zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 20 stycznia 2020

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 109
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (24)
- gitarzysty (12)
- basisty (16)
- perkusisty (15)
- inne (2)
- wokalista (9)
- gitarzysta (13)
- basista (3)
- inne (1)

Ogłoszenia

Cześć, szukamy perkusisty. Wydane 3 płyty
19.01.2020
(pracujemy nad 4-tą). Inspiracje: Katatonia, A Perfect Circle, Tool, Opeth, ale i czasami The Cure. Znajdziesz u nas ciężkie fragmenty (bez growli), ale i delikatne wyciszenia. Warszawa, okolice. Średnia wieku ok. 35 lat, zazwyczaj jedna próba w tygodniu, koncerty: między 10-15 rocznie. Nie gramy profesjonalnie, ale podchodzimy do tego poważnie. Udało się zagrać sporo ciekawych koncertów oraz supportów (zarówno polskich, jak i zagranicznych). Szukamy kogoś, kto będzie podchodził poważnie do tematu - w najbliższych planach są koncerty oraz stworzenie i nagranie nowego materiału.
Cześć. Szukamy z dziewczyną trzeciej zwariowanej
19.01.2020
osoby do wspólnej przygody w podróży po Europie w okresie letnim. Kogoś kto dobrze gra na jakimś instrumencie aby móc razem grać na ulicy i zarobić trochę pieniędzy w celach dalszej drogi (wiadomo że nie jedziemy bez pieniędzy i jakąś wspólną gotówkę musimy mieć). Wyjazd niskobudzetowy, ale spanie pół na pół żeby zregenerować siły, dwie noce gdzieś na dziko i dwie, trzy noce w jakiś tanich hotelach. Dużo zwiedzania, grania i w ogóle aktywnie. Termin i trasa do dogadania. Wiek nieistotny, ja 27.
Cześć, mam 40 lat. Wracam po kilku latach
19.01.2020
do śpiewania. Szukam zespołu grającego rocka. Słucham Turbo, Him, Davida Gahana, Pink Floyd. Lubię melodię i emocje zahaczające o mocniejsza muzykę. Piszę teksty, układam muzykę i śpiewam oczywiście. Mam pomysł na siebie i propozycję pomysłu na muzykę dla zespołu. Proszę o kontakt z zespołami gdzie średnia wieku to 30 - 40 lat. Do powiedzenia jest dużo więcej ale to już może na próbie.
patji92
Hejo, wokalistka szuka zespołu. Granie w
19.01.2020
stylu rock, blues, grunge, vintage rock. Kilka lat śpiewania w zespole rockowym, kilkanaście koncertów na koncie. Szukam ludzi, którzy chcą tworzyć autorskie kawałki oraz pograć dla publiki.
Gitarzysta lat 26 szuka ludzi do nowego projektu.
19.01.2020
Klimaty Dismember, Shadow of Intent, Machine Head, stare In Flames. Materiału i pomysłów od groma.
Człowieka ogarniającego bas do zespołu rockowego,
17.01.2020
potrzebne jakieś ogranie, zapał i czas do grania, salkę na próby mamy w Gdyni. Reszta składu doświadczeni i konkretni muzycy.
Szukamy wokalisty do projektu w klimatach
17.01.2020
z pograniacza King Crimson, Peter Gabriel i Syd Barett, zainteresowanych zapraszam do kontaktu na priv.
Cześć. Łódź i okolice. Szukamy do zespołu
17.01.2020
keyboardzisty(-tki). Gramy akustyczny rock i art pop (inspiracje: Suzanne Vega, David Bowie, Beatles - nie gramy pod jazz). Materiał własny, szukamy więc kogoś kto będzie mógł wnieść pomysły aranżacyjne, jest dużo utworów. Nie szukamy ludzi o motywacjach zarobkowych, tylko artystycznych. W składzie: gitara akustyczna, wokale męski i żeński, bas, wiolonczela, perkusjonalia.
Cześć, zespół Fright Night poszukuje kogoś
17.01.2020
na stanowisko basisty. Inspirujemy się takimi bandami jak: Danzig, Black Sabbath czy Type O Negative. W marcu lub najpózniej w kwietniu tego roku nagrywamy mini - album. Posiadamy sporo autorskiego materiału, więc jest w czym rzezbić i co nagrywać. Zapraszam do kontaktu.
glownaksiegowa
Mikołów, Tychy i okolice. Zespół szuka wokalistki
16.01.2020
lub wokalisty. W tym roku wypuściliśmy EP-kę, poza tym jest jeszcze materiału praktycznie na całą płytę (może w przyszłym roku). Generalnie dobra atmosfera i brak parcia na szkło. Ma być miło i sympatycznie, a jak tylko ogramy materiał, to wychodzimy z tym do ludzi. Wymagania: mniej więcej czysto, dystans do rzeczywistości i regularne bywanie na próbach.
Częstochowa i okolice. Poszukiwany wokalista
16.01.2020
do grania heavy-thrash metalu. Klimat Slayer, Metallica. Po 1 osoba która umie śpiewać. Po 2 osoba konkretna ambitna której zależy grać koncerty nagrywać płyty. Po 3 osoba dyspozycyjna (próby dwa razy w tygodniu). Wiek do 25 lat. Więcej info na priv.
Częstochowa i okolice. Poszukiwany basista
16.01.2020
do grania heavy-thrash metalu. Klimat Slayer, Metallica. Po 1 osoba która umie grać. Po 2 osoba konkretna ambitna której zależy grać koncerty nagrywać płyty. Po 3 osoba dyspozycyjna (próby dwa razy w tygodniu). Wiek do 25 lat. Więcej info na priv.
Sopocki Grin poszukuje perkusisty. Wiek nieistotny,
16.01.2020
jeśli potrafisz odnaleźć się w klimatach raczej technicznej odmiany metalu, cenisz sobie styl Gojira, Meshuggah czy klasyków Voivod i Coroner to zapraszamy. Próby w Sopocie. Wymagamy jedynie własnego sprzętu i zaangażowania.
Warszawski zespół Men Of The Wild Age obracający
16.01.2020
się w klimatach stoner, hard rock poszukuje basisty. Poszukujemy muzyka z własnym sprzętem, mile widziane doświadczenie studyjne i koncertowe.
Llewelyn
Warszawa. 27-letni gitarzysta szuka zespołu
16.01.2020
metalowego. Mam 6 i 8 strunową gitarę, własny sprzęt do nagrywania w domu oraz wzmacniacz na koncerty. Dla zainteresowanych podeślę link do kilku nagrań. Nie jestem wirtuozem po szkole muzycznej ale się staram. Mobilny. Lubie takie zespoły jak: Pantera, Lamb of God, After the Burial etc. Otwarty na propozycje.
adleregg
Rybnik - zespół poszukuje klawiszowca, pianisty.
15.01.2020
Sprzęt na miejscu, własne studio. Muzyka - rock, blues.
Tutaj zespół Juga, nasze uszanowanie, gramy
15.01.2020
rocka z elementami psychodelii i grunge. Warszawa i okolice. Mamy po 26 lat i szukamy basisty, który ma czas się zaangażować. Dzielimy z dwoma zespołami salę prób przy rondzie Wiatraczna, w zależności od potrzeby gramy od 2 do 4 razy w tygodniu po 3 h. Jesteśmy w trakcie nagrywania dema i pracujemy nad nowym materiałem w pełni po polsku, na ten moment mamy godzinę w pełni autorskiego materiału, w większości po angielsku.
« Nowsze
1

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy widziałaś(eś) "Kult. Film"?