zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 3 sierpnia 2021

Archiwum terminów koncertów

Wybierz miesiąc:

2021:  1 2 3 4 5 6 7 8
20201 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2019:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2018:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2017:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2016:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2015:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2014:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2013:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2012:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2011:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2010:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2009:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2008:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2007:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2006:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2005:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2004:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2003:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2002:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2001:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2000:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1999:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1998:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1997:  2 6 9 11 12
1996:  2 3 4 6 7 9 10
1995:  2 6 9


koncerty według dni (2.2020) - archiwum

Oglądasz informacje archiwalne. Kliknij datę, nazwę zespołu, miasta lub klubu!
dzień: 1.02.2020 (sobota)
After Laughter; Brave Grave; You Better Run; Positive Violence Bielsko-Biała, Stolarnia, 1.02.2020 (szczegóły)
Brutal Blasting 4 Valeo
Materia; Gnida; Dark Side; Schnurrbartkumpels; Vervrax; Wise Guys
Bydgoszcz, Estrada, 1.02.2020 (szczegóły)
Moleskin; Last of the Crown Bytom, Gotyk, 1.02.2020 (szczegóły)
Closterkeller Chorzów, Leśniczówka, 1.02.2020 (szczegóły)
Turbo Ciechanów, Fabryka Kultury Zgrzyt, 1.02.2020 (szczegóły)
Moriah Woods Gdynia, Złomowiec, 1.02.2020 (szczegóły)
Kiev Office Gorzów Wielkopolski, MagnetOffOn, 1.02.2020 (szczegóły)
Koniec Listopada; Smoleńsk Kielce, Tunel, 1.02.2020 (szczegóły)
Hunter Kruklanki, Moto Gospoda, 1.02.2020 (szczegóły)
Kult Krynica-Zdrój, Pijalnia Główna, 1.02.2020 (szczegóły)
Chimera; Blacktrail; Maszyna; ExMetal Lublin, Cafe Ramzes, 1.02.2020 (szczegóły)
Mindfak; The Burning Hands; Lolitas Masturbate Mieroszów, Piwnica pod Zielonym Kotem, 1.02.2020 (szczegóły)
Lao Che Olsztyn, Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych - Jakubowo, 1.02.2020 (szczegóły)
Illusion Poznań, U Bazyla, 1.02.2020 (szczegóły)
Gravity of the Moon; Silver Nades Tarnów, Przepraszam, 1.02.2020 (szczegóły)
Drown My Day; Tester Gier; M.O.R.O.N.; Rusted Brain Warszawa, VooDoo, 1.02.2020 (szczegóły)
Beta Vulgaris; T-55; The Pillowers Warszawa, Potok, 1.02.2020 (szczegóły)
Belzebong; Weedpecker; Taraban Warszawa, Pogłos, 1.02.2020 (szczegóły)
A Projection; Wires & Lights Wrocław, D.K. Luksus, 1.02.2020 (szczegóły)
Dżem Wrocław, A2, 1.02.2020 (szczegóły)
Bodzis; The Stallions Wrocław, Alive, 1.02.2020 (szczegóły)
dzień: 2.02.2020 (niedziela)
Moriah Woods Bytów, Jaś Kowalski, 2.02.2020 (szczegóły)
Lao Che Suwałki, Suwalski Ośrodek Kultury, 2.02.2020 (szczegóły)
Bodzis; Hellrose Wałbrzych, Papug Pub, 2.02.2020 (szczegóły)
Illusion Warszawa, Proxima, 2.02.2020 (szczegóły)
Imminence; Acres; The Oklahoma Kid Wrocław, D.K. Luksus, 2.02.2020 (szczegóły)
dzień: 3.02.2020 (poniedziałek)
Uriah Heep Poznań, Tama, 3.02.2020 (szczegóły)
Dir En Grey Wrocław, A2, 3.02.2020 (szczegóły)
dzień: 4.02.2020 (wtorek)
Tripsitter Kraków, Pub Pod Ziemią, 4.02.2020 (szczegóły)
Editors; Whispering Sons Kraków, Studio, 4.02.2020 (szczegóły)
dzień: 5.02.2020 (środa)
Marek Piekarczyk Sokołów Podlaski, Sokołowski Ośrodek Kultury, 5.02.2020 (szczegóły)
Editors; Whispering Sons Warszawa, Torwar, 5.02.2020 (szczegóły)
dzień: 6.02.2020 (czwartek)
Octopussy; Favorit89; Nightrun87 Kraków, Zaścianek, 6.02.2020 (szczegóły)
Slipknot; Behemoth Łódź, Atlas Arena, 6.02.2020 (szczegóły)
dzień: 7.02.2020 (piątek)
Mass Insanity; Kazan; Dark Side Chełmża, Cuma, 7.02.2020 (szczegóły)
Forest Whispers; Sacrofuck; Chanid Ciechanów, Fabryka Kultury Zgrzyt, 7.02.2020 (szczegóły)
Change; Heatseeker; Vicious X Reality; Protein; Zawody Częstochowa, Salka Sportowa, 7.02.2020 (szczegóły)
Ankh Jasło, Jack Pub, 7.02.2020 (szczegóły)
Crosswave; Bad Impression; Chaos Katowice, Faust, 7.02.2020 (szczegóły)
Stonerror; Only Sons; .Wavs; ExKyussMe Kraków, Gwarek, 7.02.2020 (szczegóły)
Negative Vibes; Flux; Dzień Po Dniu Lublin, R-ka, 7.02.2020 (szczegóły)
Ray Wilson Łódź, Wytwórnia, 7.02.2020 (szczegóły)
Moskwa Ostrowiec Świętokrzyski, Ptaszek w Klatce, 7.02.2020 (szczegóły)
Acid Drinkers; Projekt Pandora Przecław, Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji, 7.02.2020 (szczegóły)
Carnage; Underkicks; Paranoja; Drink Theater Szczecin, Jambar, 7.02.2020 (szczegóły)
Valkenrag; Derwana; Sacrimonia; Ślepiec Warszawa, VooDoo, 7.02.2020 (szczegóły)
Molly; Bukowicz Wrocław, D.K. Luksus, 7.02.2020 (szczegóły)
Progwrock
Beyond the Event Horizon; Artyfiction; Sweetie and the Boys
Wrocław, Łącznik, 7.02.2020 (szczegóły)
Octopussy; Favorit89; Nightrun87 Wrocław, Liverpool, 7.02.2020 (szczegóły)
Illusion Zabrze, CK Wiatrak, 7.02.2020 (szczegóły)
« Poprzednie
1