zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 19 czerwca 2024

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 34
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

Ogłoszenia

Ktoś chętny na wokal (czysty lub scream,
16.06.2024
żeński, męski). Folk metal, gothic, metalcore? Trójmiasto i okolice. W miarę poważne podejście?
Kraków. Wokalistka szuka ludzi do grania
16.06.2024
i tworzenia muzy - jestem hobbystką która dlubie w produkcji muzycznej i tworzy swoje rzeczy do głebokiej szuflady. Piszę swoje teksty (preferowane w j. ang. ale po polsku tez da rade) tworze swoje topliny. Klimaty przeróżne - od elektroniki, glitchu, blues po melodyjny metal w stylu Sleep Token, szeroko pojety rock i alternatywa - generalnie cięższe brzmienie mile widziane. Przedzial wiekowy raczej 30+ ale wszystko zalezy od muzyki.
IrrespectiV
Cześć, mam 32 lata i tęsknię trochę za sceną,
14.06.2024
od której miałam kilka lat przerwy. Rock, metal, gothic, jakieś delikatniejsze, może trochę elektroniki - zależy, co każdej stronie będzie pasować, ale wiele kierunków jest mi bliskie. Jeśli trzeba, piszę teksty. Jeśli chcesz kobietę za mikrofonem to zapraszam. Najlepiej Trójmiasto.
Sosnowiec i okolice. Basista pogra bez spiny
13.06.2024
w średnio zaawansowanym lub początkującym zespole - hard rock, heavy, speed, power metal. Mam 2 zestawy nagłośnienia i 2 basy, jestem wypłacalny.
Sosnowiec. Zespół Steelest poszukuje wokalu.
13.06.2024
Muzyka - melodyjny metal, hard rock. Próby zazwyczaj w niedzielę wieczorem 3x na miesiąc w Sosnowcu lub Katowicach. Gotowych 7-8 kawałków, do ukończenia demówka. Wymagana umiejętność tworzenia linii melodycznych i tekstów, wypłacalność.
new
Warszawa. Zespół rockowy z domieszką progresji
13.06.2024
szuka wokalisty. Własna salka i próby raz w tygodniu. Własny repertuar koncertowy. Masz dobry głos wrodzony lub wypracowany przez lata ćwiczeń i nauki śpiewu nie trać czasu i zgłoś się do nas. Posłuchaj nagrań może pasujesz do naszej muzyki.
Napiszę teksty dla zespołów z nurtów death,
13.06.2024
black, doom, thrash metal. Cierpisz na niedobór weny? Dźwięki przychodzą same, ze słowami gorzej? Pomogę.
Cześć. Zespół rockowo-bluesowy szuka solowego
9.06.2024
sprawnego gitarzysty. Utwory wyłącznie własne. Mile widziane próbki. Pozdro i do zobaczenia.
Siemanko. Warszawski zespół Wdar poszukuje
8.06.2024
basisty. Gramy mieszankę punka, rocka i metalu z elementami hip-hopu i biesiady. Teksty po polsku o tematyce alkoholowej oraz kryzysie wieku średniego. Można nas posłuchać na Spotify oraz YouTube. Szukamy osoby dysponującej czasem na koncertowanie w różnych miastach oraz z pozytywnym nastawieniem do zabawy. Pozdrawiamy serdecznie.
Zespół Smuga z Warszawy, grający hardcore
6.06.2024
punk, szuka osoby na wokal. Wiek i płeć bez znaczenia. Wszelkie techniki krzyczenia mile widziane, a także pisanie tekstów. Facebook - Smugahc
Basista szuka zespołu do grania hardcore
3.06.2024
punka i pokrewnych. Warszawa i okolice. Są doświadczenie, sprzęt i mobilność.
kmb
Zespół Deadly Nightshade szuka gitarzysty
1.06.2024
rytmicznego, techniczny melodyjny metal. Gitary 8-strunowe, strój standard EBGDAEBF#, może być też sidemka barytonowa, wtedy strój BGDAEBF#. 12 gotowych numerów do opanowania, materiał średnio-trudny, dublowanie riffów, dogrywanie harmonii itp. Szczegóły na priv.
Skomrok
Nowy zespół szuka basisty z terenu Wrocławia
31.05.2024
lub okolic, gramy szeroko pojęty metal, raczej cięższy niż lżejszy, dokładny kierunek i styl wyjdą w fazie tworzenia. Próby w salkach płatnych na terenie Wrocławia. Obecnie mamy perkusistę, gitarzystę i wokal.
Cześć. Jesteśmy Over Rails.Przez parę lat
31.05.2024
graliśmy muzykę rockową instrumentalną. Można nas znaleźć na YT (najlepiej wpisać Over Rails Red Planet). Chcemy dodać wokal, grać swoje utwory. Jesteśmy z Częstochowy. Skład: gitara, bas, klawisze, perka.
Stachy
Cześć. Poszukujemy wokalistki lub wokalisty
31.05.2024
do wspólnego tworzenia muzyki w stylu rock, hard rock i znajdzie się namiastka heavy metalu. Posiadamy gotowy materiał i sporo dźwięków do ogarnięcia na przyszłość. Zapraszam do kontaktu bez względu na wiek. Zespół Hortus (Wałbrzych, Świdnica).
« Nowsze
1

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy wierzysz, że reprezentacja Polski wygra Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2024?