zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 29 września 2020

Thy Disease zapowiada krążek

31.03.2012 20:37  autor: Mag., źródło: profil Thy Disease na Facebooku

Pochodzący z 2009 roku album "Anshur-Za" formacji Thy Disease wreszcie doczeka się następcy. Krakowski skład informuje, że trwają prace nad nachodzącym, szóstym wydawnictwem grupy.

Tuż po zakończeniu trasy "Covan Wake The Fuck Up 2012", zespół powrócił do sali prób. Gitarzysta zespołu Dariusz "Yanuary" Styczeń komentuje: "Szczęśliwie dojechaliśmy do końca trasy i po krótkim odpoczynku rozpoczęliśmy w naszej sali prób w Krakowie dalsze prace nad szóstą już płytą. Jestem pod dużym wrażeniem, w jaki sposób powstaje ten album, cały zespół jest zaangażowany w proces tworzenia. Natomiast muzyka, jaką obecnie tworzymy, wytoczy nam z pewnością nową drogę na kolejne x lat. Na pewno już niedługo podzielimy się z Wami jakimiś szczegółami w postaci kilku wideo raportów, które będzie można obejrzeć na naszym kanale YouTube. Jak na razie jesteśmy skupieni wyłącznie nad tworzeniem nowych utworów".

Dodaje jeszcze kilka słów o przerwie w pracach, którą zaplanowano na dzień 15 kwietnia. Wtedy to Thy Disease walczyć będzie w eliminacjach do "Przystanku Woodstock" o możliwość zagrania na głównej scenie festiwalu. Eliminacyjny koncert z udziałem grupy odbędzie się w klubie "CK Wiatrak" w Zabrzu, wstęp wolny.

Tagi: Thy Disease
Komentarze
Dodaj komentarz »