zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 26 września 2021

Rockmetal.pl zaprasza na koncerty

13.10.2004 00:44  autor: ider

Koncertowa jesień w pełni! Zapraszamy was do odwiedzenia imprez, którym patronuje serwis www.rockmetal.pl w tym tygodniu:

13 października (środa):
Progressive Tour 2004 II ciąg dalszy. Tym razem progresywne dźwięki usłyszeć będzie można we Wrocławiu, w klubie Diabolique (pl. Solidarności 1/3/5). Wraz z Riverside - gwiazdą trasy, wystąpi Lavender. Koncert rozpocznie się o godzinie 20:00, bilety za 15 zł w przedsprzedaży i za 20 zł w dniu koncertu.

"Extreme Music Life", czyli koncert Renaty Przemyk. Organizatorzy zapowiadają liczne atrakcje - by je zorganizować, artystka zabrała w trasę własną epipę dźwiękową i oświetleniową. W środę zapraszamy na godzinę 20:00 do gdyńskiego klubu "Ucho".

14 października (czwartek):
Hunter, Hedfirst i Rootwater wystąpią w warszawskiej Stodole, w ramach imprezy "Co 4-tek muzyka". Podczas koncertu będzie można obejrzeć fragmenty nowego DVD Huntera. Zespół zaprezentuje też fanom statuetkę Złotego Bączka - którą otrzymał jako najlepsza grupa Przystanku Woodstock 2003 - a którą uważa za najważniejszą nagrodę w całej swojej karierze. Uwaga! W trakcie koncertu alkohol będzie sprzedawany w wydzielonych strefach, do których wstęp będą miały tylko osoby pełnoletnie.

W ramach Progressive Tour 2004 II wystąpią Riverside i Osada Vida. Zapraszamy do katowickiego Mega Clubu (ul. Dworcowa 4), na godzinę 20:00.

Renata Przemyk dotrze ze swoją trasą "Extreme Music Life" do Łodzi. Podziwiać będzie ją można w klubie "Funaberia 2", na ulicy Moniuszki 4a, od godziny 20:00.

15 października (piątek):
Rusza Hellide Tour 2004, czyli wspólna inicjatywa Corruption, Rootwater i So I Scream. Inauguracyjny koncert trasy odbędzie się w Stalowej Woli, w Miejskim Domu Kultury. Gościem trasy w tym mieście będzie grupa Cerebrum. Organizatorzy zapowiadają, że impreza potrwa około 5 godzin!

Progressive Tour 2004. II Riverside i Anamor wystąpią w Bochni, w dość nietypowym miejscu - w kopalni soli. Występ zaczyna się o 20:00, wjazd za 15 zł.

16 października (sobota):
Hellide Tour 2004 (Corruption, Rootwater i So I Scream) przybędzie do Rzeszowa i wystąpi w klubie "Rejs" (ul. Mickiewicza 11).

W czeskiej Pradze odbędzie się Indigo Fest. Szczegóły tego niecodziennego wydarzenia znajdziecie pod adresem: https://www.rockmetal.pl/wiesci.html?newsstart=10854.

Progressive Tour 2004 II - Riverside i Anamor wystąpi w Krakowie, w klubie "Zaścianek" (ul. Rostafińskiego 4) o godzinie 19:00.

17 października (niedziela):
Kolejny przystanek Hellide Tour 2004 - Ostrowiec Świętokrzyski. Corruption, Rootwater i So I Scream wystąpią w klubie Dekada (ul. Górzysta).

W warszawskim klubie Punkt (ul. Koszykowa 55) z koncertem promującym swoją debiutancką płytę "S.U.S.A.R." wystąpi Indukti. Krążek jest do kupienia w sklepach dopiero od końca września, dlatego fani Indukti mogą spodziewać się naprawdę świeżego materiału. Jako support wystąpi grupa Ziemia. Koncert rozpoczyna się o godzinie 21:00.

We Wrocławiu wystąpi Naamah i lubińska grupa artystyczna Percival Shuttenbach. Ciekawe jaki popis da stołeczny Naamah, dzień po występie w Pradze... Przekonamy się już w niedzielę, w klubie Madness (ul. Hubska 6). Planowane rozpoczęcie koncertu o 18:00.

Finałowy koncert trasy Progressive Tour 2004 II; Riverside i Anamor zagrają w Lublinie, w Centrum Kultury (ul. Peowiakow 12) o godzinie 20:00. Bilet na koncert kosztuje 15 zł.