zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 5 sierpnia 2021

Archiwum terminów koncertów

Wybierz miesiąc:

2021:  1 2 3 4 5 6 7 8
2020:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
20191 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2018:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2017:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2016:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2015:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2014:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2013:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2012:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2011:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2010:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2009:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2008:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2007:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2006:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2005:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2004:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2003:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2002:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2001:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2000:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1999:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1998:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1997:  2 6 9 11 12
1996:  2 3 4 6 7 9 10
1995:  2 6 9


koncerty według dni (7.2019) - archiwum

Oglądasz informacje archiwalne. Kliknij datę, nazwę zespołu, miasta lub klubu!
dzień: 2.07.2019 (wtorek)
Active Minds; Anti-System; Morus Warszawa, Pogłos, 2.07.2019 (szczegóły)
dzień: 5.07.2019 (piątek)
Wygnani; Coroecho Kraków, Rock Shot Pub, 5.07.2019 (szczegóły)
Dni Słowian i kultury dawnej
Runika; Cronica; Derwana
Sobótka, Pod Wieżycą, 5.07.2019 (szczegóły)
dzień: 6.07.2019 (sobota)
7. Słowiańska Noc Folk-Metalowa
Bucovina; Silent Stream of Godless Elegy; Velesar; Radogost; Aether; Alphayn
Brenna, Amfiteatr, 6.07.2019 (szczegóły)
Stay Sharp - koncert memoriałowy Sebastiana "Sharpa" Wikara
Thermit; Horrorscope; Rotengeist; Aquilla; Skull Bash
Kraków, Boss Garage Pub, 6.07.2019 (szczegóły)
Crush; Nobility Stalk; Satya Olsztyn, Carpenter Inn, 6.07.2019 (szczegóły)
Dni Słowian i kultury dawnej
Joanna Lacher; Jar; Jerna
Sobótka, Pod Wieżycą, 6.07.2019 (szczegóły)
What's Left Behind; Blakken; Nihilosaur Szczecin, Jambar, 6.07.2019 (szczegóły)
Nuclear Head Thrash Fest
Mosherz; Better than Worse; Interceptor; Pandemic; Nuclear Jeezus; Inner Rage
Warszawa, VooDoo, 6.07.2019 (szczegóły)
dzień: 7.07.2019 (niedziela)
Corrosion Of Conformity; J. D. Overdrive; Only Sons Warszawa, Proxima, 7.07.2019 (szczegóły)
Full of Hell Warszawa, Pogłos, 7.07.2019 (szczegóły)
Węgrów Folk Festiwal
Żywiołak; Derwana; Summana
Węgrów, Rynek Mariacki, 7.07.2019 (szczegóły)
dzień: 9.07.2019 (wtorek)
Nervochaos Poznań, U Bazyla, 9.07.2019
(koncert przeniesiony z 7 lipca)
(szczegóły)
dzień: 10.07.2019 (środa)
Envenomed; 124C41+ Bielsko-Biała, Rude Boy Club, 10.07.2019 (szczegóły)
Mark Knopfler Kraków, Tauron Arena, 10.07.2019 (szczegóły)
dzień: 11.07.2019 (czwartek)
Crush Gdańsk, Paszcza Lwa, 11.07.2019 (szczegóły)
Mark Knopfler Sopot, Ergo Arena, 11.07.2019 (szczegóły)
Our Hollow, Our Home; Nabuchodonosor; A Point of Protest Wrocław, D.K. Luksus, 11.07.2019 (szczegóły)
dzień: 12.07.2019 (piątek)
Alter Piknik Fest vol. XVII
The Dog; Old Fashioned; Orbit Cinta Benjamin; Skorup/a; Rotten Human Waste; Flirt
Pieńsk, Qlturkombinat, 12.07.2019 (szczegóły)
The Lowest; Faith Lost Szczecin, Jambar, 12.07.2019 (szczegóły)
Prog In Park 2019
Opeth; Fish; Alcest; Tesseract; Sermon
Warszawa, Progresja Music Zone, 12.07.2019 (szczegóły)
Carach Angren; Wolfheart; Thy Antichrist; Nevalra Warszawa, Proxima, 12.07.2019 (szczegóły)
Nervochaos Warszawa, Potok, 12.07.2019 (szczegóły)
Bloody Mess; Deltha; Wieża Bajzel Warszawa, VooDoo, 12.07.2019
(scena letnia)
(szczegóły)
Under Pressure; The Stallions Wrocław, Alive, 12.07.2019 (szczegóły)
dzień: 13.07.2019 (sobota)
Nervochaos; Maggoth; NTT Łódź, Magnetofon, 13.07.2019 (szczegóły)
Alter Piknik Fest vol. XVII
Decultivate; Regres; Psychoneurosis; Varan; Dyym; Long Way To Go
Pieńsk, Qlturkombinat, 13.07.2019 (szczegóły)
Prog In Park 2019
Dream Theater; Richie Kotzen; Soen; Haken; Bright Ophidia
Warszawa, Progresja Music Zone, 13.07.2019 (szczegóły)
Hendons; Free Trip Wrocław, Alive, 13.07.2019 (szczegóły)
dzień: 14.07.2019 (niedziela)
Koncert charytatywny - uratujmy rączkę Sary
Free Trip; 4 Generacje; Exodus Band; Spolish Radio; Dejected Tramp; Insekt; Dream Atlas
Czechowice Dziedzice, Chacharnia, 14.07.2019 (szczegóły)
Riverside; Amarok; Traffic Junky Olsztyn, Amfiteatr, 14.07.2019 (szczegóły)
Phil Anselmo & The Illegals; Mentor Warszawa, Progresja Music Zone, 14.07.2019 (szczegóły)
Dying Fetus; Gutslit; Fetor Warszawa, Pogłos, 14.07.2019 (szczegóły)
Richie Kotzen Wrocław, Pralnia, 14.07.2019 (szczegóły)
dzień: 17.07.2019 (środa)
Impetuous Ritual; Ascended Dead; Martyrdoom Łódź, Magnetofon, 17.07.2019 (szczegóły)
God Is An Astronaut; 4dots Wrocław, Zaklęte Rewiry, 17.07.2019 (szczegóły)
dzień: 18.07.2019 (czwartek)
Enragement; Ferosity; Chainsword Białystok, Hary, 18.07.2019 (szczegóły)
Fellowship of the Riff Vol. 3
Maw; Clockwork Totem; The Howling Eye
Kraków, Drukarnia, 18.07.2019 (szczegóły)
Insonika; Weak; Chicken Legs Szczecin, Jambar, 18.07.2019 (szczegóły)
Impetuous Ritual; Ascended Dead Warszawa, Chmury, 18.07.2019 (szczegóły)
« Poprzednie
1