zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 5 sierpnia 2021

Archiwum terminów koncertów

Wybierz miesiąc:

2021:  1 2 3 4 5 6 7 8
2020:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2019:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
20181 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2017:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2016:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2015:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2014:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2013:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2012:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2011:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2010:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2009:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2008:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2007:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2006:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2005:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2004:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2003:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2002:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2001:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2000:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1999:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1998:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1997:  2 6 9 11 12
1996:  2 3 4 6 7 9 10
1995:  2 6 9


koncerty według dni (11.2018) - archiwum

Oglądasz informacje archiwalne. Kliknij datę, nazwę zespołu, miasta lub klubu!
dzień: 1.11.2018 (czwartek)
Powerwolf; Amaranthe; Kissin' Dynamite Warszawa, Progresja Music Zone, 1.11.2018 (szczegóły)
dzień: 2.11.2018 (piątek)
Diamond Head; Blinding Sparks Kraków, Kwadrat, 2.11.2018 (szczegóły)
The Stevenson Ranch Davidians; Tranq; James Button Band Kraków, Alchemia, 2.11.2018 (szczegóły)
Rust; Atom Heart Łódź, Scenografia, 2.11.2018 (szczegóły)
Cerber Toruń, Dwa Światy, 2.11.2018 (szczegóły)
Blindead; Weedpecker; Entropia Warszawa, Progresja Music Zone, 2.11.2018 (szczegóły)
dzień: 3.11.2018 (sobota)
Blindead; Weedpecker; Entropia Gdańsk, B90, 3.11.2018 (szczegóły)
Diamond Head; Blinding Sparks Warszawa, Hydrozagadka, 3.11.2018 (szczegóły)
Rust; Blackberry Brothers Warszawa, 2koła, 3.11.2018 (szczegóły)
dzień: 4.11.2018 (niedziela)
Lao Che Elbląg, Teatr im. Aleksandra Sewruka, 4.11.2018 (szczegóły)
Diamond Head; Blinding Sparks Poznań, U Bazyla, 4.11.2018 (szczegóły)
Watain; Rotting Christ; Profanatica Warszawa, Progresja Music Zone, 4.11.2018 (szczegóły)
dzień: 8.11.2018 (czwartek)
Welicoruss; Valkenrag Bielsko-Biała, Rude Boy Club, 8.11.2018 (szczegóły)
Lao Che Sierpc, Centrum Kultury i Sztuki, 8.11.2018 (szczegóły)
dzień: 9.11.2018 (piątek)
Jesus Chrysler Suicide; Pro-Creation Chorzów, Red & Black, 9.11.2018 (szczegóły)
Kat & Roman Kostrzewski Chorzów, Leśniczówka, 9.11.2018 (szczegóły)
Percival Schuttenbach Kraków, Zaścianek, 9.11.2018 (szczegóły)
Soulstone Gathering 2018
My Sleeping Karma; Weedpecker; Palm Desert; Black Salvation; Ciolkowska; Ignu
Kraków, Zet Pe Te, 9.11.2018 (szczegóły)
Steve Rothery; Collage Łódź, Scenografia, 9.11.2018 (szczegóły)
Yob; Wiegedood Warszawa, Hydrozagadka, 9.11.2018 (szczegóły)
Welicoruss; Valkenrag Warszawa, VooDoo, 9.11.2018 (szczegóły)
Cerber Warszawa, Potok, 9.11.2018 (szczegóły)
Lao Che Warszawa, Palladium, 9.11.2018 (szczegóły)
Rust; Glasspop; Blackberry Brothers Wrocław, D.K. Luksus, 9.11.2018 (szczegóły)
Acid Drinkers Zabrze, CK Wiatrak, 9.11.2018 (szczegóły)
dzień: 10.11.2018 (sobota)
Welicoruss; Valkenrag Gdańsk, Hi-Fi, 10.11.2018 (szczegóły)
Rust; Glasspop Katowice, Centrum, 10.11.2018 (szczegóły)
Soulstone Gathering 2018
Yob; Spaceslug; Sunnata; Wiegedood; Dark Buddha Rising; The Necromancers
Kraków, Zet Pe Te, 10.11.2018 (szczegóły)
Acid Drinkers Krosno, Rock Klub Iron, 10.11.2018 (szczegóły)
Percival Schuttenbach Lublin, Graffiti, 10.11.2018 (szczegóły)
Cerber Łowicz, HopKultura, 10.11.2018 (szczegóły)
Steve Rothery; Collage Łódź, Scenografia, 10.11.2018 (szczegóły)
Jesus Chrysler Suicide; Gallileous Rybnik, Stara Gazownia, 10.11.2018 (szczegóły)
dzień: 11.11.2018 (niedziela)
Śląski Festiwal Perkusyjny
Mike Johnston; Josh Dion & Geoff Kraly; Robert Luty & Piotr Żaczek; Kerim Lechner; Wojciech Deręgowski
Chorzów, Chorzowskie Centrum Kultury, 11.11.2018 (szczegóły)
Acid Drinkers Kielce, Garaż, 11.11.2018 (szczegóły)
dzień: 13.11.2018 (wtorek)
Antimatter Gdańsk, Protokultura, 13.11.2018 (szczegóły)
Michael Schenker Fest Łódź, Wytwórnia, 13.11.2018 (szczegóły)
Ihsahn; Ne Obliviscaris; Astrosaur Wrocław, Pralnia, 13.11.2018 (szczegóły)
dzień: 14.11.2018 (środa)
Tremonti; The Raven Age; Disconnected Kraków, Kwadrat, 14.11.2018 (szczegóły)
Disperse; Distorted Harmony Łódź, Magnetofon, 14.11.2018 (szczegóły)
Antimatter; Beyond the Event Horizon; Appleseed Poznań, U Bazyla, 14.11.2018 (szczegóły)
Ihsahn; Ne Obliviscaris; Astrosaur Warszawa, Progresja Music Zone, 14.11.2018 (szczegóły)
« Poprzednie
1