zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 22 listopada 2017

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 256
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:
- wokalisty (50)
- gitarzysty (25)
- basisty (25)
- perkusisty (39)
- inne (11)
- wokalista (25)
- gitarzysta (26)
- basista (12)
- perkusista (13)
- inne (6)

Ogłoszenia

Witam, dołączę do gotowego składu bądź wezmę
21.11.2017
udział w tworzeniu nowego. Styl - wszystko wokół rocka. Lżejszy, cięższy bez znaczenia, oby z energią. Death, black, core itp. nie wchodzą w rachubę.
Tribute band Linkin Park ćwiczący w Świętochłowicach,
21.11.2017
szuka perkusisty do składu. Liczymy na zaangażowanie i pasję do gry. Zainteresowanych proszę o kontakt na pw.
Poznań, okolice. A może by tak. założyć zespół
21.11.2017
w stylu Creedence Clearwater Revival. Potrzebni perkusista, gitarzyści, basista, może klawiszowiec. Szukam ludzi przede wszystkim fajnych, sympatycznych, luzackich, otwartych, a nie nadętych, spiętych, z wielkim parciem. Pozdro.
SzychaAhaja
Kapela metalowa Ahaja szuka wokalisty (scream
21.11.2017
z elementami growl) do nagrania materiału. Dłuższa współpraca wskazana.
Hej. Tekściarz i twórca szuka zespołu. Klimat
21.11.2017
różny - Mannam, Lady Punk, Coma, Lao Che - świeży rock and roll z silnymi korzeniami. Posiadam teksty, linie melodyczne oraz pomysły na aranżację. Szukam całego zespołu lub jego części gdyż prowadzę już jedną kapelę i wiem jak ciężko jest kogoś znaleźć w pojedynkę. Jeśli nawet nie interesują Cię te klimaty napisz, może się dogadamy. Materiału wystarczy na pierwszą płytę, pół drugiej i zarys trzeciej - więc jest co grać. Pozdrawiam i do usłyszenia.
Szukam ludzi do złożenia zespołu bluesowego
21.11.2017
- bas, perkusja no i jakiś wokal ewentualnie. Okolice Rybnik, Żory, Pszczyna.
Warszawa, kształtujący się zespół złożony
21.11.2017
z trzech zgranych i doświadczonych muzyków (git., bas, bebny) poszukuje wokalisty. Styl Enter Shikari, I See Stars, Qemists i wszystko inne co łączy nowoczesne granie post hc, nu metal itp. z dużą ilością elektroniki. Póki co jest sporo pomysłów, własna salka, sprzęt, doświadczenie. Nasz wiek 26-28, ale jesteśmy otwarci.
Założę zespół. Jestem gitarzystą z wieloletnim
21.11.2017
doświadczeniem scenicznym i studyjnym. Założę zespół w klimatach mocno rockowych. Czy pójdziemy w stronę Alter Bridge czy bardziej Paramore wyjdzie w praniu. Najpierw trzeba znaleźć muzyków. Szukam perkusisty, basisty, wokalisty lub wokalistki, ew. drugiego gitarzysty. Obowiązkowo własny sprzęt. Szukam osób pewnych, zaangażowanych w to, co robią i odpowiedzialnych. Tylko poważne propozycje. Wiecej info - priv. Pozdrawiam.
Gliwice, Katowice. Basista z doświadczeniem
21.11.2017
scenicznym oraz studyjnym dołączy do zespołu nastawionego na koncertowanie oraz nagrywanie materiału. Preferowane gatunki to cięższy metal oraz rock. Zapraszam na priv.
Bydgoszcz. Cover band z Bydgoszczy szuka
20.11.2017
gitarzysty solowego. Gramy polskiego rocka. Oczekujemy umiejętności, zaangażowania (minimum jedna próba w tygodniu) i własnego sprzętu. Tylko poważne oferty. Więcej info na priv.
akgreg
Szukamy gitarzysty do zespołu hard rockowego.
20.11.2017
Niestety nasz obecny gitarzysta z przyczyn osobistych musi zakończyć współpracę z nami. Jest materiał, sala prób, terminy koncertów tak że temat poważny. Jesteśmy z Sosnowca. Mogę podesłać próbki mp3.
warman
Warszawa. Zespół Nareszcie poszukuje basisty.
20.11.2017
Gramy porządnego rocka z dużą ilością melodii, mamy ponad 1,5 godziny autorskiego materiału i gotowi jesteśmy na nagranie płyty i dalsze koncertowanie. Przedział wiekowy kapeli 34-40, nie musisz się mieścić, ale możesz. Jeżeli muzykę traktujesz jako hobby (nie nastawiamy się na komercyjny sukces) i masz ochotę sprawdzić, czy możemy coś razem pograć, zapraszamy do posłuchania nas i zgłoszenia. FB: jestesmy.nareszcie; SC: nareszcie. Wymagamy Twojej dyspozycyjności na próbach przez 3 h wieczorami raz w tygodniu.
eryslp59
Siema 19-letni gitarzysta zaprzyjaźni się
20.11.2017
z drugim gitarzystą w podobnym wieku w klimacie blues, hard rock, r'n'r jednocześnie grającego na gitarze z myslą o stworzeniu czegoś wspólnego. Chodzi o prawdziwego rock'n'rolla. Więcej na priv.
Chętnie poznam kogoś nowego w celach czysto
19.11.2017
towarzyskich, zwłaszcza wspólnych wypadów na koncerty. W najbliższym czasie wybieram się na Closterkeller (3.12 w Poznaniu), ale rozważę też inne propozycje. Nie piję i jestem raczej spokojną osobą. Wiek 30+.
relsom
Cześć, szukam gitarzysty do stonerowego grania.
19.11.2017
Zamysł jest taki: ty tworzysz gitarowe riffy, ja całą otoczkę. Już jakiś czas gram na perkusji, teraz dodatkowo trochę tworzę muzykę na programach. Myślę że może wyjść z tego coś fajnego.
Szukam ludzi, najlepiej po 40 (gitara, klawisze,
19.11.2017
inne instrumenty) do kapeli grającej po polsku, własną muzykę z własnymi tekstami. Skład budowany jest niemal od podstaw, chociaż na mocnych fundamentach: wokal, perkusja, bas. Chcemy tworzyć swoją muzykę i wychodzić jak najczęściej z nią do ludzi. Mamy średnie doświadczenie sceniczne i prawie godzinę materiału muzycznego. Jeśli jesteś otwarty(-a) na granie po polsku, koncertowanie to skontaktuj się z nami. Wszystkie szczegóły do uzgodnienia. To co robiliśmy wcześniej znajdziesz tutaj: fb - zespolnanovo.
Cześć szukam muzyka który by się odnalazł
19.11.2017
w takim klimacie: soundcloud - user-774436830.
Szukamy klawiszowca. Warszawa. Jedyne czego
19.11.2017
potrzebujesz to własne klawisze, otwarta głowa i zimna krew przy słuchaniu Franka Zappy. Brak klawiszy może jeszcze uda się obejść, ale na brak głowy już nic nie poradzimy. Mamy autorski materiał, chęci i to coś. W tym momencie jest nas trzech: gitara, bas i perkusja i każdy z nas śpiewa. The Doors, Pink Floyd, Brygada Kryzys, Nirvana, Pearl Jam, Izreal, Lenny Valentino, Colosseum.
« Nowsze
1
...

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Jak często chodzisz do fryzjera?