zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 27 września 2020

Butterfly Trajectory zbiera na debiut

27.03.2014 20:17  autor: mr.rudy, źródło: profil Butterfly Trajectory na Facebooku, dodane przez czytelnika

Poznańska formacja Butterfly Trajectory niedawno rozpoczęła zbiórkę funduszy na swój debiutancki album długogrający.

Twórczość zespołu przypomina dokonania Opeth z okresu "Blackwater Park", jednocześnie zawierając wiele elementów charakterystycznych dla post-metalowej stylistyki.

Muzycy piszą o sobie następująco:

"Jesteśmy progmetalowym kwartetem z Poznania. W 2011 roku wrzuciliśmy do sieci demo, które mocno zaznaczyło pozycję zespołu na post-metalowej scenie muzycznej w Polsce. Bardzo dobrze recenzowany materiał pozwolił nam rozpocząć koncertowanie i dzielić scenę m.in. z Tides From Nebula, Blindead, Obscure Sphinx i Crippled Black Phoenix. W 2013 wydaliśmy własnym nakładem EP-kę 'Astray', ukazującą bardziej progresywne oblicze zespołu. Zaraz po tym zagraliśmy naszą pierwszą trasę koncertową, zahaczającą o największe polskie miasta. Teraz nadszedł czas na nagranie albumu długogrającego. Chcemy wydać w pełni profesjonalną i naturalnie brzmiącą płytę, jednak pociąga to za sobą spore koszty związane z nagraniem w profesjonalnym studio, stworzeniem grafiki na okładkę, wyprodukowaniem dużej liczby nośników itp. Dlatego zwracamy się z prośbą o wparcie do Was".

Wideo promujące zbiórkę funduszy na płytę Butterfly Trajectory dostępne jest tu.

Zobacz: www.facebook.com/ButterflyTrajectory.

Komentarze
Dodaj komentarz »
re: Butterfly Trajectory zbiera na debiut
Markowski (gość, IP: 89.67.31.*), 2015-01-28 08:56:02 | odpowiedz | zgłoś
Jeśli zespół decyduje sie na żebranie, to tylko świadczy o zespole i podejsciu do ludzi ich słuchających hehe jak kościół do swych 'owieczek' dajcie ile macie. Z drugiej strony ludzie którzy nabieraja sie i dają na nagranie płyty to w zamian powinni dostać darmowe wejscówki na ileśtam koncertów plus nagrany album ładnie zapakowany i przysłany UPS do położenia na półkę z płytami. Tośmieszne i poniżające ze zespoły decydują sie na taki krok, tak czy siak licząc na naiwność ludzi. A albumik jest wtedy nagrany i konto dyskografii się wypełnia. Żałosne totalnie
re: Butterfly Trajectory zbiera na debiut
Szamrynquie
Szamrynquie (wyślij pw), 2014-04-03 20:28:38 | odpowiedz | zgłoś
Ciekawa kapela. Życzę Butterfly Trajectory aby uzbierali, to co sobie założyli. Zastanawia mnie jednak co będzie jeżeli na czas nie wpłynie te 5 koła? Ponoć kasa ma wtedy wracać do wpłacających a przecież zespół już pracuje w studiu i tak czy siak pokryć koszty trzeba będzie. Będą wtedy w plecy czy przedłużą akcję?
re: Butterfly Trajectory zbiera na debiut
uglak (wyślij pw), 2014-04-04 13:22:48 | odpowiedz | zgłoś
ja zycze zeby nie zebrali. nie rozumiem tej mody na zebranie. to cyganski zespol czy jak?
re: Butterfly Trajectory zbiera na debiut
Szamrynquie
Szamrynquie (wyślij pw), 2014-04-04 17:14:06 | odpowiedz | zgłoś
Nie wiem czy w składzie tej kapeli jest jakiś ziomek Don Wasyla i najlepiej jeśli ktoś z Butterfly Trajectory by ci odpowiedział. Od siebie dodam tylko, że ja te zbieranie rozumiem. Debiutujące kapele mają dziś przesrane. Za lajki nie opłacą studia, nie zainwestują w sprzęt... nie strzelą sobie nowych dziar itd. Dlatego też nie gardzę kapelami które zbierają w ten sposób, wręcz przeciwnie - szanuję za to, że działają próbując dostosować się do rzeczywistości a nie jęczą po kątach jak im źle.
re: Butterfly Trajectory zbiera na debiut
Osservatore (gość, IP: 188.122.20.*), 2014-05-03 22:45:56 | odpowiedz | zgłoś
No całkiem fajne gitary. Podoba mi sie takie brzmienie i granie. Gdyby jeszcze był jakiś porządny wokal to może by coś z tego było, a tak to kolejna kapela z darciem ryja do mikrofonu. Jeszcze za mało tego jest?

Zobacz także

Dodaj wieść

Wiesz o czymś ciekawym ze świata rocka i metalu? Chcesz pisać wieści dla rockmetal.pl? Kliknij:
Dodaj wieść »
Czy zdarzyło Ci się wyrzucić płyty lub kasety z muzyką?