zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 27 września 2021

Poczwórna premiera płytowa w "Leśniczówce"

6.06.2014 08:34  autor: Verghityax, źródło: profil Offence na Facebooku

W chorzowskiej "Leśniczówce" odbędzie się koncert premierowy czterech wydawnictw: dwóch reedycji z katalogu nieistniejącego już czeskiego Krabathor oraz dwóch debiutów - zespołów Offence i Det Gamle Besatt. 6 czerwca 2014 roku na scenie "Leśniczówki" zaprezentują się formacje Hypnos, Offence, Det Gamle Besatt, Noise Dicks, Anthem i Nuclear Vomit.

Spośród wydawnictw Krabathora wznowione zostaną "Lies" z 1995 roku i "Orthodox" z 1998 roku. Na "Lies" znajdzie się dodatkowo materiał z EP-ki "Rise of Brutality", z kolei zawartość "Orthodox" poszerzona zostanie o utwory z EP-ki "Mortal Memories". Obie płyty ukażą się w nakładzie 500 sztuk za sprawą Mad Lion Records.

Również pełnometrażowy debiut studyjny deathmetalowego Offence ujrzy światło dzienne pod egidą Mad Lion Records. Album, zatytułowany "R.A.W.", zawierał będzie dziewięć kompozycji. Materiał zarejestrowany został w gliwickim "Haunted House" i "Evilstudio" w Bytomiu. Za miks i mastering odpowiada Krzysztof "Chris" Michalak.

Blackmetalowy Det Gamle Besatt to projekt Beldaroha, wskrzeszający Besatt w składzie z pierwszej połowy lat 90. Debiutancki album pod nową nazwą wyda Seven Gates of Hell. Płyta będzie nosić tytuł "Caerimonia Diabolus".

Dzień później, 7 czerwca 2014 roku, Hypnos, Offence, Det Gamle Besatt, Anthem i Noise Dicks zagrają w Opolu w klubie "Metro".

6.06 - Chorzów, "Leśniczówka"
Start: 19:00
Bilety: 15 zł

7.06 - Opole, "Metro"
Start: 19:00
Bilety: 15 zł

Komentarze
Dodaj komentarz »
re: Poczwórna premiera płytowa w "Leśniczówce"
pawelgor (wyślij pw), 2014-06-06 11:28:34 | odpowiedz | zgłoś
Krabathor istnieje, będą grać na BA w tym roku