zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 26 września 2020

Gojira przypomina o "L'Enfant Sauvage"

29.04.2012 20:27  autor: Mag., źródło: gojira-music.com

"L'Enfant Sauvage" - tak będzie nazywał się piąty, oczekiwany od czterech lat krążek Francuzów z Gojira. Album ukaże się w Europie 25 czerwca 2012 r. nakładem wytwórni Roadrunner Records. Zespół postanowił zaprezentować singiel z nadchodzącej płyty za pośrednictwem serwisu Pitchfork.

O nadchodzącym krążku mówi Joe Duplantier, wokalista i gitarzysta Gojira: "Kiedy stajesz się muzykiem, nie masz szefa mówiącego ci, co masz robić, dlatego musisz być bardzo odpowiedzialny. Z wolnością przychodzi odpowiedzialność, zadaję sobie więc pytania: 'Czym jest wolność? Co to dla mnie znaczy?' 'L'Enfant Sauvage' rozważa te kwestie. Jednak nie ma odpowiedzi. Są tylko życie i pytania".

Piąty długogrający album to nie jedyna zaplanowana na najbliższe miesiące premiera grupy. 4 czerwca w Europie i prawie dwa miesiące później w Stanach Zjednoczonych na sklepowe półki trafi wydawnictwo DVD i Blu-ray "The Flesh Alive". Składający się z trzech materiał to zbiór nagrań z czasów tworzenia płyty "The Way Of All Flesh" oraz z koncertów, które go promowały.

Utworu "L'Enfant Sauvage" można posłuchać tutaj.

Płyta "L'Enfant Sauvage" zawierać będzie utwory:

1. Explosia
2. L'Enfant Sauvage
3. The Axe
4. Liquid Fire
5. The Wild Healer
6. Planned Obsolescence
7. Mouth Of Kala
8. The Gift Of Guilt
9. Pain Is A Master
10. Born In Winter
11. The Fall

Tagi: Gojira
Komentarze
Dodaj komentarz »
Gojira
keflavik89
keflavik89 (wyślij pw), 2012-04-30 20:52:24 | odpowiedz | zgłoś
Czekam na ten album i na ich występ na Ursynaliach.