zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 1 października 2020

Behemoth: Raport ze studia

19.05.2004 17:56  autor: BadBlood

Jak już wcześniej informowaliśmy, trwa już sesja nagraniowa do nowej płyty grupy Behemoth, "Demigod". Od 2 maja Nergal, Inferno i inżynier dźwięku Arek "Malta" Malczewski pracują w studiu Hendrix nad brzmieniem perkusji: "Nigdy wcześniej nie korzystałem z lepszego zestawu perkusyjnego, to zdecydowanie najlepsze bębny na jakich grałem", napisał Inferno na oficjalnej stronie zespołu. "Nigdy też nie byliśmy tak dobrze przygotowani do sesji. To, co usłyszycie na nowym albumie będzie najbardziej techniczną, a jednocześnie nieludzką sekcją jaką kiedykolwiek stworzyłem w swojej historii!"

Nergal dodaje: "Mamy 11 kompozycji i założe się, że jest to najmocniejszy stuff jaki kiedykolwiek wyszedł spod mojej ręki... Jestem cholernie podekscytowany, zespół jest podekscytowany, nie możemy się doczekać kiedy zaczniemy nagrywać ślady i mixowac całość. Pewne jest, że krew i pot zostaną przelane, jednak o efekt nie musicie się bać. Dzisiejszy Behemoth to maszyna, której nie powstrzyma nic i nikt !"

Tytuły części utworów, które znajdą się na "Demigod" to: "Sculpturing the throne ov Seth", "Nephilim Rising", "Conquer All", "XUL", "Demigod", "Dreams shall flesh" i "Misterium Coniuntionis". Premiera krążka przewidziana jest na połowę października, a jego wydawcą będzie szwedzka Regain Records.Krótko po premierze Behemoth uda się na europejską trasę koncertową w towarzystwie Krisiun oraz Incantation, a po niej zagra kolejną trasę po Czechach i Slowacji wraz z Pungent Stench.

Wcześniej, bo tuż przed wakacjami, ukaże się pierwsze oficjalne DVD "Crush.Fukk.Create.", które zostanie wydane na całym świecie przez Regain Rec.