zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 18 lipca 2019

Terminy koncertów

Województwo:

Nd Pn Wt Śr Cz Pt So
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
-
Najbliższe

- Zespoły
- Miasta
- Kluby
- Aktualizacje
Kliknij datę, nazwę zespołu, miasta lub klubu!
dzień: 18.07.2019 (czwartek)
Enragement; Ferosity; Chainsword Białystok, Hary, 18.07.2019 (szczegóły)
Fellowship of the Riff Vol. 3
Maw; Clockwork Totem; The Howling Eye
Kraków, Drukarnia, 18.07.2019 (szczegóły)
Insonika; Weak; Chicken Legs
Szczecin, Jambar, 18.07.2019 (szczegóły) Koncert Insonika, Weak, Chicken Legs
Impetuous Ritual; Ascended Dead
Warszawa, Chmury, 18.07.2019 (szczegóły) Koncert Impetuous Ritual, Ascended Dead
dzień: 19.07.2019 (piątek)
Skov; Moira; Zawody
Bielsko-Biała, Shakespeare's Pub, 19.07.2019 (szczegóły) Koncert Skov, Moira, Zawody
Festiwal Historii Słowiańskiej Śląska Cieszyńskiego
Velesar; Wolfarian
Cieszyn, Otwarty Klub Browaru Zamkowego, 19.07.2019 (szczegóły) Koncert Festiwal Historii Słowiańskiej Śląska Cieszyńskiego
Stoner vs Thrash
Groth; Mind Enforcer; Truckvirgin; Wasteland Thunder
Gdańsk, Paszcza Lwa, 19.07.2019 (szczegóły) Koncert Stoner vs Thrash
Orcus O Dis; Enragement; Middle Finger; Moruga; Sunsmoke
Warszawa, VooDoo, 19.07.2019 (szczegóły) Koncert Orcus O Dis, Enragement, Middle Finger, Moruga, Sunsmoke
Cloud Maze; Bloody Mess; Burn the Map
Warszawa, Potok, 19.07.2019 (szczegóły) Koncert Cloud Maze, Bloody Mess, Burn the Map
Birds In Row; Heavy Heart; Chavire Wrocław, D.K. Luksus, 19.07.2019 (szczegóły)
Realm of Torment; Cruelty; Fight Them All; Nonsanto; Positive Violence Wrocław, Centrum Reanimacji Kultury, 19.07.2019 (szczegóły)
Impetuous Ritual; Ascended Dead
Wrocław, Liverpool, 19.07.2019 (szczegóły) Koncert Impetuous Ritual, Ascended Dead
dzień: 20.07.2019 (sobota)
Insonika; Infestation Bielsko-Biała, Rude Boy Club, 20.07.2019 (szczegóły)
The Thinners; Not For You Chorzów, Rebel Garden, 20.07.2019 (szczegóły)
Moruga; Sacrimonia; Prozac; Hamingja Katowice, Faust, 20.07.2019 (szczegóły)
Firlith; Tholing the Void; Forbidden Omen Kraków, Boss Garage Pub, 20.07.2019 (szczegóły)
Orcus O Dis; Enragement; Middle Finger; Blade Catcher
Kraków, Rock Shot Pub, 20.07.2019 (szczegóły) Koncert Orcus O Dis, Enragement, Middle Finger, Blade Catcher
Cloud Maze; Bloody Mess; Blade Catcher
Kraków, Pub Pod Ziemią, 20.07.2019 (szczegóły) Koncert Cloud Maze, Bloody Mess, Blade Catcher
Birds In Row; Heavy Heart; Chavire Warszawa, Pogłos, 20.07.2019 (szczegóły)
Crayfox; Undead Phoenix Wrocław, Alive, 20.07.2019 (szczegóły)
Walk Among Statues; My Secret Haven
Wrocław, D.K. Luksus, 20.07.2019 (szczegóły) Koncert Walk Among Statues, My Secret Haven
