zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 3 kwietnia 2020

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 66
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (10)
- gitarzysty (11)
- basisty (7)
- perkusisty (17)
- inne (1)

Ogłoszenia

Łódź. Witam, poszukuję wokalisty lub wokalistki
2.04.2020
do zespołu 2 - osobowego (duet). Szukam osoby która będzie znała jęz. angielski ponieważ większość tekstów powstaje w tym języku ale również są polskie teksty. Szukam osoby która będzie frontmenem dla zespołu i nie będzie się obawiać sceny i publiczności. Szukam osoby która w pełni poświęci się opanowaniu tekstów oraz interpretacji utworów (pomijam takie tematy jak czystość śpiewu i technika co uważam za oczywiste) nie szukam teksciarza. Muzyka: olbrzymia dawka elektroniki. Posiadam własne studio, wszystkie narzędzia do publikacji medialnych, komfortowe warunki do działania.
Hejka. Jestem gitarzystą z Łodzi, mam 37
2.04.2020
lat i interesuje mnie organizowanie małych, kameralnych jam-session bluesowych - na początek w wynajmowanych salkach. Gitarzystów, basistów, perkusistów, klawiszowców, wokalistów i innych. Spotkamy się, poimprowizujemy. Podobno "bluesa jest łatwo zagrać, ale trudniej go poczuć" jak to powiedział Jimi, więc jeżeli jesteś gitarzystą to wystarczy na początek że będziesz znał 3 akordy i pentatonikę, a resztę załapiesz od grupy. Oczywiście większe doświadczenie w temacie jak najbardziej mile widziane. W tej inicjatywie chodzi przede wszystkim o to żeby nawiązać kontakty z innymi muzykami, więc pisz śmiało.
bushman182
Gdańsk. Szukamy gitarzysty do dosyć specyficznego
30.03.2020
składu. W założeniu chcemy grać mieszankę CKOD i rocka alternatywnego z domieszką elektroniki i popu z lat 2000. Brzmi dziwnie? Tak. My też jesteśmy dziwni. Są gary, bas, wokal i potrzeba jeszcze gitarzysty, jakbyś umiał obsłużyć kontroler MIDI, klawisz to super. Potrafisz być liderem? Też super. Mamy po 29 lat i szukamy kogoś nie tylko od prób, ale żeby móc się spotkać we dwójkę przy płynach lub kawce i komponować razem. Jesteśmy muzykami z wieloletnim dośw. scenicznym oraz studyjnym.
Zespół rock and rollowy z autorskim materiałem
30.03.2020
po polsku z Warszawy (coś troche jak Stonsi, Status Quo, The Who, itp.) szuka perkusisty. Jest dużo numerów, wszystkie nagrane w nie najlepszej jakości ale można szybko ogarnąć materiał. Reszta składu jest zgrana. Proszę o kontakt w wiadomościach prywatnych.
Doświadczony klawiszowiec szuka zespołu (nailepiej
30.03.2020
metalowego). Pochodzę z Białorusi i mieszkam w Polsce już prawie 5 lat. Ale praca zdalna z zespołami ktore zostawiłem na Białorusi zaczeła mnie irytować, bo stęskniłem się za graniem na żywo prawdziwej dobrej muzyki. Pragnę występów. Moje preferowane gatunki - to melodic death metal, sympho metal, power metal, progressive metal. O swoich umiejtnościach powiem że to wygląda jak hybryda Children of Bodom, Nightwish, Dimmu Borgit itd.
Tom Skonam
Kompozytor DAW-klawiszowiec 40+ poszukuje
30.03.2020
wokalisty, który użyczy swojego głosu moim utworom. Klimaty nowofalowe w połączeniu z gotykiem industrialem i metalem. Współpraca online.
Tom Skonam
Kompozytor DAW-klawiszowiec 40+ poszukuje
30.03.2020
gitarzysty, który dogra partie gitar do moich nagrań. Klimaty nowofalowe w połączeniu z gotykiem industrialem i metalem (taki jest zamiar). Współpraca online.
Zespól rockowo-metalowy z własną salką w
28.03.2020
Warszawie, szuka wokalisty lub wokalistki. Tworzymy inspirując się różnymi podgatunkami muzyki (między innymi stoner, doom, progressive, hard rock), nie boimy się mieszać stylów w poszukiwaniu własnego brzmienia. Napisz do nas, a wymienimy się swoimi próbkami na priv.
Gitarzysta lat 26 szuka ludzi do grania melodic
28.03.2020
death metalu z wpływami industrialnymi. Materiał na pierwsze wydawnictwo mam napisany.
Stalowa Wola. Poszukujemy basisty w wieku
28.03.2020
16-22 lata, gramy gatunki od bluesa po metal pomijając pop i disco polo, typowy rock n rollowo metalowy zespół. Zapraszam do kontaktu.
Stalowa Wola. Poszukujemy perkusisty w wieku
28.03.2020
16-22 lata, gramy gatunki od bluesa po metal pomijając pop i disco polo, typowy rock n rollowo metalowy zespół. Zapraszam do kontaktu.
Będzin i okolice. Potrzebny pałker do mocnego
27.03.2020
grania, nie szukam magikow, szukam ludzi bez cisnienia i parcia na szkło. Pzdr.
Bielsko 40 + gitara chętnie pogram moze byc
26.03.2020
od podstaw, niestety tylko na terenie Bielska z braku czasu nie dojade.
Cześć. Poszukiwany klawiszowiec do łódzkiej
26.03.2020
kapeli rockowej. Mile widziane doświadczenie gry zespołowej i umiejętność tworzenia aranży partii klawiszowych. Oferujemy bardzo bogaty materiał autorski i super atmosferę.
Hej wioślarze ze Śląska i Zagłębia (Katowice,
25.03.2020
Będzin). Zespół Defusion szuka ogarniętego czasowo axemana rytmicznego z możliwościa wgrywania drugich solówek. Budujemy własny projekt choć covery też. Próby 2 razy w tyg. minimum, w obecnej sytuacji możliwość pracy zdalnej - wstępnie gotowe scieżki, podkład. Wiek - byle zaangażowany. Chcemy odpalić prom jak tylko odlecą korona-kosmici. Własna sala, studio amatorskie do nagrywania. Jak chcesz pograć do piwka - to nie z nami. Tylko konkretna, trzeźwa załoga.
Trójmiasto, potrzebny gitarzysta do zgranego
24.03.2020
projektu umiejetnosc gry na akustycznym instrumencie bedzie duzym plusem. Klimat pop-rock.
« Nowsze
1

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy obecnie poświęcasz więcej czasu na słuchanie muzyki niż miesiąc temu?