zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 4 sierpnia 2021

Archiwum terminów koncertów

Wybierz miesiąc:

2021:  1 2 3 4 5 6 7 8
2020:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2019:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
20181 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2017:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2016:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2015:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2014:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2013:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2012:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2011:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2010:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2009:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2008:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2007:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2006:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2005:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2004:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2003:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2002:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2001:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2000:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1999:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1998:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1997:  2 6 9 11 12
1996:  2 3 4 6 7 9 10
1995:  2 6 9


koncerty według dni (9.2018) - archiwum

Oglądasz informacje archiwalne. Kliknij datę, nazwę zespołu, miasta lub klubu!
dzień: 1.09.2018 (sobota)
Gruzilla Festiwal 2018
Belzebong; Spirit; Weedruid; Black Tundra; Dogzilla
Chorzów, Leśniczówka, 1.09.2018 (szczegóły)
Summer Fall Festival 2018
Dog Eat Dog; Marky Ramone; Farben Lehre; Krzysztof Zalewski; Illusion; Dezerter; Nocny Kochanek; Cochise
Płock, Plaża nad Wisłą, 1.09.2018 (szczegóły)
Materiafest 2018
Decapitated; Frontside; Luxtorpeda; Materia; Obscure Sphinx; Scylla
Szczecinek, Bismarck Tower, 1.09.2018 (szczegóły)
Vader; Marduk; Arkona (Polska); Insidius Toruń, Od Nowa, 1.09.2018 (szczegóły)
Pain Of Salvation; Kingcrow Warszawa, Progresja Music Zone, 1.09.2018 (szczegóły)
Deus Mortem; Truchło Strzygi; Black Hosts Warszawa, VooDoo, 1.09.2018 (szczegóły)
dzień: 2.09.2018 (niedziela)
Vader; Marduk; Arkona (Polska); Insidius Gdańsk, B90, 2.09.2018 (szczegóły)
Pain Of Salvation; Kingcrow Kraków, Studio, 2.09.2018 (szczegóły)
dzień: 3.09.2018 (poniedziałek)
Harm's Way; Renounced; Sanction Poznań, Pod Minogą, 3.09.2018 (szczegóły)
dzień: 4.09.2018 (wtorek)
Vader; Marduk; Arkona (Polska); Insidius Lublin, Graffiti, 4.09.2018 (szczegóły)
Night Demon Warszawa, Chmury, 4.09.2018 (szczegóły)
dzień: 5.09.2018 (środa)
Night Demon Chorzów, Red & Black, 5.09.2018 (szczegóły)
Vader; Marduk; Arkona (Polska); Insidius Łódź, Magnetofon, 5.09.2018 (szczegóły)
Primitive Man; 16; 71TonMan Warszawa, Pogłos, 5.09.2018 (szczegóły)
dzień: 6.09.2018 (czwartek)
Vader; Marduk; Arkona (Polska); Insidius Szczecin, Peron 5, 6.09.2018 (szczegóły)
dzień: 7.09.2018 (piątek)
Summer Dying Loud 2018
Entombed A.D.; Incantation; Sunnata; Weedpecker; Malignant Tumour; Dool; Mentor; Doomster Reich
Aleksandrów Łódzki, MOSiR, 7.09.2018 (szczegóły)
Organek; Sarang; Seven on Seven Siemianowice Śląskie, Amfiteatr w Parku Miejskim, 7.09.2018 (szczegóły)
Vader; Marduk; Arkona (Polska); Insidius Wrocław, Zaklęte Rewiry, 7.09.2018 (szczegóły)
dzień: 8.09.2018 (sobota)
Summer Dying Loud 2018
Behemoth; Angel Witch; Orange Goblin; Frontside; Ereb Altor; Spaceslug; Saule; Symbolical; Black Tundra; The Lowest
Aleksandrów Łódzki, MOSiR, 8.09.2018 (szczegóły)
Vader; Marduk; Arkona (Polska); Insidius Katowice, Mega Club, 8.09.2018 (szczegóły)
Voivod; Maggot Heart Poznań, U Bazyla, 8.09.2018 (szczegóły)
dzień: 9.09.2018 (niedziela)
Dead Lord; Hurrockaine; Lady Strange Chorzów, Leśniczówka, 9.09.2018 (szczegóły)
Vader; Marduk; Arkona (Polska); Insidius Kraków, Kwadrat, 9.09.2018 (szczegóły)
Voivod; Maggot Heart Warszawa, Hydrozagadka, 9.09.2018 (szczegóły)
dzień: 10.09.2018 (poniedziałek)
Voivod; Maggot Heart Kraków, Kwadrat, 10.09.2018 (szczegóły)
Dead Lord; Radio Slam Warszawa, Hydrozagadka, 10.09.2018 (szczegóły)
Closterkeller Zielona Góra, Stary Rynek, 10.09.2018 (szczegóły)
dzień: 11.09.2018 (wtorek)
Mars Red Sky; MaidaVale Kraków, Alchemia, 11.09.2018
(zmiana miejsca)
(szczegóły)
Raven Szczecin, Kolumba 4, 11.09.2018 (szczegóły)
dzień: 12.09.2018 (środa)
Raven; Hatchet; Roadhog Gliwice, Centrum Kultury Studenckiej "Mrowisko", 12.09.2018 (szczegóły)
Tragedy; Morus; Deszcz Warszawa, Pogłos, 12.09.2018 (szczegóły)
Demilich; Spectral Voice Wrocław, D.K. Luksus, 12.09.2018 (szczegóły)
dzień: 13.09.2018 (czwartek)
Deafheaven; Inter Arma Warszawa, Hybrydy, 13.09.2018 (szczegóły)
dzień: 14.09.2018 (piątek)
Necrowretch; Cemetery Urn Chorzów, Red & Black, 14.09.2018 (szczegóły)
Necros Christos; Venenum; Temple Desecration
(trasa przeniesiona na luty 2019)
Kraków, Zet Pe Te, 14.09.2018 (szczegóły)
Deafheaven; Inter Arma Poznań, U Bazyla, 14.09.2018 (szczegóły)
Armagh; Ur; Incinerator; Impure Declaration Warszawa, Chmury, 14.09.2018 (szczegóły)
dzień: 15.09.2018 (sobota)
Percival Kraków, Kijów Centrum, 15.09.2018 (szczegóły)
Armagh; Ur; Incinerator Lublin, Cafe Ramzes, 15.09.2018 (szczegóły)
Necros Christos; Venenum; Temple Desecration
(trasa przeniesiona na luty 2019)
Warszawa, Hydrozagadka, 15.09.2018 (szczegóły)
« Poprzednie
1