zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 30 września 2022

Trauma i Offence wypuszczą split na winylu

9.05.2015 19:23  autor: Verghityax, źródło: profil Offence na Facebooku

Deathmetalowe załogi Trauma i Offence wypuszczą split "Craving For... / Holy Vermin". Wydawnictwo ukaże się za sprawą Deformeathing Production. Data premiery nie jest znana.

Mister z Traumy komentuje: "Zawartość tego splitu stanowi alternatywna wersja utworu 'Craving', która nie została nigdy wcześniej opublikowana i przeleżała w szufladzie niemal dekadę. Pierwotnie zamieściliśmy ten numer na mini-albumie 'Hamartia', który ukazał się w 2006 roku nakładem Empire Rec. Powstały dwie wersje tego kawałka i do samego końca nie mogliśmy się zdecydować, którą wykorzystać. Myślę, że dla traumatycznych fanów będzie nie lada gratką przesłuchanie tej wersji, którą dla rozróżnienia nazwaliśmy 'Craving for...'. Specjalnie na potrzeby splitu powstało symfoniczne intro, które skomponowałem kilka miesięcy temu".

Maros z Offence dodaje: "'Holy Vermin' to najnowszy utwór Offence, nigdzie niepublikowany, nagrany specjalnie na potrzeby tego wydawnictwa. Kawałek trochę się różni muzycznie jak i tekstowo od tego, co można znaleźć na płycie 'R.A.W.', lecz jest to wciąż death metal w średnich tempach, nawiązujący do sceny z początku lat 90. Za brzmienie tym razem odpowiedzialna jest inna osoba, ale pewne cechy wspólne z longplay'em są pod tym względem zachowane".

"Craving For... / Holy Vermin" ukaże się wyłącznie w formacie płyty winylowej w nakładzie 500 egzemplarzy. Wydawnictwo można zamówić tutaj.

Tagi: Trauma, Offence
Komentarze
Dodaj komentarz »