zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 15 czerwca 2021

Behemoth: druga część "European Apostasy Tour" zakończona

23.02.2008 13:02  autor: mdm, źródło: mystic.com.pl

Zespół Behemoth zakończył właśnie drugą części trasy koncertowej "European Apostasy", podczas której wystąpił w Wielkiej Brytanii, Francji, Hiszpanii i Portugalii.

Nergal skomentował ostatnie występy: "Jesteśmy z powrotem... wykończeni, ale usatysfakcjonowani! Bardzo udana trasa. Koncerty w Londynie, Lisbonie, Limoges i Nantes, a szczególnie gig w Paryżu (który nagraliśmy na nowe DVD), to chyba najlepsze występy w całej historii Behemoth. Jestem zajebiście szczęśliwy, że mogliśmy to uchwycić i już niedługo podzielimy się tym z Wami! Przy okazji chciałbym podziękować zespołom, które grały przed nami - Suicide Silence i Devilish Impressions - za świetne towarzystwo. Teraz czas na zasłużony, choć krótki, odpoczynek i potem znów w trasę. "Inferno Festival" i koncerty w USA są następne w kolejności!"

Behemoth zakończył nagrywanie teledysku do utworu "At The Left Hand Ov God". Produkcją zajął się Dariusz Szermanowicz i Grupa 13. Na stronie www.behemoth.pl, w dziale zdjęcia - różne, można zobaczyć fotografie dokumentujące realizację wideoklipu.

Tagi: Behemoth
Komentarze
Dodaj komentarz »