zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 5 sierpnia 2021

Archiwum terminów koncertów

Wybierz miesiąc:

2021:  1 2 3 4 5 6 7 8
2020:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
20191 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2018:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2017:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2016:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2015:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2014:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2013:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2012:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2011:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2010:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2009:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2008:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2007:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2006:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2005:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2004:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2003:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2002:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2001:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2000:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1999:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1998:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1997:  2 6 9 11 12
1996:  2 3 4 6 7 9 10
1995:  2 6 9


koncerty według dni (11.2019) - archiwum

Oglądasz informacje archiwalne. Kliknij datę, nazwę zespołu, miasta lub klubu!
dzień: 1.11.2019 (piątek)
Agressiva 69 Łódź, Tu, 1.11.2019 (szczegóły)
Crowskin; Nikander; Black Smoke Pobiedna, Atelier Wolimierz, 1.11.2019 (szczegóły)
Materia; I Was Born Twice; Heresy Denied Szczecin, Jambar, 1.11.2019 (szczegóły)
Cesky Fest Mrtvych
Nic; Codeia; Watered; Radura
Wrocław, D.K. Luksus, 1.11.2019 (szczegóły)
Kat & Roman Kostrzewski Żagań, Elektrownia, 1.11.2019 (szczegóły)
dzień: 2.11.2019 (sobota)
Bifrost; Radioaktywni Bartoszyce, Wiraż Pub, 2.11.2019 (szczegóły)
Kufajka Rencisty Gubin, Suchy, 2.11.2019 (szczegóły)
Soul Blast; Whitewhale Katowice, Drzwi Zwane Koniem, 2.11.2019 (szczegóły)
Wygnani; Nevanta Kraków, Rock Shot Pub, 2.11.2019 (szczegóły)
Closterkeller; Blitzkrieg (Polska) Lublin, Graffiti, 2.11.2019 (szczegóły)
Kult Opole, Narodowe Centrum Piosenki Polskiej, 2.11.2019 (szczegóły)
Mindfak; Indicium; Obsydian; Discordia Pieńsk, Qlturkombinat, 2.11.2019 (szczegóły)
Kat & Roman Kostrzewski Piła, Barka, 2.11.2019 (szczegóły)
Cockney Rejects Poznań, U Bazyla, 2.11.2019 (szczegóły)
Agressiva 69; Bloody Daisy Siedlce, 5 sztuk, 2.11.2019 (szczegóły)
Granda; Bałagan Szczytno, Czad, 2.11.2019 (szczegóły)
De Łindows Tarnowskie Góry, Beczka Pub, 2.11.2019 (szczegóły)
Kissin' Dynamite; BlackRain Warszawa, Hydrozagadka, 2.11.2019 (szczegóły)
Radogost; Runika; Łysa Góra; Aether Warszawa, VooDoo, 2.11.2019 (szczegóły)
