zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 23 czerwca 2018

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 166
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (31)
- gitarzysty (15)
- basisty (24)
- perkusisty (27)
- inne (5)
- wokalista (11)
- gitarzysta (20)
- basista (8)
- inne (5)

Ogłoszenia

tomekbls
Zespół z Warszawy poszukuje basisty 25+ do
22.06.2018
zespołu hard rockowego. Mamy materiał, doświadczenie i własną salę.
Antyxian
Szczecin. Inhuman Ethics poszukuje nieludzkiego
22.06.2018
perkusisty ogarniętego w muzyce ekstremalnej. Uprawiamy śmierć metal w starym i nowym stylu. Jednym słowem blasty, kartofle, przejścia, improwizacja w tempie 160+ BPM. Jest nas czterech i do pełni szczęścia potrzebna jest nam 5 osoba - wtedy będziemy w stanie utworzyć pięcioramienną gwiazdę zwaną pentagramem i przywołać sami wiecie kogo. Oprócz ogarniętych muzyków cechujących się bardzo dobrym warsztatem mamy salkę w centrum Szczecina.
Łódź. Szukam basisty(-tki) do zespołu. Gramy
22.06.2018
akustycznie, spokojnie i melodyjnie, lekki rock w nieco oryginalnej odsłonie i lżej. Muzyka wpadająca w ucho, materiał własny, różnorodny. Mamy też pomoc menadżerską. Docelowo ma to być gitara akustyczna, duet wokalny męsko-żeński, keyboard lub akordeon, bas i wiolonczela.
ygrien
Szukam zespołu grającego (najchętniej) folk
22.06.2018
metal. Chciałabym trochę rozwinąć skrzydła. Tylko czysty wokal, śpiew biały.
Warszawa. Szukam perkusisty do nowego projektu
22.06.2018
Jointventure (reggae, ska, rock, dancehall). Gram na basie, gitarzysta już się zgłosił. Mamy sporo materiału do opracowania. Wiek pomiędzy 30 a 40 lat. Jeśli Cie to zainteresowało, wpadnij na próbę.
Zespół z Gdańska szuka solidnego hardrockowego
22.06.2018
wokalisty. Jesteśmy na etapie pisania naszych kawałków od rock i funku do lżejszego metalu i szukamy głosu dla naszej muzyki. W planach koncerty i nagrywki. Szukamy kogoś zmotywowanego do tworzenia i grania własnego materiału i nastawionego na coś więcej niż niedzielne granie. Nasz wiek 19-21 więc najlepiej ktoś w podobnym wieku. Próby w Gdańsku.
Zespół Shelter, a raczej jego ostatni członek
22.06.2018
założyciel poszukuje wokalisty lub wokalistki do reaktywacji składu. Gramy muzykę raczej alternatywną trudną do zdefiniowania. Szukam ludzi młodych, najlepiej grających na instrumencie. Okolice Dąbrowy Górniczej, Sosnowca, Jaworzna, Będzina, Katowic.
AswanNinja
Zespół hard rockowy szuka basisty. W planach
22.06.2018
granie koncertów, nagrywanie płyt. Własny materiał. Szukamy człowieka z jajem, zapalnego muzyka. Nie ograniczamy się tylko do hard rocka. Gramy również bluesa, funk i jazz (ale głównie hard rock, klimaty Deep Purple, Led Zeppelin, Guns N'Roses). Zapraszamy na sesje na warszawskich Polach Mokotowskich. Pozdrawiam.
Witam. Szukam osób chętnych którzy chcieli
22.06.2018
by grać covery zespołu Rammstein. Poszukuję perkusisty, basisty, dwóch gitarzystów oraz wokalisty, a sam zajmę się syntezatorami. Interesują mnie osoby które podeszłyby do tego profesjonalnie i z myślą o koncertowaniu w przyszłości. Więcej informacji w wiadomości prywatnej.
InDespair
Wrocławski zespół InDespair (metalcore, melodeath)
20.06.2018
poszukuje basisty. Gramy od lat, mamy doświadczenie studyjne i koncertowe (60 występów, m.in. na Jarocinie 2016 na skrzydle dużej sceny) oraz własną salę prób. Posłuchaj nas na YouTubie - wyszukaj InDespairPL. Potrzebujemy kogoś, kto nadąży za naszym bębniarzem i nie ogranicza się do małpowania partii gitar. Obecnie stroimy się do H.
InDespair
Wrocławski zespół InDespair (metalcore, melodeath)
20.06.2018
poszukuje wokalisty z mocnym, selektywnym screamem i growlem (czystych partii nie przewidujemy), przyzwoitym angielskim i charyzmą. Gramy od lat, mamy doświadczenie studyjne i koncertowe (60 występów, m.in. na Jarocinie 2016 na skrzydle dużej sceny) oraz własną salę prób. Posłuchaj nas na YouTubie - wyszukaj InDespairPL. Pracujemy nad nowocześniejszym materiałem, stroimy się niżej (do H).
Zabrze i okolice. Szukamy drugiego gitarzysty
20.06.2018
do grania punk rocka w klimatach KSU, Armia, Dezerter itd. Jest perkusja, gitara i wokal. Mamy własny materiał. Średnia wieku 40 lat, więc mamy już doświadczenie. Więcej info na priv.
WirusWwa
Szukam ekipy do grania, Warszawa. Klimaty
20.06.2018
okołorockowe (grunge, stonery, klasyczny hard rock). Śpiewam, gram na gitarze i basie. Potrzebuję perkusisty i gitary lub basu. Wiek dowolny, choć wskazany poniżej trzydziechy. Chętnych proszę o kontakt.
Warszawa. Zespół rockowy z damskim wokalem
20.06.2018
szuka basisty z własnym sprzętem i czasem na minimum jedną próbę w tygodniu. W składzie obecnie gitara, perkusja i wokal. Zespół w różnych składach gra już od kilku lat i cały czas szlifuje własny materiał. Demo wyślę zainteresowanym.
Zespół Eteritus z Torunia szuka gitarzysty.
20.06.2018
W listopadzie trasa promująca drugą płytę.
olaf1989
Czołem. Doświadczony gitarzysta z własnymi
20.06.2018
profi gratami pogra rock, blues hardrock. Krapkowice.
Mario Biel
Death metalowy zespół szuka perkusisty któremu
20.06.2018
niestraszne tempo 160. Materiał na nową płytę LP gotowy, wiek nie istotny, ważne są chęci i zaangażowanie.
« Nowsze
1
...

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Wolisz iść na koncert czy mecz piłki nożnej?