zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 6 grudnia 2022

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 52
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (10)
- basisty (3)
- perkusisty (11)
- inne (3)
- wokalista (4)
- basista (1)
- inne (1)

Ogłoszenia

Wokalistka z Trójmiasta, śpiewająca growlem,
5.12.2022
szuka zespołu grającego ekstremalny metal w celu nawiązania współpracy. Posiadam próbki wokalu, które mogę wysłać zainteresowanym. Pozdrawiam.
Warszawa. Zespół Gun Smoke, w składzie bas,
3.12.2022
gitara, bębny (alternatywa, rock, grunge), poszukuje wokalisty, jeśli czujesz klimaty Audioslave, Rage Against The Machine, Porcupine Tree, Pearl Jam, Red Hot Chilli Peppers - szukamy właśnie Ciebie. Oczekujemy dyspozycyjności raz w tygodniu (gramy na dolnym Mokotowie) oraz zaangażowania w tworzenie wspólnego autorskiego materiału. Średnia wieku 35 lat.
Zespół Wardust szuka gitarzysty z Trójmiasta
2.12.2022
lub okolic, facebook - wardustpoland, zapraszamy chętnych.
Cześć, jestem gitarzystą z ponad 10-letnim
1.12.2022
stażem. Chętnie dołączę do kapeli z miłą atmosferą. Gram podkłady solówki tła muzyczne, mam też doświadczenie z nagrywaniem w studio. Posiadam profesjonalny sprzęt. Raczej poruszam się w klimatach rocka i jego pochodnych, ale jestem otwarty również na inne style muzyczne. Zapraszam do kontaktu.
Kryptik poszukuje basisty. Oldschool death
1.12.2022
metal. Wymagana dyspozycyjność dwa razy w tygodniu. Próby Gliwice. Wiecej info facebook - kryptik.horde
Warszawa. Jesteśmy Opti Club, szukamy wokalistki
29.11.2022
lub wokalisty, która(-y) chce współtworzyć oryginalny, autorski materiał z pogranicza alternatywnego pop-rocka. Ważniejszy jest dla nas Twój zapał, spontaniczność, otwartość, improwizacja niż nieskazitelny warsztat. Z założenia gramy w ograniczonym instrumentalnie składzie (gitara, bas, perkusja), by, dysponując minimalistycznymi środkami, tworzyć coś niekonwencjonalnego i intrygującego. Jest u nas balladowo, funkowo, dynamicznie, klasycznie rockowo. Oczekujemy dyspozycyjności raz w tygodniu (gramy próby na dolnym Mokotowie). Jesteśmy gośćmi po 40, z pasją i rzetelnym podejściem do muzy.
Zespół Awake grający rock metal progresywny
29.11.2022
wzorujący się na takich zespołach jak Rush czy Dream Theater szuka basisty. Awake In your mind do odsłuchu na YouTube.
Witam. Szukamy gitarzysty i basisty do nowo
28.11.2022
powstającego zespołu. Na razie jest perkusja i gitara. Szukamy basu, gitary, klawisze i wokal. Klimaty obojętne (byle nie metal). Przyjdź na próbę i wszystko zobaczymy. Sala prób znajduje sie w Cieplewie. Pozdrawiam.
Kupię stare kasety z black, death, thrash
27.11.2022
metalem. Oficjalne wydania (np. Morbid Noizz, Metal Mind, Mystic itp. jak i nieoficjalne - MG, Takt, Baron itp.). Również płyty z tą muzyką, ewentualnie stare koszulki z lat 80-90. Masz coś, napisz.
Szukam chętnych do stworzenia kapeli w klimatach
27.11.2022
death-black - może być symfoniczna rzeźnia. Muzyka ma mieć przede wszystkim klimat. Moje inspiracje to Hate Eternal, Fleshgod Apocalypse, Septic Flesh, Behemoth, ale także Hypocrisy, stare Dimmu Borgir, Paradise Lost itp. Gram już trochę, mam sprzęt i pewne doświadczenie. Jestem spod Bochni.
Poszukiwany wokalista do projektu około rockowego.
25.11.2022
Początkującym i chcącym tylko pisać z góry dziękuje.
Zespół rockowy szuka gitarzysty z pasją do
25.11.2022
gry. Początkującym i chcącym tylko pisać z góry dziękuje.
sakkath
Cześć, z tej strony zespół Cortege (death
23.11.2022
metal). Potrzebujemy gitarzysty. Zapraszamy do kontaktu osoby z własnym sprzętem, własnym transportem i chęcią do grania death metalu. Próby odbywają się w Rybniku raz w tygodniu. W razie pytań piszcie śmiało.
Zespół HS 1.9 szuka wokalisty o profilu metalowym,
23.11.2022
rockowym. Materiał czeka na realizacje w studio oraz live.
Sympatyczna grupa miłośników blues-rocka
23.11.2022
przygarnie do siebie gitarzystę. Sala prób w Siemianowicach Śląskich.
Szukam ludzi do skombinowania kapeli w klimatach
23.11.2022
black metal (w inspiracjach Funeral Mist, Shining, DsO, Misthyrming, Amenra i wiele innych). Mam doświadczenie sceniczne i studyjne, dużo chęci i czasu żeby tworzyć. Wiek i doświadczenie obojętne. Jak ktoś zainteresowany to zapraszam na priv. Jak jest jakiś wakat na miejscu gitarzysty to też jestem chętny.
Skrypa
Witam wszystkich. Szukam perkusisty do zespołu
23.11.2022
w klimacie stoner, space, psychodelic. Jestem (przynajmniej na razie) w Mińsku (BLR), więc na początkowym etapie praca ma być zdalna. Istniejący materiał można posłuchać na bandcamp - stonerhenge. Obecnie kończę pracę nad nowym albumem i chciałbym go nagrać w pełnym składzie. Projekt nie jest dla zabawy. Jest pewien rozgłos i perspektywy na przyszłość.
Skrypa
Witam wszystkich. Szukam basisty do zespołu
23.11.2022
w klimacie stoner, space, psychodelic. Jestem (przynajmniej na razie) w Mińsku (BLR), więc na początkowym etapie praca ma być zdalna. Istniejący materiał można posłuchać na bandcamp - stonerhenge. Obecnie kończę pracę nad nowym albumem i chciałbym go nagrać w pełnym składzie. Projekt nie jest dla zabawy. Jest pewien rozgłos i perspektywy na przyszłość.
« Nowsze
1

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Co byś zrobił z dużymi, 40-letnimi, sprawnymi kolumnami głośnikowymi znalezionymi w swoim domu?