zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 2 czerwca 2020

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 58
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (11)
- basisty (7)
- perkusisty (13)
- inne (1)
- basista (6)
- inne (2)

Ogłoszenia

Warszawa, potrzebny bębniarz, brudne, mroczne
1.06.2020
granie z elementami bluesa, psychodeli. Nick Cave, Madrugada, Joy Division, Mark Lanegan, Black Rebel Motorcycle Club itp.
Warszawa, potrzebny bas, brudne, mroczne
1.06.2020
granie z elementami bluesa, psychodeli. Nick Cave, Madrugada, Joy Division, Mark Lanegan, Black Rebel Motorcycle Club itp.
Katowice, Sosnowiec i okolice. Poszukuje
1.06.2020
ludzi grających muzykę blues, rock, bez niepotrzebnego ciśnienia. Wiek 30+.
Gitarzysta z doświadczeniem i sprzętem. Poszukuję
1.06.2020
zespołu w klimatach black-death metal. Gram od od kilku lat, posiadam doświadczenie sceniczne oraz sprzęt. Nie interesuje mnie zakładanie kapeli od postaw.
Gliwice. Basista z doświadczeniem scenicznym
1.06.2020
oraz studyjnym chętnie dołączy do zespołu grającego punk rock bądź metal.
Hej, staramy się reaktywować stary skład
1.06.2020
i potrzebujemy do tego bardzo ogarnietego deszcz metalowego perkusisty, który poza blastami ma w sobie trochę finezji. Generalnie Śląsk, najlepiej w kwadracie Cieszyn, Bielsko, Pszczyna, Jastrzębie.
Gram na perkusji i pograłbym z gitarzystą
30.05.2020
tudzież z resztą składu w ramach walki z nudą z możliwością zajęcia się na poważnie. Klimaty rock, blues. Wiek raczej 30+. Początkującym dziękuję. Toruń, ewentualnie najbliższa okolica.
Warszawa. Szukamy chętnych na drugą gitarę
29.05.2020
(pierwszą jestem ja), bo niestety skład nam się uszczuplił po covidowym przestoju. Gatunkowo punktem wyjścia jest skate punk na modłę hamerykańską, ale gramy co nam podejdzie, więc kawałki są różnorodne i mają naleciałości innych stylów. Sporo numerów mamy gotowych i prawie gotowych, chcemy w najbliższej przyszłości wejść do studia i pokazać się ludziom. Od dłuższego czasu próbujemy w sprawdzonej salce na Mokotowie, ale kwestia jest do dogadania, gdyby komuś to nie odpowiadało. Próbki i pytania na priv, zapraszam.
Warszawa. Szukamy chętnych na bas, bo niestety
29.05.2020
skład nam się uszczuplił po covidowym przestoju. Gatunkowo punktem wyjścia jest skate punk na modłę hamerykańską, ale gramy co nam podejdzie, więc kawałki są różnorodne i mają naleciałości innych stylów. Sporo numerów mamy gotowych i prawie gotowych, chcemy w najbliższej przyszłości wejść do studia i pokazać się ludziom. Od dłuższego czasu próbujemy w sprawdzonej salce na Mokotowie, ale kwestia jest do dogadania, gdyby komuś to nie odpowiadało. Próbki i pytania na priv, zapraszam.
Maszyna1
Cześć. Zespół lekko punkowy o ciężkim i dynamicznym
27.05.2020
brzmieniu szuka pałkera. Inspiracja takimi zespołami jak wczesny Tool, Nirvana, Black Sabath, ale też No Means No, Dead Cennedys, Godflesh czy Baroness.
Maciek.
Szukam zespołu thrash metalowego. Gram od
27.05.2020
5 lat, posiadam 2 gitary I kolumnę potrafię pisać ciekawe riffy, układać kompozycję i pisać teksty w języku angielskim. Mam 17 lat. Chce dołączyć do zespołu ambitnego który nie boi się ciężkiej pracy na sukces.
Łódź. Witam, poszukuję wokalisty lub wokalistki
26.05.2020
do zespołu 2-osobowego (duet). Szukam osoby która będzie znała jęz. angielski ponieważ większość tekstów powstaje w tym języku ale również są polskie teksty. Szukam osoby która będzie frontmenem dla zespołu i nie będzie się obawiać sceny i publiczności. Szukam osoby która w pełni poświęci się opanowaniu tekstów oraz interpretacji utworów (pomijam takie tematy jak czystość śpiewu i technika co uważam za oczywiste), nie szukam teksciarza. Muzyka: olbrzymia dawka elektroniki (bardzo szerokie instrumentarium) z niewielkim dodatkiem instrumentów klasycznych. Posiadam własne studio, wszystkie narzędzia do publikacji medialnych.
Bart_83
Zespół grający metal (Black Sabbath, KAT)
26.05.2020
poszukuje wokalu z terenu całego kraju. Wspołpracowaliśmy z kilkoma wokalistami, w dorobku nagrody, festiwale, CD, teledyski. Zapraszam do kontaktu.
frankZ
Cześć. Sunday at 9 szuka wokala. Generalnie
26.05.2020
growl i ościenne. Własny sprzęt wymagany i chęć do współpracy.
hastic
Siemanko, szukamy wokalisty lub wokalistki.
25.05.2020
Gramy szeroko pojętego rocka (własne kawałki). Lokalizacja Gliwice. Za nami jużponad 100 koncertów, więc nie stoimy w miejscu.
Poszukiwany basista, który naprawdę uczciwie
25.05.2020
potrafi grać, zna wszystkie tonacje, rozumie harmonię i wie co z czego i dlaczego wynika w muzyce. A nie ktoś, kto kupił basówkę przedwczoraj i umie jedynie równo nabić cztery dżwięki. Gramy materiał autorski rockowy ale przystępny dla słuchacza. Z własnymi pomysłami u nas nie poszalejesz, ale jeżeli ślepo się dopasujesz i będziesz zaangażowany i słowny to oferujemy pracę w naprawdę solidnej firmie.
Gitarzysta poszukiwany do zespołu w klimatach
25.05.2020
hard&heavy 80s, 90s. Gitara, bas i perkusja poszukują 2. gitarzysty do swojego projektu. Mamy 8 swoich kawałków gramy oczywiscie covery ale głównym celem jest tworzenie własnego materiału. Inspiracje zespołami Whitesnake, Steel Panther, Dokken star IRA. Własna sala prób na wyłączność na Grochowie. Ludzie zgrani z doświadczeniem. Próbki naszego grania dostępne na maila. Pzdr.
Malignant
Katowice i okolice. Poszukiwany sprawny bębniarz
25.05.2020
do grania melodic death metalu. Sala, studio, materiał i perspektywy. Wszystko podane na srebrnej tacy. Więcej info na priv.
Witam, szukamy perkusisty z okolic Tarnów,
24.05.2020
Bochnia, gramy hard rocka, stoner (mamy gotowy materiał). W składzie gitara-wok. i bas, w wieku 35+. Projekt raczej pół amatorski, tzn. najważniejsza jest dobra zabawa i przyjemność z wspólnej gry, więc nie szukamy profesjonalisty nastawionego na życie z grania. Posiadamy własną salkę z sprzętem. Próbki na priv.
« Nowsze
1

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy potrafisz rozpoznać dźwięk flażoletów?