zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 11 grudnia 2017

Archiwum terminów koncertów

Wybierz miesiąc:

2017:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2016:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2015:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2014:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2013:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2012:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2011:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2010:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2009:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
20081 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2007:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2006:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2005:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2004:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2003:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2002:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2001:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2000:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1999:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1998:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1997:  2 6 9 11 12
1996:  2 3 4 6 7 9 10
1995:  2 6 9


koncerty według dni (9.2008) - archiwum

Oglądasz informacje archiwalne. Kliknij datę, nazwę zespołu, miasta lub klubu!
dzień: 1.09.2008 (poniedziałek)
The Cembre 29; Yellow Tree
(Fraktal Art Festiwal, przesłuchania)
Mikołów, Fraktal, 1.09.2008 (szczegóły)
Synapsa Wrocław, Wagon, 1.09.2008 (szczegóły)
Farben Lehre; Selekcja; Fighting Spirit Zawiercie, Parking MOK, 1.09.2008 (szczegóły)
Popcore; Mechaniczny Kot; Chassis
(MTV Rockuje Tour '08)
Zielona Góra, Kawon, 1.09.2008 (szczegóły)
Insult; Mechaniczny Kot; Enblema Zielona Góra, Kawon, 1.09.2008 (szczegóły)
dzień: 2.09.2008 (wtorek)
Ajdath; Nechirion; Iubaris
(Metalowe Ucho 2)
Gdynia, Ucho, 2.09.2008 (szczegóły)
Mass Grave; Angelreich; Redeemer Gdynia, Anawa, 2.09.2008 (szczegóły)
Popcore; Mechaniczny Kot; Insult; Chassis
(MTV Rockuje Tour '08)
Lubin, Ave Cezar, 2.09.2008 (szczegóły)
Grind; Outset; Black Orange
(Fraktal Art Festiwal, przesłuchania)
Mikołów, Fraktal, 2.09.2008 (szczegóły)
F.P.O.; Vaseline Children; Smartbomb Warszawa, 2.09.2008 (szczegóły)
Emigranci
(Pepsi Rocks)
Warszawa, Hard Rock Cafe, 2.09.2008 (szczegóły)
dzień: 3.09.2008 (środa)
Popcore; Mechaniczny Kot; Chassis
(MTV Rockuje Tour '08)
Warszawa, Proxima, 3.09.2008 (szczegóły)
Panzer Service; Bękarty Proboszcza
(Brutal D-beat Terror Volume 1)
Warszawa, Progresja, 3.09.2008 (szczegóły)
dzień: 4.09.2008 (czwartek)
Mass Grave; Bora; TTCC Czarny Niejadek Łódź, Luka, 4.09.2008 (szczegóły)
Zacier; Większy Obciach Warszawa, Wetlina, 4.09.2008
(nowe miejsce)
(szczegóły)
dzień: 5.09.2008 (piątek)
Insult Jaworzno, Pajęczyna, 5.09.2008 (szczegóły)
Blue Machine Kraków, Harris Piano Jazz Bar, 5.09.2008 (szczegóły)
Pergibas Łódź, Rafa, 5.09.2008 (szczegóły)
Instynkt; Alk 11; Kurza Twarz Poznań, U Bazyla (stara lokalizacja), 5.09.2008 (szczegóły)
Toro Bravo; The Intensive Care; Mister X; Whitman; Profanacja
(Anty Nazi Fest 3)
Ruda Śląska, Stodoła, 5.09.2008 (szczegóły)
Popcore; Mechaniczny Kot; Chassis
(MTV Rockuje Tour '08)
Szczecin, Słowianin, 5.09.2008 (szczegóły)
Hey Wałbrzych, Stadion OSiR, 5.09.2008 (szczegóły)
Maciej Maleńczuk i Pocket Band Warszawa, Lapidarium, 5.09.2008 (szczegóły)
Atropos; Unquadium; Lostbone Warszawa, ClubRock, 5.09.2008 (szczegóły)
dzień: 6.09.2008 (sobota)
Farben Lehre; Perwers Bielsko-Biała, Rude Boy Club, 6.09.2008 (szczegóły)
Kruk Brenna, Amfiteatr, 6.09.2008 (szczegóły)
Dezerter; Daab; Izrael; Etna; Candida; Abradab
(Rock Reggae Festival 2008)
Brzeszcze, Stadion KS "Górnik', 6.09.2008 (szczegóły)
Insult Chorzów, Leśniczówka, 6.09.2008 (szczegóły)
Imperious Malevolence; Demogorgon; Embrional Częstochowa, Galeria Teatr From Poland, 6.09.2008 (szczegóły)
Sista Sekunden; Kamikatze; Calm The Fire Gdynia, Anawa, 6.09.2008 (szczegóły)
Focus; The Pineapple Thief; Riverside; Quidam
(Ino-Rock 2008)
Inowrocław, Teatr Letni, 6.09.2008 (szczegóły)
Banda Whysego
(otwarcie klubu)
Łódź, Andy Club, 6.09.2008 (szczegóły)
Dual Coma; Brain Surgery Mikołów, Pryzmat, 6.09.2008 (szczegóły)
Koniec Świata; Plagiat 199; Bzzt; Campay; K2
(Fraktal Art Festiwal, finał)
Mikołów, Fraktal, 6.09.2008
(+ laureaci przesłuchań)
(szczegóły)
Totem Olkusz, Baszta, 6.09.2008 (szczegóły)
Trocki; Feto In Fetus; Hyperial Ostróda, Drivers, 6.09.2008 (szczegóły)
Hey Oświęcim, Stadion MOSiR, 6.09.2008 (szczegóły)
Therion Płock, Plaża nad Wisłą, 6.09.2008 (szczegóły)
Babayaga Ojo; Padlina Szarika; Los Grandes Rudeboys Poznań, U Bazyla (stara lokalizacja), 6.09.2008 (szczegóły)
Padlina Szarika; Puste Kieszenie; Komandos Poznań, U Bazyla (stara lokalizacja), 6.09.2008 (szczegóły)
Akurat Radomsko, Noworadomsk, 6.09.2008 (szczegóły)
Buldog; Ptaky; The Chilloud Siemianowice Śląskie, Amfiteatr w Parku Miejskim, 6.09.2008 (szczegóły)
Droga Ewakuacyjna Siemianowice Śląskie, Rynek, 6.09.2008 (szczegóły)
Chassis Słupsk, Motor Rock Pub, 6.09.2008 (szczegóły)
Popcore; Mechaniczny Kot
(MTV Rockuje Tour '08)
Szczecin, Słowianin, 6.09.2008 (szczegóły)
Środa Rock Festival
Alk 11; The Pumpernikiel; Oblivion; Element of Sound; Bustergang
Środa Wielkopolska, Ośrodek Kultury, 6.09.2008 (szczegóły)
Acid Drinkers; Coda; Pataconez; Potential Sickness; Thorn.S; Noise Dicks; Uziel; Krusher
(Metalpark III)
Tarnowskie Góry, Muszla Koncertowa w Parku Miejskim, 6.09.2008 (szczegóły)
Deathcamp Project; Mt. Sims Warszawa, No Mercy, 6.09.2008 (szczegóły)
« Poprzednie
1