dla doskonalenia własnego warsztatu - pisz na priv.
herBat
Zespół Maddogz szuka gitarzysty śpiewającego
13.12.2018
(nie jest to wymóg konieczny). Klimat - rock, hard rock, stoner, southern. Miejsce grania - Lubiszyn pod Gorzowem Wielkopolskim. Basista jest i dojeżdża ze Szczecina, ew. transport zapewniony. Zapraszamy do kontaktu.
Cześć, gram na basie wiek 40+ szukam chętnych
12.12.2018
do wspólnego grania w klimatach punk hardcore lub mocny rock ale nie ograniczam się jeśli muzyka będzie dobra - ewentualnie dołączę do już grającego lub nowo formującego się zespołu. Zainteresowanych proszę o kontakt. Pozdrawiam.
Gitarzysta rytmiczny z Poznania, z doświadczeniem
12.12.2018
scenicznym i studyjnym poszukuje istniejacego składu. Solówek nie wycinam ale potrafie położyć solidny fundament pod każdy utwór. Nie przepadam za coverami wiec szukam raczej kapeli o ambitnym podejściu do muzyki, ktora gra swoje rzeczy.
Pancho1984
Harmonijkarz z Tychów szuka ludzi chętnych
12.12.2018
do jamowania, najlepiej w klimatach bluesowych.
Witam, zespoł z dużym stażem szuka basisty
12.12.2018
do gotowego repertuaru, proby niedaleko Rybnika, pozdro.
Bolko95
Gdynia, zespół Big Blind szuka wokalisty
12.12.2018
z własnym sprzętem. Gotowy materiał na set koncertowy, nagrania możemy przesłać na priv.
Kutno. Zespół muzyczny rockowo metalowo progresywny
12.12.2018
Wine Cellar z własnym oryginalnym materiałem, salą prób, sprzętem, poszukuje wokalisty lub wokalistki z osobowością. W zespole dwa wiosła, bas, klawisz i gary. Mamy skomponowany i ograny cały materiał, sprecyzowane i realne plany zaistnienia. Jesteśmy już ogranymi ludźmi w wielu projektach muzycznych. Wymagamy muzykalności i zaangażowania. Ewentualne materialy do obejrzenia i przesłuchania wysylam po kontakcie.
Szukamy sprawnego basisty do gdyńskiego projektu
13.12.2018
gitarowo alternatywnego, w najbliższych planach nagrania i koncerty. Mile widziane doświadczenie i dyspozycyjność, zainteresowanych zapraszam na priv.
Poszukuję wokalistki najlepiej z Olsztyna
12.12.2018
do projektu akustycznego. Wymagania? Chęci do pracy no i rzecz jasna znalezienie czasu na próby chociaż raz w tygodniu. Mam 26 lat.
Gitarzysta basowy (po 40-tce) z własnym sprzętem,
12.12.2018
dołączy do bandu rockowego. Najlepiej z rówieśnikami "młodymi duchem". Klimaty: rock, grunge, alternative. Interesuje mnie tylko ekipa w pełni zaangażowana z konkretnymi planami koncertowymi lub nagraniowymi. Granie dla "pogrania sobie" lub wykorzystywanie prób na wypicie piwa, jammowanie, odpada. W grę wchodzi tylko konkretna robota. Okolice Pszczyny, Bielska - Białej.
Rzeszów. Zespół thrash-death metal poszukuje
12.12.2018
wokalisty. Zespół War Blood to kapela z wieloletnią tradycją. Koncentrujemy się na graniu ciężkiego metalu z pasji. Obecnie opracowujemy materiał na kolejny krążek. Nasze oczekiwania: dobry growl, zaangażowanie (część pracy zespołowej wykonujemy w domu), brak nałogów, mile widziane doświadczenie. Koncerty zwykle minimum 1-2/m-c, próby w Rzeszowie 1/tydz.
Tarnów i okolice. Zespół metalowy, szuka
10.12.2018
drugiego gitarzysty rytmicznego-solowego ze swoim sprzętem. Mamy swój materiał i swoją salę prób. Więcej info w prywatnej wiadomości.
Hej. Shelter poszukuje gitarzysty rytmicznego.
10.12.2018
Gramy alternatywę, stawiamy na własny materiał. Szukamy osób młodych, pewnych siebie, kreatywnych z okolic Katowic, Sosnowca, Dąbrowy Górniczej i okolic. Chcesz dowiedzieć się więcej pisz priv. Podeślę jakieś próbki. Pozdro.
Warszawa. Cześć, szukamy perkusisty do zespołu,
10.12.2018
bo nasz kumpel wyemigrował na stałe. Mamy własną salę ze sprzętem, każdy z nas zna swoje instrumenty i ma doświadczenie sceniczne. Pozdrawiam.
Poszukiwany wokal growling do zespołu metalowego.
10.12.2018
Wymagania wiek pow. 27 l., realnie czas na 1-2 próby w tygodniu. Gramy średnio raz w miesiącu. Często wyjazdy po kraju lub kraje ościenne.
Wokalista szuka zespołu z okolic Rudy Sl.,
10.12.2018
Katowic, Chorzowa, Bytomia. Ja z doświadczeniem i pełnią zaangażowania piszący własne teksty z melodyjnym wokalem.
Zespół z dużym doświadczeniem, szuka wokalisty.
10.12.2018
Upodobania np. Gojira. Szybkie i bardzo też wolne granie, muzyka techniczna ale też melodyjnymi partiami. Proszę pisać, jesteśmy ludźmi z pasją,
Pinn Dropp
Zespół z Warszawy grający rocka progresywnego
10.12.2018
z własnym repertuarem i wydanym albumem (klimaty w stylu: Genesis, Yes, IQ, Porcupine Tree, Riverside), poszukuje perkusisty chętnego do dołączenia do składy na zaplanowane na przyszły rok koncerty. Wymagania: zaangażowanie, własny sprzęt oraz odpowiednie umiejętności i wyczucie stylistyki. Więcej szczegółów, w tym muzyka do posłuchania, dostępnych po przesłaniu wiadomości na priv. Dziękuję i pozdrawiam.
« Nowsze
1
...

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy w Twoim domu wiszą na ścianach plakaty związane z muzyką?