zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 3 sierpnia 2021

Karnivool po raz pierwszy w Polsce

28.03.2014 09:13  autor: Verghityax, źródło: Go Ahead

Karnivool - przedstawiciele australijskiej sceny progresywnego rocka - wystąpią 17 czerwca 2014 roku po raz pierwszy w Polsce. Koncert odbędzie się w warszawskim klubie "Proxima".

Zespół przyjedzie do naszego kraju ze swoją ostatnią płytą, zatytułowaną "Asymmetry". Trzeci pełnometrażowy album studyjny w dorobku Australijczyków ujrzał światło dzienne 19 lipca 2013 roku. Wydawnictwo promował singiel "We Are".

Zobacz teledysk do "We Are".

Na "Asymmetry" znalazło się czternaście autorskich utworów. Materiał wyprodukował Nick DiDia, który wcześniej współpracował z takimi kapelami, jak Pearl Jam, Mastodon, Rage Against the Machine, Incubus i Stone Temple Pilots.

Gitarzysta Drew Goddard o albumie: "Chcieliśmy, żeby ta płyta naturalnie ewoluowała z 'Sound Awake'. Musiała być bardziej szczera i surowa, ale miała też odkrywać nowe, dotychczas nam nieznane muzyczne tereny".

Tagi: Karnivool
Komentarze
Dodaj komentarz »
re: Karnivool po raz pierwszy w Polsce
Anomander Rake (gość, IP: 89.70.226.*), 2014-03-28 19:54:03 | odpowiedz | zgłoś
Super wieści!
"Asymmetry" to płyta genialna, porwała mnie całkowicie i kręci się w moim odtwarzaczu niemal codziennie! Szkoda, że zespół jest tak mało znany w Polsce. Przydałaby się recenzja krążka na Rockmetalu...