zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 28 września 2020

Znamy pełny skład jubileuszu 5-lecia "Aaaaaaarrghh"

16.04.2015 21:24  autor: Verghityax, źródło: Stowarzyszenie Muzyki Extremalnej "Aaaaaaarrghh"

Zespołami, które wystąpią u boku Behemoth na jubileuszu 5-lecia działalności Stowarzyszenia Muzyki Extremalnej "Aaaaaaarrghh" będą Trauma, Masachist, Calm Hatchery i Dished.

Pochodząca z Elbląga Trauma promować będzie swój ósmy longplay studyjny, zatytułowany "Karma Obscura". Na płycie znalazło się dziewięć utworów, które zespół nagrał w "Hertz Studio" pod okiem braci Wiesławskich. Premiera albumu odbyła się 26 czerwca 2013 za sprawą Witching Hour Productions.

Deathmetalowcy z Masachist pracują obecnie nad materiałem na swój trzeci longplay studyjny. Tytuł i data premiery nie są jeszcze znane. Ostatnim dokonaniem zespołu jest "Scorned" z 2012 roku.

Calm Hatchery przyjadą do Szczecina ze swoim trzecim albumem, zatytułowanym "Fading Reliefs". Materiał na następcę "Sacrilege of Humanity" zarejestrowany został w białostockim "Hertz Studio" pod okiem braci Wiesławskich. Płyta ukazała się 15 września 2014 roku.

Szczeciński Dished reaktywował się w 2014 roku po niemal dziesięcioletniej przerwie. Na liście dokonań kapeli znajduje się demo "Deadly Underground" z 1992 roku i longplay studyjny, pt. "Reason of Suffering", który ukazał się w roku 2005. Na początku 2015 roku do składu dołączyli gitarzysta Aggro Lethalizer i perkusista Mikołaj "Rlyeh" Naklicki.

26.04 - Szczecin, "Słowianin"
Bilety: 65 zł (przedsprzedaż) i 70 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »