zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 4 sierpnia 2020

Mad Caddies wystąpi w Warszawie i we Wrocławiu

26.04.2012 13:43  autor: Dorota, źródło: Noise Annoys

Amerykańska formacja Mad Caddies przyjeżdża w czerwcu do Polski na dwa występy. Zobaczymy ich 11 czerwca 2012 r. w Warszawie i dzień później we Wrocławiu. Na obydwu koncertach zagra także warszawska formacja The Mugshots.

Mad Caddies, materiały prasowe
Mad Caddies, materiały prasowe

Mad Caddies pochodzą z Solvang w amerykańskiej Kalifornii i grają mieszankę melodyjnego punk rocka, roots reggae, ska, swingu i dixie jazzu, która może budzić skojarzenia z takimi wykonawcami, jak The Clash, Police czy Sublime.

Ich kariera rozpoczęła się w 1996 roku w gimnazjum w Santa Ynez Valley, gdzie spotkali się Chuck Robertson, Sascha Lazor, Todd Rosenberg i Carter Benzon. Początkowo muzycy grali na szkolnych potańcówkach pod nazwą The Ivy League. Skład zespołu ulegał częstym zmianom. W 1999 roku odszedł perkusista Todd Rosenberg, aby powrócić 10 lat później, w 1996 roku odszedł Benson, a trzy lata później basista Mark Iversen.

W 1996 roku muzycy postanowili zmienić nazwę na Mad Caddies. Udało im się podpisać kontrakt z wytwórnią Honest Dons. Nagrali dla niej debiutancki album "Quality Soft Core". Ich dotychczasowa dyskografia liczy 5 albumów studyjnych i jeden koncertowy, wydanych pod szyldem wytworni Fat Wreck Chords.

11.06 - Warszawa, "Punkt & Radio Luxembourg"
12.06 - Wrocław, "Łykend"

Bilety w cenach: 39 zł (przedsprzedaż) i 49 zł (w dniu koncertu).

Komentarze
Dodaj komentarz »