zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 6 kwietnia 2020

Zobacz klip do "Sexecutioner" The Atomic Bitchwax

22.04.2015 15:59  autor: Verghityax, źródło: profil The Atomic Bitchwax na Facebooku

Amerykanie z The Atomic Bitchwax zaprezentowali teledysk do "Sexecutioner", utworu otwierającego album "Gravitron". Longplay ukazał się 21 kwietnia 2015 roku za sprawą Tee Pee.

Zobacz teledysk do "Sexecutioner".

The Atomic Bitchwax powstało w 1992 roku w New Jersey z inicjatywy basisty i wokalisty Chrisa Kosnika, gitarzysty Eda Mundella i perkusisty Keitha Ackermana. W tym składzie muzycy nagrali dwa albumy studyjne: "Atomic Bitchwax I" i "Atomic Bitchwax II". Wkrótce potem zespół przeszedł w stan zawieszenia. Ed Mundell, który od 1993 roku udzielał się także w Monster Magnet, opuścił The Atomic Bitchwax. Jego miejsce zajął Finn Ryan.

W 2005 roku formacja wypuściła kolejny album, zatytułowany "3". Rok później, po trasie koncertowej w Europie i Ameryce Północnej, z powodów osobistych Keith Ackerman zakończył współpracę z zespołem. Nowym bębniarzem grupy został Bob Pantella z Monster Magnet. Wspólnie muzycy zarejestrowali dwa studyjne longplay'e: "TAB 4" i "The Local Fuzz", który zamyka dotychczasową dyskografię kapeli.

"Gravitron" nagrany został w "Shorefire Studios". Produkcją materiału zajął się Alan Douches, który wcześniej współpracował z Motorhead.

Przypominamy, że 26 kwietnia 2015 roku The Atomic Bitchwax zagra w warszawskim klubie "Skwer". W roli supportu wystąpi zespół Weedpecker.

26.04 - Warszawa, "Skwer"
Bilety: 40 zł (przedsprzedaż) i 45 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »
re: Zobacz klip do "Sexecutioner" The Atomic Bitchwax
badrel
badrel (wyślij pw), 2015-04-23 12:46:23 | odpowiedz | zgłoś
Zmarnowany potencjał. Dać taki tytuł piosenki i tylko jakaś animowana laska się wygina?