Lakka; Let's Start with a Forest Level; August Landmesser; Non President Wrocław, Centrum Reanimacji Kultury, 2.11.2019 (szczegóły)
dzień: 3.11.2019 (niedziela)
Kat & Roman Kostrzewski Bydgoszcz, Estrada, 3.11.2019 (szczegóły)
Destroyer 666; Hour of Penance; Nocturnal Graves; Inconcessus Lux Lucis Kraków, Kwadrat, 3.11.2019
(Dead Congregation nie wystąpi)
(szczegóły)
Agressiva 69 Łomża, Miejski Dom Kultury - Dom Środowisk Twórczych, 3.11.2019 (szczegóły)
Kult Łódź, Wytwórnia, 3.11.2019 (szczegóły)
Closterkeller; Blitzkrieg (Polska) Warszawa, Proxima, 3.11.2019 (szczegóły)
Ravdina; Morphide; Revenge Insanity Warszawa, Offside, 3.11.2019 (szczegóły)
Nonsun; 71TonMan Wrocław, D.K. Luksus, 3.11.2019 (szczegóły)
dzień: 4.11.2019 (poniedziałek)
Killswitch Engage; Revocation; Tenside Warszawa, Stodoła, 4.11.2019 (szczegóły)
dzień: 6.11.2019 (środa)
Ravdina; Morphide Wrocław, Alive, 6.11.2019 (szczegóły)
Ecstatic Vision; Sneaky Jesus Wrocław, D.K. Luksus, 6.11.2019 (szczegóły)
dzień: 7.11.2019 (czwartek)
From Voodoo to Zen Tour Polska 2019
Tides From Nebula; Rosk
Elbląg, Mjazzga, 7.11.2019 (szczegóły)
Oink; Two Tribes Łódź, Dom, 7.11.2019 (szczegóły)
Materia; I Was Born Twice; Heresy Denied Przemyśl, Fort XXII, 7.11.2019 (szczegóły)
Ravdina; Morphide Szczecin, Jambar, 7.11.2019 (szczegóły)
Dezerter; 1125 Toruń, Lizard King, 7.11.2019 (szczegóły)
Kult Warszawa, Stodoła, 7.11.2019 (szczegóły)
Bijelo Dugme Wrocław, Hala Stulecia, 7.11.2019 (szczegóły)
Moanaa; Haven; Shine Wrocław, D.K. Luksus, 7.11.2019 (szczegóły)
Melancholy Hill; Moongoat Wrocław, Alive, 7.11.2019 (szczegóły)
dzień: 8.11.2019 (piątek)
Closterkeller; Run the River Bielsko-Biała, Rude Boy Club, 8.11.2019 (szczegóły)
Hern Cieszyn, Panopticum, 8.11.2019 (szczegóły)
The Sixpounder; Microgravity; Eskalacja Elbląg, Mjazzga, 8.11.2019 (szczegóły)
Łydka Grubasa; Transgresja Gdynia, Ucho, 8.11.2019 (szczegóły)
Dezerter Gorzów Wielkopolski, C-60, 8.11.2019 (szczegóły)
Prawda; Valery Mess; Bałagan Iława, Iowa Music Bar, 8.11.2019 (szczegóły)
Moanaa; Hegemone; Haven Jarocin, Kontrapunkt, 8.11.2019 (szczegóły)
The Ace of Void; Nevanta; Wygnani Katowice, Faust, 8.11.2019 (szczegóły)
Heat Affected Zone; Disephia Kobiór, Gra Gitara, 8.11.2019 (szczegóły)
Soulstone Gathering 2019
Weedpecker; Gold; Lonker See; ARRM; .Wavs
Kraków, Zet Pe Te, 8.11.2019 (szczegóły)
Melancholy Hill Lublin, Próba Cafe, 8.11.2019 (szczegóły)
Destroyers; Hellhaim Łódź, Magnetofon, 8.11.2019 (szczegóły)
From Voodoo to Zen Tour Polska 2019
Tides From Nebula; Rosk
Olsztyn, Andergrant, 8.11.2019 (szczegóły)
Fumez Olsztyn, Carpenter Inn, 8.11.2019 (szczegóły)
Hunter Poznań, U Bazyla, 8.11.2019
(House of Death nie wystąpi)
(szczegóły)
Materia; I Was Born Twice; Heresy Denied Sandomierz, Lapidarium, 8.11.2019 (szczegóły)
Luxtorpeda Słupsk, Keller, 8.11.2019 (szczegóły)
Kat & Roman Kostrzewski; Absynth Tychy, Underground Pub, 8.11.2019 (szczegóły)
Zeppelinians Tribute Band Warszawa, VooDoo, 8.11.2019 (szczegóły)
Kult Warszawa, Stodoła, 8.11.2019 (szczegóły)
Mindfak; Barreleye; Roadhouse Zielona Góra, Jazzkino, 8.11.2019 (szczegóły)
« Poprzednie
1