zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 23 stycznia 2021

Papa Roach wraca do Polski

14.03.2013 16:51  autor: Verghityax, źródło: Metal Mind Productions

Po wyprzedanym występie w Warszawie w listopadzie 2012 roku Papa Roach wraca do Polski na dwa koncerty. Amerykanie zagrają 10 czerwca 2013 roku w krakowskim klubie "Studio" i dzień później w poznańskim "Eskulapie".

Jacoby Shaddix i jego zespół promują obecnie swoje siódme pełnometrażowe wydawnictwo studyjne, zatytułowane "The Connection". Album ukazał się 2 października 2012 roku nakładem Eleven Seven Music. Produkcją materiału zajął się James Michael, który współpracował już z Papa Roach przy płycie "Metamorphosis".

Jak dotąd kapela zrealizowała teledyski do trzech z nowych utworów: "Still Swingin'", "Where Did the Angels Go" i "Before I Die". Najnowsze wideo - "Before I Die" - ujrzało światło dzienne 20 grudnia 2012 roku, za kamerą stanął Ezio Lucido, odpowiadający również za wizualną stronę "Where Did the Angels Go".

Zobacz: teledysk do "Before I Die".

Papa Roach powstało w 1993 roku w amerykańskiej Kalifornii. Po sukcesie wydanego własnym sumptem debiutu "Old Friends from Young Years" oraz EP-ki "5 Tracks Deep" formacja podpisała kontrakt z Dream Works Record. Wypuszczony pod szyldem wytwórni Davida Geffena i Stevena Spielberga "Infest" trzykrotnie pokrył się platyną i zapewnił muzykom nominację do nagrody Grammy. Na koncie grupy znajduje się obecnie siedem pełnometrażowych albumów studyjnych, jeden koncertowy oraz dziesięć EP-ek. Wydawnictwa Papa Roach sprzedały się w liczbie ponad 18 milionów egzemplarzy na całym świecie.

W charakterze supportu w poznańskim "Eskulapie" przed Papa Roach zaprezentuje się amerykańska post-hardcore'owa formacja Escape The Fate, której czwarta płyta studyjna, pt. "Ungrateful", ukaże się 14 maja 2013 roku.

10.06 - Kraków, "Studio"
Start: 20:00
Bilety: 100 zł (przedsprzedaż) i 120 zł (w dniu koncertu)

11.06 - Poznań, "Eskulap"
Start: 20:00
Bilety: 100 zł (przedsprzedaż) i 120 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »