zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 4 sierpnia 2021

Archiwum terminów koncertów

Wybierz miesiąc:

2021:  1 2 3 4 5 6 7 8
2020:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
20191 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2018:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2017:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2016:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2015:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2014:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2013:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2012:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2011:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2010:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2009:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2008:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2007:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2006:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2005:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2004:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2003:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2002:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2001:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2000:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1999:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1998:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1997:  2 6 9 11 12
1996:  2 3 4 6 7 9 10
1995:  2 6 9


koncerty według dni (9.2019) - archiwum

Oglądasz informacje archiwalne. Kliknij datę, nazwę zespołu, miasta lub klubu!
dzień: 1.09.2019 (niedziela)
Zamieć; Death Has Spoken; Conveyor; Coffinwood Warszawa, Chmury, 1.09.2019 (szczegóły)
Resurgam; Embitter; Easy Warszawa, Cafe Kryzys, 1.09.2019 (szczegóły)
Ignivomous; Tchornobog Wrocław, D.K. Luksus, 1.09.2019 (szczegóły)
dzień: 3.09.2019 (wtorek)
Dodskamp; Poor But Loyal Warszawa, Pogłos, 3.09.2019 (szczegóły)
dzień: 4.09.2019 (środa)
Dodskamp; Poor But Loyal Kraków, Warsztat, 4.09.2019 (szczegóły)
People as Machines; Śmiertelnik Kraków, Rock Shot Pub, 4.09.2019 (szczegóły)
dzień: 5.09.2019 (czwartek)
Riverside Białystok, Gwint, 5.09.2019 (szczegóły)
Pandrador; Dreadnought; Prozac; Nocturnal Eclipse Gdańsk, Wydział Remontowy, 5.09.2019 (szczegóły)
Dodskamp; Poor But Loyal; Bottom Katowice, Drzwi Zwane Koniem, 5.09.2019 (szczegóły)
Actors Wrocław, D.K. Luksus, 5.09.2019 (szczegóły)
dzień: 6.09.2019 (piątek)
XI Summer Dying Loud
Blindead; Paradise Lost; Aborted; Onslaught; Materia; Entropia; House of Death; Tankograd
Aleksandrów Łódzki, MOSiR, 6.09.2019 (szczegóły)
Inkwizycja; Dizel; Psychodela Grodzisk Mazowiecki, Grill pod Dębem, 6.09.2019 (szczegóły)
Skov; Necromaster Jelenia Góra, Kwadrat, 6.09.2019 (szczegóły)
Hern Katowice, Faust, 6.09.2019 (szczegóły)
Riverside Lublin, Klub30, 6.09.2019 (szczegóły)
The Corners; Sharon Poznań, Mustang, 6.09.2019 (szczegóły)
Last Minute Festival vol. 2
MuN; Martim Monitz; Mnoda; Strange Clouds; Schrottersburg
Słupca, Horn, 6.09.2019 (szczegóły)
Calm Hatchery; Deathspawn; Earthfall; Medarth Słupsk, Motor Rock Pub, 6.09.2019 (szczegóły)
My Own Abyss; Demeted; Naghamaet Tarnów, Przepraszam, 6.09.2019 (szczegóły)
Outside Fest vol. VIII
Visions of War; Voidfiller; Drip Of Lies; Jad; Aralkum; Flux; Keep It Real
Wojcieszów, OSiR, 6.09.2019 (szczegóły)
dzień: 7.09.2019 (sobota)
XI Summer Dying Loud
Rosk; Triptykon; Tribulation; Lucifer; Imperator; Voidhanger; Major Kong; Red Scalp; Shodan; Wostok
Aleksandrów Łódzki, MOSiR, 7.09.2019 (szczegóły)
XI Festiwal Muzyczny Krushfest
Frontside; Percival Schuttenbach; Krusher; The Bill; P.A.G.E.; Killsorrow; As Night Falls; Insist
Jasło, Przystanek Kwiatowa, 7.09.2019 (szczegóły)
Lik Kraków, Zaścianek, 7.09.2019 (szczegóły)
Nowa Huta Alternative - eliminacje
Amok; Prowizorium; Nevanta; Eden; Incydent
Kraków, Modern Art Gallery, 7.09.2019 (szczegóły)
My Own Abyss; Demeted; Blind to Differences Nowy Targ, 7.09.2019 (szczegóły)
Oleśnica Rock Festiwal 2019
Łydka Grubasa; The Sixpounder; Materia
Oleśnica, 7.09.2019 (szczegóły)
Skov; Error Label; Damage Seed Ostrów Wielkopolski, Piwiarnia u Bossmana, 7.09.2019 (szczegóły)
9. Młodzieżowe Dni Kultury
Hengelo
Pawłowice, Ośrodek Kultury, 7.09.2019 (szczegóły)
Riverside Rzeszów, Pod Palmą, 7.09.2019 (szczegóły)
Last Minute Festival vol. 2
Inkwizycja; Dizel; The Corpse; Psychodela
Słupca, Horn, 7.09.2019 (szczegóły)
Lament (Słupsk); Psylocybia Słupsk, Motor Rock Pub, 7.09.2019 (szczegóły)
Pandrador; Sacrimonia; Forest Whispers; Lament Warszawa, VooDoo, 7.09.2019 (szczegóły)
Outside Fest vol. VIII
Rivers Run Dry; Instinct of Survival; Dyym; Dodskamp; Social Crisis; Baraka Face Junta; Rosa Parks; Poor But Loyal; Wojna
Wojcieszów, OSiR, 7.09.2019 (szczegóły)
The Corners; Mudride; Tequila Twist Wrocław, Alive, 7.09.2019 (szczegóły)
dzień: 8.09.2019 (niedziela)
XI Summer Dying Loud
Bloodbath; Mustasch; Gold; Belzebong; Lik; Tenebris; The Dog; Dante
Aleksandrów Łódzki, MOSiR, 8.09.2019 (szczegóły)
Riverside Bielsko-Biała, Bielskie Centrum Kultury Dom Muzyki, 8.09.2019 (szczegóły)
Fallcie; Revenge Insanity Gdańsk, Torpeda, 8.09.2019 (szczegóły)
Nowa Huta Alternative - eliminacje
13 Dzielnica; The Pajx; Sutener; Daj Pan Spokój; Anima Umbra; Warhlack
Kraków, Modern Art Gallery, 8.09.2019 (szczegóły)
Oleśnica Rock Festiwal 2019
Lady Pank; Hurrockaine; Hengelo; The Louders
Oleśnica, 8.09.2019 (szczegóły)
Wayne Hussey Wrocław, Stary Klasztor, 8.09.2019 (szczegóły)
Hellhaven; Artyfiction; My Secret Haven Wrocław, D.K. Luksus, 8.09.2019 (szczegóły)
« Poprzednie
1