zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 16 grudnia 2017

Archiwum terminów koncertów

Wybierz miesiąc:

2017:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2016:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2015:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
20141 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2013:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2012:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2011:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2010:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2009:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2008:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2007:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2006:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2005:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2004:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2003:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2002:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2001:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2000:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1999:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1998:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1997:  2 6 9 11 12
1996:  2 3 4 6 7 9 10
1995:  2 6 9


koncerty według dni (7.2014) - archiwum

Oglądasz informacje archiwalne. Kliknij datę, nazwę zespołu, miasta lub klubu!
dzień: 1.07.2014 (wtorek)
Grown Cold; The Scarlet Claw Kraków, Grodzka 42, 1.07.2014 (szczegóły)
Gojira; Decapitated; Spirit Warszawa, Progresja Music Zone, 1.07.2014 (szczegóły)
dzień: 2.07.2014 (środa)
We Came as Romans; Emmure; Drown My Day; The Black Hearts Kraków, Fabryka, 2.07.2014 (szczegóły)
Phil Anselmo & The Illegals; Corruption; J. D. Overdrive Warszawa, Progresja Music Zone, 2.07.2014 (szczegóły)
Grown Cold; The Scarlet Claw Warszawa, Wypieki Kultury, 2.07.2014 (szczegóły)
dzień: 3.07.2014 (czwartek)
Grown Cold; The Scarlet Claw Kwidzyn, Piwnica Kulturalna, 3.07.2014 (szczegóły)
Protest The Hero; Monuments; Disperse Warszawa, Progresja Music Zone, 3.07.2014 (szczegóły)
dzień: 4.07.2014 (piątek)
Shrill Whispers; Anofug; Sarang; Psychotic Violence Chorzów, Leśniczówka, 4.07.2014 (szczegóły)
Grown Cold; The Scarlet Claw Łowicz, Pracownia Sztuki Żywej, 4.07.2014 (szczegóły)
Scorpion Child; Traffic Junky Warszawa, Progresja Music Zone, 4.07.2014 (szczegóły)
Ignite; Eye For An Eye Wrocław, Alibi, 4.07.2014 (szczegóły)
dzień: 5.07.2014 (sobota)
Grown Cold; The Scarlet Claw Chojnice, Kornel, 5.07.2014 (szczegóły)
Being as an Ocean Wrocław, 5.07.2014 (szczegóły)
Horrorscope; Lostbone; Moulded Flesh Żory, Ozi Pub, 5.07.2014 (szczegóły)
dzień: 6.07.2014 (niedziela)
Kylesa; Lazer/Wulf Ostrawa (Ostrava) (Czechy), Barrak, 6.07.2014 (szczegóły)
dzień: 7.07.2014 (poniedziałek)
Deap Vally Kraków, Lizard King, 7.07.2014 (szczegóły)
Death Before Dishonor; Streetmachine; Filthy Minds; Eat Me Fresh Ostrawa (Ostrava) (Czechy), Barrak, 7.07.2014 (szczegóły)
Kylesa; Lazer/Wulf; Sunnata Warszawa, Progresja Music Zone, 7.07.2014 (szczegóły)
