zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 31 lipca 2021

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 66
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (11)
- gitarzysty (12)
- basisty (6)
- inne (5)

Ogłoszenia

Bielski zespół Janusz Mystic Power poszukuje
30.07.2021
basisty. Stylistyka, w której tworzymy, jest dość luźna, grawituje ku cięższym klimatom, jednak niewiele ma wspólnego z dzisiejszym progresywno - metalowym graniem.
Marcin_
Olkusz. Cześć, szukam basisty, zależy mi
30.07.2021
na kontynuacji mojego projektu Acjaton, gatunek muzyki: rock - metal. Chcę spełnić marzenie o nagraniu albumu i graniu koncertów. Pragnę spełniać swoją muzyczną pasje z ludźmi, którzy będą chcieli grać moje kompozycje i też sami będą chceli dołożyc swoje pomysły, własny tekst. Mam ogromną ilość pomysłów, w tym 14 skończonych utworów.
Marcin_
Olkusz. Cześć, szukam wokalisty, zależy mi
30.07.2021
na kontynuacji mojego projektu Acjaton, gatunek muzyki: rock - metal. Chcę spełnić marzenie o nagraniu albumu i graniu koncertów. Pragnę spełniać swoją muzyczną pasje z ludźmi, którzy będą chcieli grać moje kompozycje i też sami będą chceli dołożyc swoje pomysły, własny tekst. Mam ogromną ilość pomysłów, w tym 14 skończonych utworów.
Zespół, grający muzykę metal - rock progresywną,
30.07.2021
poszukuje basisty i wokalisty (preferowane w jednej osobie), chętnie rozważymy dołączenie do składu klawiszowca lub skrzypka. W składzie obecnie są perkusista i gitarzysta. Wymaganiem jest, aby osoba posiadała podstawowe umiejętności i własny sprzęt, była dyspozycyjna do grania dwóch prób w tygodniu oraz była mobilna. Mamy godzinny materiał na płytę. Gramy w Bielsku.
Rehor
Cześć. Poszukujemy silnego wokalu do naszego
30.07.2021
zespołu Vanth. Gramy muzykę z pogranicza rock - metal, własny materiał, na chwilę obecną mamy 9 kawałków. Zespół z Warszawy, mamy własną salkę na Pradze.
Secik
Cześć, zespół Trzaski szuka ogarniętego pałkera
30.07.2021
i wokalisty(ki). A może grasz na innym instrumencie (klawisze, selector) i chcesz tworzyć coś nowatorskiego? Próby Gdańsk Letniewo, zapraszamy. Stwórzmy razem nietuzinkowy projekt.
Wrocław. Skład, grający stoner - doom (Black
27.07.2021
Sabbath, Black Label Society, Candlemass, Kyuss, Budgie, Dopelord itp., itd.), szuka wokalisty lub wokalistki. Mamy gotowy materiał na demo (sześć numerów) i brakuje tylko kogoś, kto ogarnie to swoim głosem. Próbki prześlę na priv.
Hej, poszukuję projektu, w którym mógłbym
27.07.2021
udzielać się na basie. Głównie gram na gitarze, ogarniam również kontroler MIDI i Abletona oraz wokal, ale chcę sobie podudnić, nie mam jednak ciśnienia na udzielanie się przy komponowaniu. Interesujace mnie klimaty: King Gizzard, Viagra Boys, Fugazi, Juniore, Tame Imapala, czyli trochę zimna fala, punk, trochę psychodela. Mam sprzęt i salę prób, zapraszam.
Gatunek: metal bez melodyjnych wokali (wypadkowa
26.07.2021
zainteresowań składu). Próby: zazwyczaj niedziela do południa w Dąbrowie Górniczej i raz na czas Kotłownia (możliwy wspólny przejazd na trasie z Bielska). Materiał: 6/7 własnych numerów; próbki na PW. Sprzęt: wymagany. Wiek: ważniejsze jest zaangażowanie i nie rzucanie słów na wiatr.
Sabazios
Cześć, czy znajdzie się może ktoś kto chciałby
26.07.2021
stworzyć coś od zera? Preferowane gatunki to psychedelic rock w stylu Liquify ale nie zamykam się na muzykę. Możliwa twórczość zdalna, zachęcam do kontaktu, pozdrawiam.
Chętnie pogram w zespole black metal. Mam
24.07.2021
spzęt dobrej jakości, jestem mobilny i w miarę doświadczony. Jestem z Katowic.
Basista potrzebny do cięższych brzmień. poza
24.07.2021
umiejętnością grania wymagamy własnego sprzętu, mobilności. Okolice: Bielsko, Tychy, Żywiec.
Szukamy gitarzysty solowego do cięższych
24.07.2021
brzmień. Wymagamy własnego sprzętu, mobilności i feelingu w grze. Okolice: Bielsko, Tychy, Żywiec.
Witam. Mam ponad 30 lat i szukam kapeli obracającej
24.07.2021
się w klimatach metalowych. Jestem z Wrocławia i najbardziej pasowałaby mi ta lokalizacja. Gram na 6 plus Boss GT10, więc w razie czego zmiana stroju nie będzie mi straszna. Head i paczka 400W też są, więc granie na scenie nie będzie mi straszne. Jestem otwarty na propozycje dotyczące ciężkiego grania.
Witam wokalistów, szukamy kogoś do śpiewania.
24.07.2021
Jesteśmy ze Śląska, doświadczeni. Jest sala ze sprzętem, są utwory, teksty, tylko trzeba się trochę zaangażować w piosenki i zaśpiewac. Styl od ballady po mocniejsze riffy hardrockowe. Zapraszam chętnych. Próby odbywają sie w Świętochłowicach w swojej salce.
Siema, szukam ludziów do pogrania szeroko
24.07.2021
pojętego metalu, nie mam tu jakiś super preferencji, bo jeśli coś jest ciekawe bądź rozwijające i oczywiście jeśli uda mi się to ogarnąć, to z chęcią się tego podejmę. Mieszkam w Będzinie i z racji bycia leniwym nie chce mi się na próby jeździć 5 h, bo niestety czas już jest w moim przypadku dość deficytowy i czas na dojazd lepiej tak długi pożytkować na granie. Jeśli chodzi o mnie - 3 dychy mam za sobą, wiec najmłodszy już nie jestem, mam swoje graty i jakieś doświadczenie scenicze oraz też już coś się nagrywało (raczej amatorsko, ale zawsze coś).
Poszukuję osób, które chciałyby stworzyć
24.07.2021
zespół lub z chęcią dołączę do istniejącego. Mam 20 lat, zajmuje się wokalem oraz sama piszę teksty. Jeśli chodzi o lokalizację, jestem z okolic Poznania, więc byłoby miło, gdyby reszta osób również była z tych rejonów, ale w razie czego jestem mobilna, więc rozważę każdą propozycję. Po więcej informacji zapraszam pisząc do mnie.
Zespół z Bielska-Białej poszukuje basisty
24.07.2021
lub basistki. Klimaty: stoner, metal, grunge. Własny materiał jest (próbki dostępne). Obecnie w składzie gitara - wokal i perkusja. Próby gramy zwykle raz w tygodniu w Bielsku. Jeśli oprócz grania chcesz też pośpiewać, to spoko. Jeśli masz swoje pomysły i chcesz współtworzyć muzykę, to jeszcze bardziej spoko.
Bydgoszcz. Klimaty heavy - thrashmetalowe.
24.07.2021
Próby co dwa tygodnie. Basista szuka zespołu.
« Nowsze
1

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy śledzisz zmagania sportowców podczas igrzysk olimpijskich w Tokio?