zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 14 kwietnia 2021

"Festiwal Mocnych Brzmień" po raz dwunasty

18.07.2014 09:18  autor: Verghityax, źródło: profil Festiwalu Mocnych Brzmień na Facebooku

Na Zamku Krzyżackim w Świeciu odbędzie się 23 sierpnia 2014 roku dwunasta edycja "Festiwalu Mocnych Brzmień". Tym razem na dziedzińcu twierdzy zaprezentują się Acid Drinkers, Armagedon, Thy Disease, Chainsaw, Toxic Bonkers, Mortis Dei, Lowtide, Coherence, Furia Gniew i Memorandum.

Acid Drinkers, Chorzów 26.10.2013, fot. Verghityax
Acid Drinkers, Chorzów 26.10.2013, fot. Verghityax

Acid Drinkers zakończyli pracę nad swoim czternastym długogrającym albumem studyjnym, zatytułowanym "25 Cents For a Riff". Nowe utwory zarejestrowane zostały w poznańskim "Perlazza Studio". Obecnie materiał jest w fazie miksów, za które odpowiada Jacek Miłaszewski.

Deathmetalowy Armagedon promuje obecnie swój trzeci pełnowymiarowy album studyjny, pt. "Thanatology". Kwidzyńska ekipa wyprodukowała płytę do spółki z Arkiem "Maltą" Malczewskim. Ślady nagrano w studiach Politechniki Gdańskiej, "Piano Art Kwidzyn" oraz "Sound Division".

Szósty longplay w dorobku Thy Disease, "Costumes of Technocracy", ujrzał światło dzienne 14 lutego 2014 roku za sprawą Mystic Production. Jest to pierwszy album kapeli z Sebastianem Syroczyńskim na wokalu.

23.08 - Świecie, Zamek Krzyżacki
Start: 13:00
Bilety: 25 zł (przedsprzedaż) i 35 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »