zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 13 grudnia 2017

Siddharta na czterech koncertach

29.01.2014 08:55  autor: Verghityax, źródło: siddharta.net

W "Młodzieżowym Centrum Kultury Mayday" w Głogowie 28 lutego 2014 roku rozpocznie się polska trasa Siddharty. Jedni z najważniejszych przedstawicieli słoweńskiego rocka zagrają w naszym kraju cztery koncerty, promując album, pt. "VI".

Zgodnie z tytułem, "VI" to szósty pełnometrażowy album w dorobku Siddharty zawierający premierowy materiał. Utwory zarejestrowane zostały 18 czerwca 2011 na "Stadionie Stozice" w Lublanie. Rolę producenta przyjął Ross Robinson, z którego usług korzystali między innymi Fear Factory, W.A.S.P., Korn, Deftones, Sepultura, Soulfly, Machine Head, Slipknot i Limp Bizkit. Za miks odpowiada Steve Evetts, masteringiem zajął się Alan Douches. Siddharta zagrała na stadionie trzygodzinny koncert, z którego zapis dostępny jest w formie DVD. Pod koniec roku 2012 do sprzedaży trafiła anglojęzyczna wersja albumu "VI".

Obecnie Siddhartę tworzą Tomi Meglic na gitarze i wokalu, Primoz Benko na drugiej gitarze, Jani Hace na basie, Tomaz Rous na klawiszach i Bostjan Meglic na perkusji.

28.02 - Głogów, "Młodzieżowe Centrum Kultury Mayday" (+ Impala)
1.03 - Warszawa, "Progresja Music Zone" (+ Deyacoda i See You At Midnight)
2.03 - Kraków, "Forty Kleparz" (+ Good Girl Maggie)
3.03 - Lublin, "Graffiti" (+ Black Velvet Band i Tattva)

Komentarze
Dodaj komentarz »