zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 17 grudnia 2018

Tides From Nebula prezentuje zapowiedź "Eternal Movement"

8.09.2013 20:13  autor: Verghityax, źródło: profil Tides From Nebula na Facebooku

Przedstawiciele polskiego post-rocka z Tides From Nebula udostępnili utwór "Only With Presence", zapowiadający trzeci pełnometrażowy album studyjny zespołu, pt. "Eternal Movement". Płyta ujrzy światło dzienne 2 października 2013 roku za pośrednictwem Mystic Production.

Posłuchaj "Only With Presence".

Maciej Karbowski, gitarzysta i klawiszowiec grupy mówi o nowej kompozyzji: "Wszystko zaczęło się od pokręconej partii gitary, za którą poszła cała reszta. Po raz pierwszy też bawimy się syntezatorami basowymi. Jak dla nas brzmi to bardzo smacznie. To zdecydowanie jeden z najbardziej rozpędzonych utworów na całej płycie, uwielbiam sposób, w jaki ten numer nabiera intensywności".

Tytuł utworu zaproponował basista Przemek Węgłowski, a inspiracją była lektura książki Eckharta Tolle "Potęga teraźniejszości".

Na "Eternal Movement" znajdzie się osiem instrumentalnych utworów, które warszawski kwartet zarejestrował w "The Rolling Tapes Studio" w Srebrnej Górze. Za produkcję odpowiada norweski producent i inżynier dźwięku Christer Andre Cederberg. Na liście jego dokonań znajdują się między innymi wydawnictwa "Weather Systems" Anathemy i "Darkest White" Tristanii.

Komentarze
Dodaj komentarz »