- Koncerty
 - terminy koncertów
 - galeria zdjęć
 - relacje z koncertów
 - Wieści
 - wieści muzyczne
 - kocioł
 - dodaj wieść
 - Płyty
 - recenzje płyt
 - zapowiedzi premier
 - Wywiady
 - wywiady
 - Ogłoszenia
 - ogłoszenia drobne
 - dodaj ogłoszenie
 - Zobacz
 - wywiady
 - forum
 - linki
 - rekomenduj muzykę
 - korozja
 - sondy - archiwum
 - Redakcja
 - o nas
 - szukamy pomocników
 - reklama
 - polityka cookies
 - kontakt
 
- Konto
 - zaloguj się
 - załóż konto
 - po co?
 
Łukasz Jakubowicz opuszcza Panteon
    19.12.2011 09:32  autor: 
    Opener,
    źródło: Opener, dodane przez czytelnika
    
    Współzałożyciel zespołu Panteon, klawiszowiec Łukasz Jakubowicz oświadczył, iż opuszcza grupę po ponad dwóch latach współpracy. Powodem są różnice twórcze i muzyczne, pojawiające się od pewnego czasu między Jakubowiczem a resztą składu.
Panteon powstał w 2009 roku w Warszawie i w ciągu dwóch lat zagrał na wielu koncertach, był gwiazdą takich imprez, jak "Aria Night 2" czy "Motoserce" w Płocku oraz został laureatem kilku przeglądów rockowych. Formacja ma na koncie dwie demówki.
Łukasz Jakubowicz wraz z Maciejem Dłużniewskim pracują obecnie nad nową płytą bluesrockowego zespołu Zderzenie, która zapowiadana jest na początek 2012 roku.
Więcej informacji: lukaszjakubowicz.pl.
    Komentarze
    
    Dodaj komentarz »
  Panteon
  
  
  O, slyszalem kiedys ten Panteon przypadkiem,a tu news na rockmetal, brawo;) No szkoda, szkoda, dobry klawisz tam byl.
  
  Panteon
  
  Cały Panteon pragnie podziękować Łukaszowi za te dwa lata owocnej współpracy, za wiele wspaniałych koncertów i imprez. Pragniemy także zapewnić, że zespół ma się bardzo dobrze. Obecnie ciężko pracujemy nad całkiem nowym materiałem, który pojawi się na pierwszej płycie w historii zespołu już w maju!
Serdecznie zapraszamy na nasz profil na Facebooku (panteonpl), na którym możecie śledzić informacje o naszych koncertach.
Pozdrawiamy,
Panteon
  Serdecznie zapraszamy na nasz profil na Facebooku (panteonpl), na którym możecie śledzić informacje o naszych koncertach.
Pozdrawiamy,
Panteon
Zobacz także
      Panteon zarejestruje EP-kę (30.01.2013)
      
    Dodaj wieść
  Wiesz o czymś ciekawym ze świata rocka i metalu? Chcesz pisać wieści dla
  rockmetal.pl? Kliknij:
  
  Dodaj wieść »
  Wszelkie prawa zastrzeżone, © 1996-2025 rockmetal.pl
  


muzyka juz nigdy nie bedzie miała tego wymiaru