zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 16 sierpnia 2022

Vader w Metal Mind Records, nowa płyta

10.12.1999 12:00  autor: rick

Nowy materiał Vader zarejestrowany został w Red Studio. Premiera zapowiadana jest na 21 marca 2000 roku, płytę wyda Metal Mind Productions. Album będzie zawierał 11 utworów: "Wings", "The One Made Of Flesh", "Xeper", "Litany", "Demons", "The Calling", "North", "Forwards", "A World Of Hurt", "The Word Made Flesh" i "The Final Massacre". Zespół pracuje nad dwoma video-clipami m.in. do utworu "Xeper".

Na świecie "Litany" wyda Metal Blade, a w Japonii Avalon/Marquee Incorporated. Na japońskiej wersji znajdą się dwa dodatkowe utwory "Red Dunes" i "The Lord Of Desert". W kwietniu zespół wyruszy na 3-tygodniową trasę po Europie w towarzystwie Deicide i Immortal. Trasa będzie obejmować 11 dużych festiwali z udziałem Vader, Deicide, Immortal, Emperor, Vital Remains, Cannibal Corpse, Obituary. W maju Vader wyjedzie na koncerty do Japonii, a po powrocie planowana jest kolejna trasa w USA i Kanadzie.

Vader gra obecnie serię koncertów w naszym kraju. Już na początku 2000 roku spodziewajcie się następnych występów: m.in. 19.01 w Płocku, 20.01 w Łodzi.