zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 15 listopada 2019

Hardcore'owa historia miłosna wg Hatebreed

21.05.2013 08:46  autor: Verghityax, źródło: profil Hatebreed na Facebooku

Amerykańska formacja Hatebreed zaprezentowała drugi teledysk promujący najnowszy, szósty pełnometrażowy album studyjny, zatytułowany "The Divinity of Purpose". Klip do "Honor Never Dies" opowiada historię miłosną w hardcore'owym wydaniu.

Zobacz teledysk do "Honor Never Dies".

Poprzednie wideo, zrealizowane do otwierającego płytę numeru "Put It to the Torch", kapela udostępniła w styczniu 2013 roku. Można je obejrzeć tutaj.

Na zawartość "The Divinity of Purpose" składa się dwanaście autorskich kompozycji. Za produkcję materiału odpowiada sam zespół do spółki z Zeussem i Joshem Wilburem. Zeuss pełnił już obowiązki producenta i inżyniera dźwięku dla takich formacji, jak Soulfly, Agnostic Front, Terror, Crowbar, Suffocation, Suicide Silence i Emmure. Z Hatebreed współpracował wielokrotnie od czasu płyty "Perseverance". Z kolei Josh Wilbur ma na swoim koncie realizację dźwięku dla między innymi Lamb of God, Gojira, Limp Bizkit, Avenged Sevenfold i Puddle of Mudd. Przy "The Divinity of Purpose" Josh Wilbur zajął się również miksem materiału.

"The Divinity of Purpose" ukazało się 29 stycznia 2013 roku w barwach Nuclear Blast. W Stanach Zjednoczonych album sprzedał się w nakładzie 17000 egzemplarzy w ciągu tygodnia od dnia premiery.

Przypominamy, że Hatebreed wystąpi w Polsce 22 czerwca 2013 roku w ramach drugiej edycji polskiego "Metalfestu" w Jaworznie. Amerykanie zagrają na dużej scenie u boku takich wykonawców, jak Helloween, Sodom czy Illusion.

Tagi: Hatebreed
Komentarze
Dodaj komentarz »