zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 29 września 2020

The Offspring gwiazdą "Czad Festiwal 2015"

29.04.2015 17:02  autor: Verghityax, źródło: czadfestiwal.pl

Organizatorzy "Czad Festiwal 2015" w miejscowości Straszęcin nieopodal Dębicy ogłosili nazwę gwiazdy imprezy - będzie nią amerykański zespół The Offspring. Festiwal obędzie się w dniach od 27 do 30 sierpnia 2015 roku na terenie "Arena Park".

Muzycy The Offspring przyjadą do Polski ze swoim nowym, niezatytułowanym jeszcze, albumem. Niedawno światło dzienne ujrzał singiel "Coming For You", którego można posłuchać tutaj.

Prace nad materiałem na studyjnego następcę "Days Go By" rozpoczęły się w maju 2013 roku. Dwa miesiące później zespół wszedł do studia. Za produkcję odpowiada Bob Rock.

Lato 2014 roku muzycy The Offspring spędzili w trasie, świętując 20. rocznicę wydania "Smash". W przedsięwzięciu towarzyszyły im formacje Bad Religion, Pennywise, The Vandals, Stiff Little Fingers i Naked Raygun. Z tej okazji grupa nagrała covery utworów "Do What You Want" i "No Control" Bad Religion oraz "No Reason Why" Pennywise. Covery trafiły potem na EP-kę "Summer Nationals", która ukazała się w formie cyfrowej w sierpniu 2014 roku.

Na "Czad Festiwal 2015" zaprezentują się między innymi Within Temptation, Korpiklaani, Alestorm, The Toy Dolls, Gentleman & The Evolution, Acid Drinkers, Pidżama Porno, Happysad, Analogs, Lady Pank, Hunter i Lao Che.

Karnety na festiwal zakupić można w cenie 129 zł do końca maja 2015 roku lub do wyczerpania zapasów. Bilety jednodniowe zostaną wprowadzone do sprzedaży po ujawnieniu pełnego składu imprezy. Cena miejsca na polu namiotowym to 45 zł.

Komentarze
Dodaj komentarz »