zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 1 sierpnia 2021

Archiwum terminów koncertów

Wybierz miesiąc:

2021:  1 2 3 4 5 6 7
2020:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
20191 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2018:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2017:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2016:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2015:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2014:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2013:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2012:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2011:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2010:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2009:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2008:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2007:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2006:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2005:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2004:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2003:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2002:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2001:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2000:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1999:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1998:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1997:  2 6 9 11 12
1996:  2 3 4 6 7 9 10
1995:  2 6 9


koncerty według dni (2.2019) - archiwum

Oglądasz informacje archiwalne. Kliknij datę, nazwę zespołu, miasta lub klubu!
dzień: 1.02.2019 (piątek)
Architects; Beartooth; Polaris Warszawa, Stodoła, 1.02.2019 (szczegóły)
dzień: 2.02.2019 (sobota)
Ivar Bjornson & Einar Selvik Kraków, Studio, 2.02.2019 (szczegóły)
Trauma; Fanthrash; Tenebris; R.O.D. Lublin, Graffiti, 2.02.2019 (szczegóły)
Avatar Warszawa, Stodoła, 2.02.2019 (szczegóły)
dzień: 6.02.2019 (środa)
IAMX Gdańsk, B90, 6.02.2019 (szczegóły)
dzień: 7.02.2019 (czwartek)
IAMX Kraków, Kwadrat, 7.02.2019 (szczegóły)
Steven Wilson Łódź, Wytwórnia, 7.02.2019 (szczegóły)
dzień: 8.02.2019 (piątek)
Steven Wilson Kraków, Studio, 8.02.2019 (szczegóły)
Malokarpatan; Negative Plane; Outre; Odium Humani Generis Łódź, Magnetofon, 8.02.2019 (szczegóły)
Esben and the Witch Poznań, Pod Minogą, 8.02.2019 (szczegóły)
The Sonic Dawn Wrocław, Firlej, 8.02.2019 (szczegóły)
dzień: 9.02.2019 (sobota)
Impure Declaration; Angrrsth; Stigmata Elbląg, Mjazzga, 9.02.2019 (szczegóły)
While She Sleeps; Stray From The Path; Landmvrks Warszawa, Proxima, 9.02.2019 (szczegóły)
Thesis; Orbita Wiru Warszawa, Harenda, 9.02.2019 (szczegóły)
The Sonic Dawn Warszawa, Chmury, 9.02.2019 (szczegóły)
dzień: 11.02.2019 (poniedziałek)
While She Sleeps; Stray From The Path; Landmvrks Kraków, Zet Pe Te, 11.02.2019 (szczegóły)
dzień: 12.02.2019 (wtorek)
Slash; Phil Campbell And The Bastard Sons; Afromental Łódź, Atlas Arena, 12.02.2019 (szczegóły)
Good Charlotte Warszawa, Stodoła, 12.02.2019 (szczegóły)
dzień: 13.02.2019 (środa)
Necros Christos; Ascension; Venenum Kraków, Zet Pe Te, 13.02.2019 (szczegóły)
Shining (Norwegia); Four Stroke Baron; Dreamarcher Warszawa, Hydrozagadka, 13.02.2019 (szczegóły)
dzień: 14.02.2019 (czwartek)
Necros Christos; Ascension; Venenum Poznań, U Bazyla, 14.02.2019 (szczegóły)
Shining (Norwegia); Four Stroke Baron; Dreamarcher Wrocław, Pralnia, 14.02.2019 (szczegóły)
The Casualties Złotów, Generator, 14.02.2019 (szczegóły)
dzień: 15.02.2019 (piątek)
Mentor; Krzta; Brudny Skurwiel; The Howling Eye Bydgoszcz, Estrada, 15.02.2019 (szczegóły)
In Twilight's Embrace; Ur; Tankograd Olsztyn, Nowy Andergrant, 15.02.2019 (szczegóły)
The Casualties Wrocław, Stara Piwnica, 15.02.2019 (szczegóły)
dzień: 16.02.2019 (sobota)
In Twilight's Embrace; Ur; Tankograd Płock, Rock 69, 16.02.2019 (szczegóły)
Strain; The Procrasters Warszawa, Potok, 16.02.2019 (szczegóły)
Mentor; Dom Zły; Guantanamo Party Program; Dishell Wrocław, D.K. Luksus, 16.02.2019 (szczegóły)
dzień: 17.02.2019 (niedziela)
In Twilight's Embrace; Ur; Tankograd Gdańsk, Wydział Remontowy, 17.02.2019 (szczegóły)
dzień: 19.02.2019 (wtorek)
Uriah Heep; Turbo Wrocław, A2, 19.02.2019 (szczegóły)
dzień: 20.02.2019 (środa)
Uriah Heep; Turbo Kraków, Studio, 20.02.2019 (szczegóły)
In Twilight's Embrace; Martyrdoom; Ur Warszawa, Hydrozagadka, 20.02.2019 (szczegóły)
dzień: 21.02.2019 (czwartek)
In Twilight's Embrace; Truchło Strzygi; Ur Łódź, Magnetofon, 21.02.2019 (szczegóły)
Uriah Heep; Turbo Warszawa, Progresja Music Zone, 21.02.2019 (szczegóły)
Rival Sons; The Sheepdogs Warszawa, Stodoła, 21.02.2019 (szczegóły)
dzień: 22.02.2019 (piątek)
Uriah Heep; Turbo Gdańsk, B90, 22.02.2019 (szczegóły)
In Twilight's Embrace; Truchło Strzygi; Ur Kraków, Zet Pe Te, 22.02.2019 (szczegóły)
Dezerter; Pochwalone Wrocław, Stary Klasztor, 22.02.2019 (szczegóły)
dzień: 23.02.2019 (sobota)
Major Kong; Dopelord; Spaceslug; Weedpecker Gdynia, Ucho, 23.02.2019 (szczegóły)
Stonerror; .Wavs Kraków, Piękny Pies, 23.02.2019 (szczegóły)
In Twilight's Embrace; Truchło Strzygi; Ur Lublin, Graffiti, 23.02.2019 (szczegóły)
Dezerter Ostrów Wielkopolski, Fanaberia Jazz Club, 23.02.2019 (szczegóły)
« Poprzednie
1