dzień: 21.07.2019 (niedziela)
Scorpions Gliwice, Arena Gliwice, 21.07.2019 (szczegóły)
Złośnik; Condition: Dead; Skull Bash Kraków, Pub Pod Ziemią, 21.07.2019 (szczegóły)
Please Don't Cry vol. 8
Birds In Row; Chavire; Heavy Heart; Escapism; Cliff Jumps; Moliere; Zawody
Kraków, Warsztat, 21.07.2019 (szczegóły) Koncert Please Don't Cry vol. 8
Nashville Pussy Warszawa, Hydrozagadka, 21.07.2019 (szczegóły)
Jungle Rot; Une Misere Warszawa, Pogłos, 21.07.2019 (szczegóły)
Cloud Maze; Bloody Mess; Error Label
Wrocław, Alive, 21.07.2019 (szczegóły) Koncert Cloud Maze, Bloody Mess, Error Label
dzień: 23.07.2019 (wtorek)
Combichrist Poznań, U Bazyla, 23.07.2019 (szczegóły)
Scorpions Sopot, Ergo Arena, 23.07.2019 (szczegóły)
dzień: 24.07.2019 (środa)
Rammstein
Chorzów, Stadion Śląski, 24.07.2019 (szczegóły) Koncert Rammstein
Combichrist Warszawa, Proxima, 24.07.2019 (szczegóły)
State Faults; Ojne; Shirokuma; Lie After Lie Wrocław, D.K. Luksus, 24.07.2019 (szczegóły)
dzień: 26.07.2019 (piątek)
VIII Festiwal Uwolnić Muzykę
Vader; Jarun; Moyra; Undertheskin; Spatial; LaNinia
Środa Śląska, 26.07.2019 (szczegóły) Koncert VIII Festiwal Uwolnić Muzykę
Neurosis; Yob; Kowloon Walled City
Warszawa, Progresja Music Zone, 26.07.2019 (szczegóły) Koncert Neurosis, Yob, Kowloon Walled City
Royal Blood Warszawa, Palladium, 26.07.2019 (szczegóły)
Error Label; Fabryka Gruzu
Wrocław, D.K. Luksus, 26.07.2019 (szczegóły) Koncert Error Label, Fabryka Gruzu
dzień: 27.07.2019 (sobota)
Punkowe wesele
Dziarwa; SPI - Stado Pędzących Imadeł; Zawody; Strzęp Pieroński; Amigos United
Będzin, Latawiec, 27.07.2019
(koncert charytatywny)
(szczegóły)
Neurosis; Yob; Kowloon Walled City
Gdańsk, B90, 27.07.2019 (szczegóły) Koncert Neurosis, Yob, Kowloon Walled City
Revenge Insanity; Nobility Stalk; Satya Gdańsk, Pro'Rock Pub, 27.07.2019 (szczegóły)
11. Festiwal Muzyki Rockowej Rockowisko Hajnówka
Acid Drinkers; Błękitny Nosorożec; Prawda; TZN Xenna; B:N; Kuba Rozpruwacz; Krain; Terapolka; Bang Bang; Podwórkowi Chuligani; Sobotni Rosół; Bobby from Peru
Hajnówka, Amfiteatr, 27.07.2019 (szczegóły) Koncert 11. Festiwal Muzyki Rockowej Rockowisko Hajnówka
Devil In The Name; Maw; Pavulon
Katowice, Faust, 27.07.2019 (szczegóły) Koncert Devil In The Name, Maw, Pavulon
Pandemic Outbreak; Rattle Nite; Frightful Łódź, Magnetofon, 27.07.2019 (szczegóły)
VIII Festiwal Uwolnić Muzykę
Rotting Christ; Sunnata; Tortharry; Popiół; Lilla Veneda; Vane; Heresy Denied
Środa Śląska, 27.07.2019 (szczegóły) Koncert VIII Festiwal Uwolnić Muzykę
Pandrador; Kalt Vindur Tarnów, Przepraszam, 27.07.2019 (szczegóły)
Summer Fog Festival 2019
Nick Mason's Saucerful of Secrets
Warszawa, Korty Legii, 27.07.2019 (szczegóły)
« Poprzednie
1