dzień: 8.07.2014 (wtorek)
Kylesa; Lazer/Wulf Gdańsk, B90, 8.07.2014 (szczegóły)
Aerodrome Festival 2014
Metallica; Alice In Chains; Children Of Bodom; Kvelertak
Praga (Praha) (Czechy), Incheba Open Air, 8.07.2014 (szczegóły)
dzień: 10.07.2014 (czwartek)
Masters of Rock 2014
Stryper; Anthrax; Dream Theater; Airbourne; Axxis; Russkaja; Serenity; Kreyson
Vizovice (Czechy), Areal likerky R. Jelinek, 10.07.2014 (szczegóły)
Uburen Wrocław, Ciemna Strona Miasta, 10.07.2014 (szczegóły)
dzień: 11.07.2014 (piątek)
D.I.Y. Hardcore Punk Fest Vol. 10
Rattus; Vestiges; Agent Attitude; Nervous Trend; Blind Authority; Wieże Fabryk; Produkt; Alert! Alert!
Gdynia, Ucho, 11.07.2014 (szczegóły)
Uburen Kraków, Off Centrum, 11.07.2014 (szczegóły)
Masters of Rock 2014
Behemoth; Sabaton; Epica; Korpiklaani; Rocksymphony; Die Happy; Visions Of Atlantis; Doga; Gloryhammer; The Snuff; Embryo
Vizovice (Czechy), Areal likerky R. Jelinek, 11.07.2014 (szczegóły)
Sonisphere Festival 2014
Metallica; Alice In Chains; Anthrax; Kvelertak
Warszawa, Stadion Narodowy, 11.07.2014 (szczegóły)
Seven Festival 2014
Napalm Death; Luxtorpeda; Collage; Happysad; Analogs
Węgorzewo, 11.07.2014
(Scena Główna)
(szczegóły)
Seven Festival 2014
Godbite
Węgorzewo, 11.07.2014
(Scena Grand Prix)
(szczegóły)
dzień: 12.07.2014 (sobota)
Uburen Bielsko-Biała, Rude Boy Club, 12.07.2014 (szczegóły)
D.I.Y. Hardcore Punk Fest Vol. 10
Zounds; Oi Polloi; Torso; Dark Horse; Castet; After Laughter; Auschwitz Rats; Social Crisis
Gdynia, Ucho, 12.07.2014 (szczegóły)
Vestiges; Czerń Sochaczew, NDK Piekarnia, 12.07.2014 (szczegóły)
Masters of Rock 2014
The Exploited; Helloween; Arch Enemy; Michael Schenker's Temple of Rock; Freedom Call; Grand Magus; Citron; Suicidal Angels; Sebastien & Tony Martin; Salamandra; Forrest Jump; Six Degrees of Separation
Vizovice (Czechy), Areal likerky R. Jelinek, 12.07.2014 (szczegóły)
Seven Festival 2014
Lady Pank; Epica; Kazik Na Żywo; Rapture Feast; Cuba de Zoo
Węgorzewo, 12.07.2014
(Scena Główna)
(szczegóły)
Seven Festival 2014
Heroes Get Remembered
Węgorzewo, 12.07.2014
(Scena Grand Prix)
(szczegóły)
dzień: 13.07.2014 (niedziela)
Masters of Rock 2014
Sebastian Bach; Unisonic; Krokus; Eluveitie; Mike Terrana; Civil War; Skwor; Legendy se vraci; Cpt. Mendess & Rock 'n' Roll Army; Black Widow
Vizovice (Czechy), Areal likerky R. Jelinek, 13.07.2014 (szczegóły)
Arch Enemy; Made of Hate Warszawa, Progresja Music Zone, 13.07.2014 (szczegóły)
Seven Festival 2014
Arch Enemy; Decapitated; Chemia; Raz Dwa Trzy; Blindead
Węgorzewo, 13.07.2014
(Scena Główna)
(szczegóły)
Seven Festival 2014
Venflon
Węgorzewo, 13.07.2014
(Scena Grand Prix)
(szczegóły)
dzień: 14.07.2014 (poniedziałek)
Dream Theater Gdynia, Gdynia Arena, 14.07.2014 (szczegóły)
dzień: 15.07.2014 (wtorek)
Uburen Warszawa, Progresja Music Zone, 15.07.2014 (szczegóły)
« Poprzednie
1

Dodaj informację

Wiesz o koncercie, o którym nie informujemy?

Uważasz, że nasze informacje wymagają uzupełnienia lub poprawienia?

Pisz na adres koncertyUSUN.TO@REMOVE.THISrockmetal.pl!

Archiwum terminów koncertów

Jak często zmieniasz telefon komórkowy?