zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 23 czerwca 2024

Kocioł

Teledysk zespołu Zurt
30.10.2020
Zespół rockowy z Torunia - Zurt, składający się z muzyków Bikini i Butelki, opublikował swój pierwszy teledysk: "End of the Game - Lockdown". więcej »
Whisper przedstawia wideo do nowego utworu "Heartbeat"
20.09.2020
Zespół Whisper przedstawia obraz do utworu "Heartbeat". W numerze zaśpiewał Anatolii Shchedrov. W realizacji są kolejne produkcje z tym wokalistą. więcej »
Debiutancka płyta Tyrady
2.08.2019
Zespół Tyrada z Lublina wydał 13 lipca 2019 r. swój debiutancki album pt. "Adaryt". Płyta jest do wzięcia zupełnie za darmo. Na swoim fanpage'u facebookowym zespół wstawił notkę, w jaki sposób po nią sięgnąć. Na płycie jest siedem utworów w klimacie heavy i thrash metalu z lat 80., z (...) więcej »
Haures przedstawia wideo do singla "The Little Boy"
23.07.2019
Heavymetalowy zespół Haures zaprezentował wideo do utworu "The Little Boy". Singiel promuje nadchodzący album grupy, pt. "The Metal Age". Płyta ukaże się z końcem 2019 roku. Haures wystąpi 28 lipca 2019 r. na "Pewel Forever Festival" we wsi Pewel Mała. więcej »
Teledysk Cortege
23.06.2016
Deathmetalowy Cortege zaprezentował klip do numeru "Hallowed Be Thy Name", pochodzącego z "Touching The Void", drugiego albumu formacji. Zobacz teledysk do "Hallowed Be Thy Name". Płyta ukazała się nakładem Let Them Come Productions 25 marca 2016 r. O produkcję zadbał Jarek Toifl z Maq (...) więcej »
"Fantasy Folk Fest" w czerwcu w Kuńkowcach
23.05.2016
W "Wiosce Fantasy" w Kuńkowcach koło Przemyśla w dniach 24 - 26 czerwca 2016 r. odbędzie się pierwsza edycja plenerowego festiwalu muzycznego "Fantasy Folk Fest". Podczas imprezy zagrają: Black Velvet Band Cronica Diaboł Boruta Elforg Morhana Open (...) więcej »
Singiel Seven Main Sins dostępny do odsłuchu
15.04.2016
Kapela Seven Main Sins, której członkowie pochodzą z Polski, ale obecnie mieszkają w Anglii, udostępniła swój nowy singiel, zatytułowany "Cemetery Of Accursed Souls". Kompozycja znajdzie się na nadchodzącej płycie, zatytułowanej "In The Shadow Of Death". Posłuchaj "Cemetery Of Accursed (...) więcej »
Zobacz wideo do "Lelum Polelum" Spontane
16.01.2016
Warszawski Spontane wypuścił teledysk do utworu "Lelum Polelum". Autorem obrazu jest Artur Marchlewski z AMFilmy. Zobacz teledysk do "Lelum Polelum". więcej »
Posłuchaj "Breaking the Silence" poznańskiego Romy
27.12.2015
Działający od niedawna heavymetalowy zespół Romy z Poznania wypuścił singiel "Breaking the Silence". Posłuchaj "Breaking the Silence". Romy gra klasyczny brytyjski heavy metal, inspirowany takimi kapelami jak Black Sabbath czy Judas Priest. "Breaking the Silence" to jeden z czterech (...) więcej »
Fucktory nagrał "Inną bajkę"
9.12.2015
Zespół Fucktory zarejestrował płytę zatytułowaną "Inna bajka". Zobacz klip do utworu "Styczniowe". Na longplay'u wystąpili goście - zaśpiewała Agnieszka Grochocka z Rain Of Sorrow, a do kilku utworów partie gitary nagrał Wojtek Hoffmann z Turbo. więcej »
Debiut Pneumatic Frost w sieci
2.12.2014
Debiutanckie EP Pneumatic Frost, zatytułowane "We Are The Monolith", dostępne jest do odsłuchania i darmowego ściągnięcia. Posłuchaj "We Are The Monolith". Pneumatic Frost powstał w 2008 roku w Nowym Sączu, od tego czasu zagrał koncerty z m.in. Decapitated, Hate, Thy Disease, Christ (...) więcej »
Klip zapowiadający płytę zespołu The-Tox
4.11.2014
Formacja The-Tox pokazała klip zapowiadający nadchodzący album, zatytułowany "Poli". Zobacz wideo do utworu "Odkrywcy". Na "Poli" znajdzie się 15 utworów: 1. Zając 2. Odkrywcy 3. Mucha 4. Ciemna brama noc 5. Sznurki 6. Naj 7. Hr 8. Kac 9. Drzewostan 10. Patrz Oto Ziemia 11. Prosto 12. (...) więcej »
Młot Na Czarownice - koncert w Warszawie i nowy utwór
13.08.2014
Heavymetalowa grupa Młot Na Czarownice wystąpi 16 sierpnia 2014 roku w warszawskiej "Tawernie Latający Holender". W setliście znajdą się utwory z debiutanckiej płyty, nad którą zespół właśnie ukończył prace. Na albumie znajdzie się 10 utworów opatrzonych polskimi tekstami. Kompoycji "Za (...) więcej »
Teledysk Master Men do "Loser's Day"
22.05.2014
Zespół rockowy Master Men ze Śląska zaprezentował swój pierwszy teledysk. Obraz został zrealizowany do utworu "Loser's Day". Grupa była nominowany do konkursu Antyradia "Antyfest 2014". Zobacz teledysk do "Loser's Day". Profil Master Men na Facebooku: www.facebook.com/MasterMenBand. więcej »
Zobacz teledysk grupy Dual-Coma
6.05.2014
Na początku maja 2014 roku miała miejsce premiera teledysku zespołu Dual-Coma pt. "Unfaithful". To drugie wideo nakręcone do płyty "The Diary", która ukazała się w styczniu nakładem Let Them Come Productions. Klip został zrealizowany przez Adriana Kawę (Distort Media). Teledysk można (...) więcej »
« Nowsze

Dodaj wieść

Wiesz o czymś ciekawym ze świata rocka i metalu? Chcesz pisać wieści dla rockmetal.pl? Kliknij:
Dodaj wieść »
Czy wierzysz, że reprezentacja Polski wygra Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2024?