zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 24 września 2020

Budzenie Covana w Krakowie

25.12.2012 09:16  autor: Verghityax, źródło: Creative Music

26 stycznia 2013 roku w krakowskiej "Rotundzie" odbędzie się charytatywny koncert "Covan Wake The Fuck Up". W roli headlinera wystąpi zespół wokalisty - Decapitated. Prócz tego udział w tym przedsięwzięciu wezmą Virgin Snatch, Thy Disease, Sceptic, Totem i Saratan.

Tego dnia w "Rotundzie" nabyć będzie też można DVD "Covan Wake The Fuck Up", które swoją premierę miało 12 grudnia 2012 roku. Materiał został zarejestrowany podczas kończącego charytatywną trasę koncertu w Krakowie. Wideo zawiera fragmenty występów m.in. Decapitated, Virgin Snatch, Thy Disease i Anal Stench oraz prawie 40-minutowy dokument, z którego można się dowiedzieć więcej na temat Covana, jego historii i aktualnej sytuacji, a także poznać uczestników krakowskiego koncertu i ich opowieści związane z Adrianem, trasą koncertową i krakowską sceną metalową.

Najważniejszym celem, dla którego powstało wideo, jest pomoc Covanowi i jego rodzinie, całkowity dochód ze sprzedaży trafi bezpośrednio do niej. Cała ekipa - od muzyków, przez akustyków, grafików, producentów po wydawcę - wykonała swoją pracę w "czynie społecznym".

26.01 - Kraków, "Rotunda"
Start: 19:00
Bilety: 25 zł (przedsprzedaż) i 30 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »