zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 20 września 2020

Majowy koncert Gojiry przeniesiony na sierpień

15.05.2013 14:45  autor: Verghityax, źródło: livenation.pl

Występ formacji Gojira, który pierwotnie miał się odbyć 4 maja 2013 roku, dojdzie do skutku 5 sierpnia. Francuzi zaprezentują się w warszawskim klubie "Stodoła". Uprzednio zakupione bilety zachowują ważność.

Gojira przyjedzie do naszego kraju promować swoje ostatnie wydawnictwo, zatytułowane "L'Enfant Sauvage". Na piątej pełnometrażowej płycie studyjnej zespołu braci Duplantier znalazło się jedenaście autorskich kompozycji zarejestrowanych w "Spin Studios" w Nowym Jorku. Za produkcję odpowiadają wokalista grupy Joe Duplantier do spółki z Joshem Wilburem, który dotychczas miał okazję współpracować z takimi wykonawcami, jak Lamb of God, Hatebreed, Limp Bizkit, Avenged Sevenfold, Puddle of Mudd, Staind, Atreyu i Tenacious D.

"L'Enfant Sauvage" ujrzało światło dzienne 26 czerwca 2012 roku nakładem Roadrunner Records. Limitowana edycja wydawnictwa poszerzona została o dwa dodatkowe utwory oraz koncertowe DVD z występu Gojiry podczas francuskiego festiwalu "Eurockeennes" w 2009 roku.

W jednym z ostatnio udzielonych wywiadów Joe Duplantier oświadczył, że koncert, który formacja zagrała 24 marca 2013 roku w "O2 Academy Brixton" w Londynie, zarejestrowany został w formie audiowizualnej na potrzeby DVD. Będzie to trzecia samodzielna koncertówka Gojiry po "The Link Alive" i "The Flesh Alive".

5.08 - Warszawa, "Stodoła"
Bilety: 77 zł

Tagi: Gojira
Komentarze
Dodaj komentarz »