zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 20 stycznia 2019

Obscure Sphinx prezentuje teledysk do singla

14.12.2013 09:03  autor: Verghityax, źródło: profil Obscure Sphinx na Facebooku

Muzycy z Obscure Sphinx zaprezentowali wideoklip do utworu "Lunar Caustic", singla promującego album "Void Mother". Jest to pierwszy teledysk w historii grupy. Obraz wyreżyserował Aleksander Łukomski.

Zobacz teledysk do "Lunar Caustic".

Zespół o klipie: "Jesteśmy mocno podekscytowani. To nasze pierwsze wideo, a do tego debiutanckie kroki na nowym terenie, jakim jest produkcja teledysków. Cały klip, jego koncepcja, wykonanie leżało na naszych barkach, a głównie w rękach Ola, naszego gitarzysty. To on wymyślił, jak to ma wyglądać, wypożyczył sprzęt i sfilmował. Potrzebowaliśmy tylko pomocy przy montażu i tu otrzymaliśmy nieocenione wsparcie ze strony Patryka Hulista z Propeller Film. Mamy nadzieję, że udało nam się oddać klimat naszej muzyki tym obrazkiem".

"Lunar Caustic" to jedna z dziewięciu autorskich kompozycji, jakie ukazały się na albumie "Void Mother". Materiał rejestrowany był w trzech różnych studiach. Za miks i mastering odpowiada Kuba Mańkowski z Sounds Great Promotion.

Komentarze
Dodaj komentarz »
re: Obscure Sphinx prezentuje teledysk do singla
Staalkyer
Staalkyer (wyślij pw), 2013-12-18 21:48:29 | odpowiedz | zgłoś
wieje mi trochę Meszugą, znaczy nie ma typowego łamania, ale gitara taka Thordendalowska dosyć; natomiast to mięcho i robale to z deka dziecinada
re: Obscure Sphinx prezentuje teledysk do singla
penetrator80 (wyślij pw), 2013-12-18 20:27:30 | odpowiedz | zgłoś
dla mnie ten zespół to objawienie...