zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 12 grudnia 2017

Archiwum terminów koncertów

Wybierz miesiąc:

2017:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2016:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2015:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2014:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2013:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2012:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2011:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2010:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2009:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2008:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2007:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2006:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2005:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2004:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2003:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2002:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2001:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
20001 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1999:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1998:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1997:  2 6 9 11 12
1996:  2 3 4 6 7 9 10
1995:  2 6 9


koncerty według dni (11.2000) - archiwum

Oglądasz informacje archiwalne. Kliknij datę, nazwę zespołu, miasta lub klubu!
dzień: 1.11.2000 (środa)
Banaszak And The Best Toruń, 1.11.2000 (szczegóły)
dzień: 2.11.2000 (czwartek)
Yattering; Supreme Lord; Mess Age; NYIA; Dark Legion Gdańsk, Rudy Kot, 2.11.2000 (szczegóły)
dzień: 3.11.2000 (piątek)
Ewa Braun Bydgoszcz, Mózg, 3.11.2000 (szczegóły)
Deep Purple; Ronnie James Dio Katowice, Spodek, 3.11.2000 (szczegóły)
Yattering; Supreme Lord; NYIA Poznań, U Bazyla (stara lokalizacja), 3.11.2000 (szczegóły)
dzień: 4.11.2000 (sobota)
Yattering; Supreme Lord; Mess Age Białystok, Gwint, 4.11.2000 (szczegóły)
Noconcreto; Adrenaline; The Way Działdów, MDK, 4.11.2000 (szczegóły)
Something Like Elvis Gryfino, 4.11.2000 (szczegóły)
As I Die; Eclypse; Besatt; Fortision Katowice, Mega Club (stara lokalizacja), 4.11.2000 (szczegóły)
Christ Agony; Domain; Undish; 1125; Infekcja; Blind Slime; Abused Majesty; Nihilum; Fist; Ge-Hinnon; Maniac Butcher; Cerebral Turbulency; Avenger; Unnamed Leszno, DK Kolejarz, 4.11.2000 (szczegóły)
Łzy; Inkatha Wodzisław Śląski, Amber, 4.11.2000 (szczegóły)
Lost Soul; Dissenter; Feylamia Wrocław, Rocker, 4.11.2000 (szczegóły)
dzień: 5.11.2000 (niedziela)
Thin Lizzy Berlin (Niemcy), Kesselhaus, 5.11.2000 (szczegóły)
Closterkeller Bydgoszcz, Kuźnia, 5.11.2000 (szczegóły)
Łzy; Inkatha; Digger Jastrzębie Zdrój, Palermo, 5.11.2000 (szczegóły)
Kompromis Kraków, Stacja Woodstock, 5.11.2000 (szczegóły)
Leszek Cichoński; Pistol Pete; Wojciech Karolak Lubin, CK Muza, 5.11.2000 (szczegóły)
Acid Drinkers; None Łódź, Tygrys, 5.11.2000 (szczegóły)
Yattering; Supreme Lord; Mess Age; NYIA Olsztyn, Harley Blues Bar, 5.11.2000 (szczegóły)
dzień: 6.11.2000 (poniedziałek)
UFO; Glenn Hughes; Moon'doc Berlin (Niemcy), Columbiahalle, 6.11.2000 (szczegóły)
Detox Kraków, Stacja Woodstock, 6.11.2000 (szczegóły)
Yattering; Supreme Lord; Mess Age; Eclypse Lublin, 6.11.2000 (szczegóły)
Acid Drinkers; None Lublin, Graffiti, 6.11.2000 (szczegóły)
Artrosis Zielona Góra, 4 Róże dla Lucienne, 6.11.2000 (szczegóły)
dzień: 7.11.2000 (wtorek)
Nostromo Gdańsk, Iks, 7.11.2000 (szczegóły)
Lady Pank Lublin, Art-Bis, 7.11.2000 (szczegóły)
Yattering; Supreme Lord; Mess Age; Eclypse Rzeszów, Gambit, 7.11.2000 (szczegóły)
Acid Drinkers; None Rzeszów, Akademia, 7.11.2000 (szczegóły)
Mad Heads; Skarpeta; Szrapnel Warszawa, Remont, 7.11.2000 (szczegóły)
dzień: 8.11.2000 (środa)
Łzy; Inkatha Katowice, Straszny Dwór, 8.11.2000 (szczegóły)
Acid Drinkers; None Kielce, Politechnika Świętokrzyska, 8.11.2000 (szczegóły)
Yattering; Supreme Lord; Mess Age; Eclypse Krosno, Dom Kultury, 8.11.2000 (szczegóły)
Leszek Cichoński; Pistol Pete; Wojciech Karolak Wrocław, IX Brama, 8.11.2000 (szczegóły)
dzień: 9.11.2000 (czwartek)
Łzy; Inkatha Gliwice, Spirala, 9.11.2000 (szczegóły)
Yattering; Supreme Lord; Mess Age; Eclypse Kraków, Rock Cafe "Gotyk", 9.11.2000 (szczegóły)
T.I.N.S.; Rzeźnia Opole, Za Sceną, 9.11.2000 (szczegóły)
Partia Warszawa, Wektor X, 9.11.2000 (szczegóły)
dzień: 10.11.2000 (piątek)
Hope; Bang Bang 77; Skarpeta Legionowo, Miejski Ośrodek Kultury, 10.11.2000 (szczegóły)
Acid Drinkers Olsztyn, Come In, 10.11.2000 (szczegóły)
Banaszak And The Best Radzyń Podlaski, 10.11.2000 (szczegóły)
Leszek Cichoński; Pistol Pete; Wojciech Karolak Siedlce, Centrum Kultury, 10.11.2000 (szczegóły)
Sudden Death; Shadows Land; Redivivus Szczecin, Słowianin, 10.11.2000 (szczegóły)
Yattering; Supreme Lord; Lux Occulta; Mess Age; Eclypse Tarnów, Gwiazda, 10.11.2000 (szczegóły)
Partia Warszawa, SGH, 10.11.2000 (szczegóły)
Myslovitz; O.N.A.; Partia Warszawa, SGH, 10.11.2000 (szczegóły)
Jesus Christ Superstar
(rockowy spektakl teatralny)
Warszawa, Teatr Polski, 10.11.2000 (szczegóły)
Łzy; Inkatha; Digger Żory, Olimpia, 10.11.2000 (szczegóły)
« Poprzednie
1