zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 28 września 2020

Hatebreed zniszczy Bydgoszcz

18.11.2013 14:33  autor: Verghityax, źródło: profil Hatebreed na Facebooku

Po pięciu miesiącach od występu na polskiej edycji "Metalfestu" w Jaworznie Hatebreed wraca do naszego kraju. Jedni z czołowych przedstawicieli amerykańskiej sceny hardcore'owej zagrają koncert 20 listopada 2013 roku w bydgoskim klubie "Estrada". Jest to jedyna polska data w ramach europejskiej trasy kapeli.

Pochodząca z Connecticut grupa promuje swój ósmy pełnometrażowy album studyjny, zatytułowany "A Divinity Of Purpose". Na zawartość płyty składa się dwanaście autorskich kompozycji. Za produkcję materiału odpowiada sam zespół do spółki z Zeussem i Joshem Wilburem. Zeuss pełnił już obowiązki producenta i inżyniera dźwięku dla takich formacji, jak Soulfly, Agnostic Front, Terror, Crowbar, Suffocation, Suicide Silence i Emmure. Z Hatebreed współpracował wielokrotnie od czasu płyty "Perseverance". Z kolei Josh Wilbur ma na swoim koncie realizację dźwięku dla między innymi Lamb Of God, Gojira, Limp Bizkit, Avenged Sevenfold i Puddle Of Mudd. W przypadku "The Divinity Of Purpose" Josh Wilbur zajął się również miksem materiału.

"The Divinity Of Purpose" ukazało się 29 stycznia 2013 roku w barwach Nuclear Blast. W Stanach Zjednoczonych album sprzedał się w nakładzie 17000 egzemplarzy w ciągu tygodnia od dnia premiery.

W Bydgoszczu Hatebreed supportować będzie krakowski Drown My Day i poznański 10Fold.

20.11 - Bydgoszcz, "Estrada"
Start: 19:00
Bilety: 70 zł (przedsprzedaż) i 80 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »