zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 23 października 2017

Archiwum terminów koncertów

Wybierz miesiąc:

20171 2 3 4 5 6 7 8 9 10
2016:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2015:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2014:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2013:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2012:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2011:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2010:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2009:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2008:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2007:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2006:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2005:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2004:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2003:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2002:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2001:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2000:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1999:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1998:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1997:  2 6 9 11 12
1996:  2 3 4 6 7 9 10
1995:  2 6 9


koncerty według dni (3.2017) - archiwum

Oglądasz informacje archiwalne. Kliknij datę, nazwę zespołu, miasta lub klubu!
dzień: 1.03.2017 (środa)
Blues Pills; The Feral Trees; Agyness B. Marry Gdańsk, B90, 1.03.2017 (szczegóły)
Disperse; Retrospective; Ayden Poznań, U Bazyla, 1.03.2017 (szczegóły)
Sabaton; Accept; Twilight Force Warszawa, Torwar, 1.03.2017 (szczegóły)
dzień: 2.03.2017 (czwartek)
Negura Bunget; Axegressor Kraków, Piękny Pies, 2.03.2017 (szczegóły)
Blues Pills; The Feral Trees; Agyness B. Marry Warszawa, Progresja Music Zone, 2.03.2017
(koncert przeniesiony z 3 marca)
(szczegóły)
Organek Wejherowo, Filharmonia Kaszubska, 2.03.2017 (szczegóły)
Disperse; Retrospective; Ayden Wrocław, Firlej, 2.03.2017 (szczegóły)
dzień: 3.03.2017 (piątek)
Sabaton; Accept; Twilight Force Kraków, Kraków Arena, 3.03.2017
(zmiana miejsca)
(szczegóły)
Pandemonium; F.A.M. Łódź, Krańcoofka, 3.03.2017 (szczegóły)
Disperse; Retrospective; Ayden Piekary Śląskie, Dom Kultury "Andaluzja", 3.03.2017 (szczegóły)
Moya Brennan Warszawa, Progresja Music Zone, 3.03.2017 (szczegóły)
Vastum Wrocław, Ciemna Strona Miasta, 3.03.2017 (szczegóły)
dzień: 4.03.2017 (sobota)
Kult
(Akustik)
Bydgoszcz, Filharmonia Pomorska, 4.03.2017 (szczegóły)
Anima Damnata; Doombringer; Temple Desecration Chorzów, Red & Black, 4.03.2017 (szczegóły)
Votum; Lion Shepherd; Art Of Illusion Gdańsk, Wydział Remontowy, 4.03.2017 (szczegóły)
Blues Pills; The Feral Trees; Agyness B. Marry Kraków, Kwadrat, 4.03.2017 (szczegóły)
Raging Death; Gallower Kraków, Grodzka 42, 4.03.2017 (szczegóły)
Einar Selvik; The Moon and the Nightspirit Poznań, Blue Note, 4.03.2017 (szczegóły)
Pandemonium; F.A.M. Poznań, U Bazyla, 4.03.2017 (szczegóły)
Disperse; Retrospective; Ayden Warszawa, VooDoo, 4.03.2017 (szczegóły)
Percival Wrocław, Centrum Sztuki "Impart", 4.03.2017 (szczegóły)
dzień: 5.03.2017 (niedziela)
Kult
(Akustik)
Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka, 5.03.2017 (szczegóły)
Einar Selvik; The Moon and the Nightspirit Kraków, Łaźnia Nowa, 5.03.2017
(zmiana miejsca)
(szczegóły)
Percival Poznań, CK Zamek, 5.03.2017 (szczegóły)
Battle Beast; Majesty; Gyze Wrocław, Liverpool, 5.03.2017 (szczegóły)
dzień: 6.03.2017 (poniedziałek)
Kult
(Akustik)
Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka, 6.03.2017 (szczegóły)
dzień: 7.03.2017 (wtorek)
Fashion Week; Lunapar; Katie Caulfield Katowice, Katofonia, 7.03.2017 (szczegóły)
dzień: 8.03.2017 (środa)
Fashion Week; Lunapar; Morning Hookers Wrocław, Carpe Diem, 8.03.2017 (szczegóły)
dzień: 9.03.2017 (czwartek)
Siena Root; Rah Pitia; Strange Clouds Gdańsk, Protokultura, 9.03.2017 (szczegóły)
dzień: 10.03.2017 (piątek)
Deivos; Straight Hate; Cinis; Cicatrix
(Goat Horns, vol. VIII)
Lublin, Graffiti, 10.03.2017 (szczegóły)
Disperse; Retrospective; Ayden Łódź, New York, 10.03.2017 (szczegóły)
Mord'A'Stigmata; Above Aurora Szczecin, Kolumba 4, 10.03.2017 (szczegóły)
Anthrax; The Raven Age Warszawa, Stodoła, 10.03.2017 (szczegóły)
Siena Root; Rah Pitia; Blue Horizon Warszawa, Chmury, 10.03.2017 (szczegóły)
dzień: 11.03.2017 (sobota)
Disperse; Retrospective; Ayden Kraków, Zaścianek, 11.03.2017 (szczegóły)
Furia; Thaw; ARRM Olsztyn, Nowy Andergrant, 11.03.2017 (szczegóły)
Mord'A'Stigmata; Above Aurora Poznań, U Bazyla, 11.03.2017 (szczegóły)
Conan; Downfall Of Gaia; Hark; High Fighter Warszawa, Pogłos, 11.03.2017 (szczegóły)
Votum; Lion Shepherd; Art Of Illusion Warszawa, Proxima, 11.03.2017 (szczegóły)
Kult
(Akustik)
Warszawa, Stodoła, 11.03.2017 (szczegóły)
« Poprzednie
1