zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 21 października 2017

Archiwum terminów koncertów

Wybierz miesiąc:

20171 2 3 4 5 6 7 8 9 10
2016:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2015:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2014:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2013:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2012:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2011:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2010:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2009:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2008:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2007:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2006:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2005:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2004:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2003:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2002:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2001:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2000:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1999:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1998:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1997:  2 6 9 11 12
1996:  2 3 4 6 7 9 10
1995:  2 6 9


koncerty według dni (1.2017) - archiwum

Oglądasz informacje archiwalne. Kliknij datę, nazwę zespołu, miasta lub klubu!
dzień: 6.01.2017 (piątek)
Christ Agony; Stillborn
(Legacy Tour 2017 Part I)
Płock, Rock 69, 6.01.2017 (szczegóły)
dzień: 7.01.2017 (sobota)
Christ Agony; Stillborn
(Legacy Tour 2017 Part I)
Białystok, Hary, 7.01.2017 (szczegóły)
Materia; Sarang; Psychotic Violence; NerV Chorzów, Leśniczówka, 7.01.2017 (szczegóły)
The Saddest Landscape; Svalbard; Moja Połowa Warszawa, Hydrozagadka, 7.01.2017 (szczegóły)
dzień: 8.01.2017 (niedziela)
Christ Agony; Stillborn
(Legacy Tour 2017 Part I)
Olsztyn, Andergrant, 8.01.2017 (szczegóły)
dzień: 9.01.2017 (poniedziałek)
Christ Agony; Stillborn
(Legacy Tour 2017 Part I)
Gdańsk, Wydział Remontowy, 9.01.2017 (szczegóły)
dzień: 10.01.2017 (wtorek)
Christ Agony; Stillborn
(Legacy Tour 2017 Part I)
Słupsk, Motor Rock Pub, 10.01.2017 (szczegóły)
dzień: 11.01.2017 (środa)
Djevel; Brudny Skurwiel; Hellvoid Gdańsk, Protokultura, 11.01.2017 (szczegóły)
Christ Agony; Stillborn
(Legacy Tour 2017 Part I)
Szczecin, Kolumba 4, 11.01.2017 (szczegóły)
dzień: 12.01.2017 (czwartek)
Christ Agony; Stillborn
(Legacy Tour 2017 Part I)
Gorzów Wielkopolski, C-60, 12.01.2017 (szczegóły)
Djevel; Brudny Skurwiel; Rosk Warszawa, Hydrozagadka, 12.01.2017 (szczegóły)
dzień: 13.01.2017 (piątek)
Djevel; Cień Bielsko-Biała, Rude Boy Club, 13.01.2017 (szczegóły)
Materia; The Sixpounder
(Wszystko Jasne Tour 2016/17)
Przemyśl, Fort XXII, 13.01.2017 (szczegóły)
Acid Drinkers; RiseuP; Moria; Bethrayer
(Rock Trendy)
Pszów, Miejski Ośrodek Kultury, 13.01.2017 (szczegóły)
Torture of Hypocrisy; Synthetic Blast; Orbicide Warszawa, VooDoo, 13.01.2017 (szczegóły)
Thaw; Saule; Odmieniec Zabrze, KWK "Guido", 13.01.2017 (szczegóły)
Christ Agony; Stillborn
(Legacy Tour 2017 Part I)
Zielona Góra, Wyspa, 13.01.2017 (szczegóły)
dzień: 14.01.2017 (sobota)
Christ Agony; Stillborn
(Legacy Tour 2017 Part I)
Kalisz, Urwany Film, 14.01.2017 (szczegóły)
Materia; The Sixpounder
(Wszystko Jasne Tour 2016/17)
Krosno, Rock Klub Iron, 14.01.2017 (szczegóły)
Grin; Ropień; Wostok; Simplicity Rzeszów, Vinyl, 14.01.2017 (szczegóły)
dzień: 19.01.2017 (czwartek)
Suicidal Tendencies; Agnostic Front; Municipal Waste; Walls of Jericho; Down To Nothing; Burn; Mizery
(Persistence Tour 2017)
Warszawa, Progresja Music Zone, 19.01.2017 (szczegóły)
dzień: 20.01.2017 (piątek)
Sicknest; Snake Eyes; Mantra Chorzów, Leśniczówka, 20.01.2017 (szczegóły)
Organek Olsztyn, Nowy Andergrant, 20.01.2017 (szczegóły)
Materia; The Sixpounder
(Wszystko Jasne Tour 2016/17)
Włocławek, Czarny Spichrz, 20.01.2017 (szczegóły)
dzień: 21.01.2017 (sobota)
Organek Białystok, Zmiana Klimatu, 21.01.2017 (szczegóły)
Loa Karma; Srogo; Dance On Glass; Deveril Chorzów, Leśniczówka, 21.01.2017 (szczegóły)
Destruction; Nervosa; Gonoreas Gdańsk, B90, 21.01.2017 (szczegóły)
Green Day; The Interrupters Kraków, Kraków Arena, 21.01.2017 (szczegóły)
Materia; The Sixpounder
(Wszystko Jasne Tour 2016/17)
Olsztyn, Andergrant, 21.01.2017 (szczegóły)
Mirrors For Psychic Warfare; ARRM; Sunworm Warszawa, Beerokracja, 21.01.2017 (szczegóły)
Leash Eye; Death Denied; RE:ACT Warszawa, Progresja Music Zone, 21.01.2017 (szczegóły)
dzień: 22.01.2017 (niedziela)
Organek Lublin, Graffiti, 22.01.2017 (szczegóły)
Mirrors For Psychic Warfare Ostrawa (Ostrava) (Czechy), Barrak, 22.01.2017 (szczegóły)
Destruction; Nervosa; Gonoreas Warszawa, Progresja Music Zone, 22.01.2017 (szczegóły)
dzień: 23.01.2017 (poniedziałek)
Destruction; Nervosa; Gonoreas Poznań, U Bazyla, 23.01.2017 (szczegóły)
dzień: 24.01.2017 (wtorek)
Destruction; Nervosa; Gonoreas Katowice, Mega Club, 24.01.2017 (szczegóły)
Epica; Powerwolf; Beyond The Black Warszawa, Progresja Music Zone, 24.01.2017 (szczegóły)
dzień: 27.01.2017 (piątek)
Dr Misio Bielsko-Biała, Rude Boy Club, 27.01.2017 (szczegóły)
Doogie White Bochnia, Kino "Regis", 27.01.2017 (szczegóły)
Obscure Sphinx Gdynia, Ucho, 27.01.2017 (szczegóły)
Materia; The Sixpounder
(Wszystko Jasne Tour 2016/17)
Sandomierz, Lapidarium, 27.01.2017 (szczegóły)
Christ Agony; Thy Worshiper; Ragehammer
(Legacy Tour 2017 Part II)
Wrocław, Firlej, 27.01.2017 (szczegóły)
Lao Che Zabrze, CK Wiatrak, 27.01.2017 (szczegóły)
« Poprzednie
1