zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 19 września 2021

Corruption w odświeżonym składzie

12.02.2013 17:37  autor: Verghityax, źródło: profil Corruption na Facebooku

Po kilku miesiącach milczenia z obozu stonerrockowego Corruption dotarły wieści o zmianach personalnych w szeregach formacji. Z zespołu odszedł jeden z jego założycieli, Grzegorz "Melon" Wilkowski, a także gitarzyści Arkadiusz "Opath" Gruszka i Paweł "Erol" Niziołek. Muzycy rozstali się w przyjaznej atmosferze.

Wokalista Rafał "Rufus" Trela i basista Piotr "Anioł" Wącisz pozostali na swoich dotychczasowych stanowiskach i dokooptowali do składu świeżą krew. Do Corruption dołączyli dwaj członkowie Vagitarians - Piotr "Rutek" Rutkowski na gitarze i Bartek "Grabarz" Gamracy na perkusji - oraz gitarzysta Daniel "Dani" Lechmański z Chain Reaction.

Corruption, materiały promocyjne, fot. P. Wygoda
Corruption, materiały promocyjne, fot. P. Wygoda

Piotr "Anioł" Wącisz komentuje: "Trzech muzyków opuściło Corruption w tym samym czasie, to pierwsza tak duża roszada w zespole. Najbardziej przeżywałem odejście Melona, ponieważ grał ze mną w Corruption od początku istnienia grupy. Sekcja rytmiczna to kręgosłup zespołu, który wszystko trzyma, scala. Byłem pełen obaw, czy ktoś i kto może Melona zastąpić. Okazało się, że wszystko jest możliwe. Po kilku przesłuchaniach bębniarzy wybrałem tego najlepszego i został nim Bartek 'Grabarz' Gamracy, grający także w Vagitarians. Bardzo dobrych gitarzystów jest w tym kraju wielu i nie miałem żadnych wątpliwości, że kogoś znajdę. Rutkosia i Daniego poznałem na koncertach. Widziałem ich kilka razy na scenie i wybór był prosty. Po kilku próbach, które już za nami, wiem że dokonałem dobrego wyboru i z mega energią rozpoczynamy nowy etap w działalności Corruption. Przed nami pierwsze koncerty - 9 marca zapraszamy do Sandomierza, a 10 marca do Lublina, gdzie zagramy razem z Major Kong i Dopelord".

Tagi: Corruption
Komentarze
Dodaj komentarz »