zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 3 sierpnia 2021

Archiwum terminów koncertów

Wybierz miesiąc:

2021:  1 2 3 4 5 6 7 8
20201 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2019:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2018:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2017:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2016:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2015:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2014:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2013:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2012:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2011:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2010:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2009:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2008:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2007:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2006:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2005:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2004:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2003:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2002:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2001:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2000:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1999:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1998:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1997:  2 6 9 11 12
1996:  2 3 4 6 7 9 10
1995:  2 6 9


koncerty według dni (3.2020) - archiwum

Oglądasz informacje archiwalne. Kliknij datę, nazwę zespołu, miasta lub klubu!
dzień: 1.03.2020 (niedziela)
Three Dead Fingers; Fear of Blood; Double Tap Gdańsk, Torpeda, 1.03.2020 (szczegóły)
1984 Kraków, Jazz Rock Cafe, 1.03.2020 (szczegóły)
Moanaa; Black Smoke; Mary & The Highwalkers Łódź, Niebostan, 1.03.2020 (szczegóły)
House of Death; Post Profession Nowy Sącz, Fabryka, 1.03.2020 (szczegóły)
Blank Faces; Crimena Opole, Wyjście Awaryjne, 1.03.2020 (szczegóły)
Kult Poznań, 1.03.2020 (szczegóły)
Hunter; Reload Poznań, U Bazyla, 1.03.2020 (szczegóły)
Budka Suflera Poznań, B17, 1.03.2020
(koncert odwołany)
(szczegóły)
Lipali Szamotuły, Kino Halszka, 1.03.2020 (szczegóły)
dzień: 2.03.2020 (poniedziałek)
Kult Koszalin, G38, 2.03.2020 (szczegóły)
dzień: 3.03.2020 (wtorek)
Blood Brothers Stalowa Wola, Labirynt, 3.03.2020 (szczegóły)
Kult Szczecin, 3.03.2020 (szczegóły)
dzień: 4.03.2020 (środa)
Gary Moore Tribute Band Chorzów, Dom Kultury "Batory", 4.03.2020 (szczegóły)
Blood Brothers; Acheront Częstochowa, Scena TfP, 4.03.2020 (szczegóły)
Nagrobki Gdańsk, Ziemia, 4.03.2020 (szczegóły)
Turia; Iffernet; Odium Humani Generis Katowice, Faust, 4.03.2020 (szczegóły)
Give Up To Failure; Kosy Katowice, Drzwi Zwane Koniem, 4.03.2020 (szczegóły)
Drip Of Lies; Deszcz; Skov Warszawa, Pogłos, 4.03.2020 (szczegóły)
dzień: 5.03.2020 (czwartek)
Gary Moore Tribute Band Gomunice, Bogart, 5.03.2020 (szczegóły)
Deszcz; Drip Of Lies; Fleshworld Katowice, Bazar, 5.03.2020 (szczegóły)
Crimena; The Hardest Kraków, Pub Pod Ziemią, 5.03.2020 (szczegóły)
Nagrobki Poznań, Pies Andaluzyjski, 5.03.2020 (szczegóły)
Nagrobki Poznań, Pies Andaluzyjski, 5.03.2020 (szczegóły)
Turia; Iffernet Warszawa, Chmury, 5.03.2020 (szczegóły)
TM; Sneaky Jesus Wrocław, Czuła Jest Noc, 5.03.2020 (szczegóły)
4Szmery; Undead Phoenix Wrocław, Stary Klasztor, 5.03.2020 (szczegóły)
dzień: 6.03.2020 (piątek)
Dżem Bielsko-Biała, Klimat, 6.03.2020 (szczegóły)
Gary Moore Tribute Band Bielsko-Biała, Bielskie Centrum Kultury Dom Muzyki, 6.03.2020 (szczegóły)
Crimena; By Accident Bielsko-Biała, Rude Boy Club, 6.03.2020 (szczegóły)
Dezerter Bogatynia, Bogatyński Ośrodek Kultury, 6.03.2020 (szczegóły)
Percival Bydgoszcz, Estrada, 6.03.2020 (szczegóły)
Chimera; Eraserhead; Optical Sun Chełm, Tequila, 6.03.2020 (szczegóły)
Blackberry Brothers; The Walkers Chorzów, Leśniczówka, 6.03.2020 (szczegóły)
Lethal Stab; Rumore; Heart & Rest Cieszyn, Panopticum, 6.03.2020 (szczegóły)
Kat & Roman Kostrzewski Elbląg, Mjazzga, 6.03.2020 (szczegóły)
Vane; Moyra; Shodan Gdańsk, Wydział Remontowy, 6.03.2020 (szczegóły)
Lao Che Gdańsk, Stary Maneż, 6.03.2020 (szczegóły)
Apteka Gniezno, Młyn, 6.03.2020 (szczegóły)
Asylum; Naghamaet; Mangled Minds Kraków, Boss Garage Pub, 6.03.2020 (szczegóły)
Tester Gier; Drown My Day; Maggoth; Despizer Łódź, Magnetofon, 6.03.2020 (szczegóły)
Materia; Backhand Slap; Mindfak; Skov Opole, Wyjście Awaryjne, 6.03.2020 (szczegóły)
4Szmery Ostrów Wielkopolski, Stara Przepompownia, 6.03.2020
(koncert odwołany)
(szczegóły)
Turia; Iffernet Poznań, Pod Minogą, 6.03.2020 (szczegóły)
Nonsanto; Nuclear Holocaust; Means Of Control Radom, Katakumby, 6.03.2020 (szczegóły)
Perfect; Jackpot Szczecin, Netto Arena, 6.03.2020 (szczegóły)
In Taberna Szczytno, Czad, 6.03.2020 (szczegóły)
Kult Toruń, Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki, 6.03.2020 (szczegóły)
Carnage; PnX; Hateful Five Warszawa, Potok, 6.03.2020 (szczegóły)
Hunter; Reload Wrocław, Stary Klasztor, 6.03.2020 (szczegóły)
Nagrobki Wrocław, D.K. Luksus, 6.03.2020 (szczegóły)
Prosecutor; Horrorscope; Syndrom Wrocław, Liverpool, 6.03.2020 (szczegóły)
« Poprzednie
1
...