zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 26 września 2021

Marillion w Multikinie

12.10.2004 23:27  autor: Adam "kalisz" Kaliszewski

Już za tydzień polscy fani Marillion będą po raz kolejny mogli ujrzeć swoich idoli w koncertowym wcieleniu. Tym razem jednak za pośrednictwem dużego ekranu i projektora. Z okazji zbliżającej się premiery koncertowego DVD tego bardzo popularnego w naszym kraju zespołu, sieć Multikino postanowiła bowiem sprawić fanom progresywnego rocka miłą niespodziankę i zaprezentować film na swoich ekranach 21 października, o godzinie 20:00 czyli na prawie tydzień przed premierą. Koncert będzie można obejrzeć w kinach sieci w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Szczecinie, Poznaniu, Zabrzu i Bydgoszczy.

"Marbles On The Road", bo taki tytuł nosi ów materiał, to zapis tegorocznej trasy koncertowej, a konkretnie dwóch koncertów, które zespół zagrał w londyńskiej Astorii 11 i 12 lipca. Ponadto na płytę trafiły dwa teledyski - "You're Gone" i "Don't Hurt Yourself" oraz film, w którym muzycy opowiadają o pracy nad "Marbles". Ciekawostką dla polskich fanów może być fakt, że zdjęcia do klipu "Don't Hurt Yourself" zrealizowano podczas wizyty Marillion w Krakowie.

Bilety na ten niezwykły seans kosztują 25 złotych, z kartami zniżkowymi 20 zł. Serwis www.rockmetal.pl objął projekcje swoim patronatem.