zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 29 listopada 2023

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 41
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

Ogłoszenia

Basista, wiek 52, poszukuje zespołu w Warszawie,
26.11.2023
mam wszystko do grania oraz do nagrania. Lokalizacja Mokotów. Tylko poważne oferty.
Witam. Perkusista szuka zespołu, rock, blues,
25.11.2023
metal. Pograłbym na luzie i bez spiny. Radzymin, Warszawa i bliskie okolice.
Klawiszowiec z doświadczeniem scenicznym
25.11.2023
i studyjnym dołączył do zespołu grającego własną muzykę. Śląski, małopolskie. Rock, blues, funk, pop, metal, reggae.
rockthisbass
Siema. Perkusista i gitarzysta-basista (zależnie
23.11.2023
jak trzeba) szukają wokalisty do projektu w klimatach: hardcore punk / straight edge / melodic hardcore / heavy hc. Próby raz w tygodniu na warszawskiej Woli. Oczekujemy znajomości tematu i instrumentu. Próbki przesyłam w wiadomości priv. Piona.
rockthisbass
Siema. Perkusista i gitarzysta-basista (zależnie
23.11.2023
jak trzeba) szukają gitarzysty do projektu w klimatach: hardcore punk / straight edge / melodic hardcore / heavy hc. Próby raz w tygodniu na warszawskiej Woli. Oczekujemy znajomości tematu i instrumentu. Próbki przesyłam w wiadomości priv. Piona.
rockthisbass
Siema. Perkusista i gitarzysta-basista (zależnie
23.11.2023
jak trzeba) szukają basisty do projektu w klimatach: hardcore punk / straight edge / melodic hardcore / heavy hc. Próby raz w tygodniu na warszawskiej Woli. Oczekujemy znajomości tematu i instrumentu. Próbki przesyłam w wiadomości priv. Piona.
Łódź, perkusista szuka zespołu w stylu Ramones,
23.11.2023
Georgia Satellites, Social Distortion, Motorhead, Misfits. Melodyjne proste granie, z czadem, na cztery. Miałem dłuższą przerwę, więc najlepiej jakby był to zespół w trakcie tworzenia, zgrywania materiału. Na początek granie w wynajmowanych salkach. Wiek powyżej 30. Pozdrawiam.
Zespół Sunsmoke z Warszawy szuka wokalisty.
23.11.2023
Doświadczenie sceniczne, 2 Epki i kilka singli. Wygrana eliminacji i udział w takich festiwalach jak Polandrock 2019 i Jarocin. Supportowanie wielu uznanych zespołów tj. Proletaryat, Sweet Noise, Fahrben Lehre. Nie musi to być tylko i wyłacznie rapowanie. Pisz śmiało, również gdy chciałbys inaczej podejść do wokali niż dotychczasowy wokalista. Facebook - sunsmokemusic
Sprzedam mniej lub bardziej podziemne płyty
21.11.2023
CD i 3 kasety. 55 zl od sztuki lub 550 za całość. Listę wyśle w wiadomości. Stan bardzo dobry, choć czasem pudełka mogą być pęknięte, ale okładki, wkładki, płyty, kasety.
Witam, z tej strony gościu z Katowic który
21.11.2023
od lat kilku(nastu) pyka sobie na basie, a ostatnio uczy się komponowania oraz gry na klawiszach. Nazwa już jest, szkice większej ilości kawałków także. Pod blokiem mam salę prób w dobrej cenie, interesuję się homerecordingiem. Proszę o kontakt na PM.
Ork
Hej. Poszukiwany człowiek o mocnym i wszechstronnym
21.11.2023
głosie (może być growl, choć nie musi), który ukończyłby praktycznie w całości zarejestrowaną już płytę. Siedem utworów, gościnnie parę ciekawych postaci ze świata metalu i nie tylko. Materiał oscyluje w klimatach nieoczywistych. Trochę death, trochę groove, trochę awangarda.
Ork
Hej hej. Poszukuję basisty, który by się
21.11.2023
podjął zadania polegającego na wykonaniu samych niefajnych rzeczy. Chodzi o: granie w projekcie na odległość; granie w tym projekcie z ludźmi po czterdziestce; granie muzyki oscylującej wokół progresywnych odmian rocka i metalu; i ambientu i trip hopu też. Jeżeli chodzi o jakieś szczegóły, to projekt ma na swoim koncie własnoręcznie wydaną epkęi debiutancką płytę. Materiał na drugi krążek jest właściwie gotowy i częściowo już nagrany.
Zespół z Gdyni szuka perkusisty. Nazywamy
19.11.2023
się MaczetY w skład zespołu wchodzi wokal, dwie gitary i bas, brakuje nam perkusji. Próby zespołu odbywają się na Działkach Leśnych w Gdyni (próbowania jest za free). Gramy szeroko rozumiany punk-rock, mamy swoje kawałki. Granie ma sprawiać nam fun bez spiny. Gramy koncerty i zamierzamy ponownie zarejestrować naszą muzykę w studio. Bandcamp - maczety
Warszawa-Legionowo. Wokal scream-fry poszukiwany
19.11.2023
do zespołu, klimaty thrash-heavy-punk, gotowe 7 numerów kolejne w trakcie. Aktualnie nagrywamy instrumenty na demo.
silv-R
Cześć, wokalistka, wokale: growl, scream
19.11.2023
i ewentualnie czyste lub/i melodyjne "brudne". Chętnie nawiążę współpracę z zespołem, który ma ambicje by wyjść z próbowni - zagrać koncerty, nagrać coś, etc. Preferuję gatunek: ciężki metal, np. death, thrash, progress, symphonic, lub / i ciężki acz melodyjny metal gdzie można się podrzeć ale i jest też klimatycznie. Najchętniej Warszawa i okolice, ale w razie potrzeby dojadę dalej. Zainteresowanym prześlę próbki na priv.
Katowice i okolice. Szukam ludzi do złożenia
16.11.2023
zespołu black metal, lub mogę dołączyć do istniejącego składu. Ja gram na perkusji i gitarze. Poziom raczej średni. Cel to rozwijanie pasji. Pozdrawiam.
Cześć. Poszukujemy basisty do zespołu metalowego.
14.11.2023
Gramy w Kiepurze w Sosnowcu. Ekipa 40+. Zespół istnieje już prawie 20 lat. Mamy materiał, sprzęt i umiejetności oraz salę do grania w fajnych warunkach. Muzyka to heavy metal, wolniejszy. Nie extreme.
Krzemyk
Cześć, duet Krzemyk i Harry poszukuje muzyka
13.11.2023
do składu koncertowego. Jeśli grasz sprawnie na gitarze, masz swój styl i charyzmę, a do tego wiarę we własne siły, nieobce Ci są różne style muzyczne, do tego potrafisz śpiewać w chórkach, to Ciebie właśnie szukamy. W grudniu wydajemy płytę.
« Nowsze
1

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy zdarzyło Ci się zagłuszać muzykę, która Ci się nie podobała?