zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 20 czerwca 2019

Europejska trasa Today Is the Day odwołana

25.05.2015 21:13  autor: Verghityax, źródło: P.W. Events

Amerykańska formacja Today Is the Day poinformowała o odwołaniu europejskiej trasy koncertowej, która miała się odbyć latem 2015 roku. W rezultacie nie odbędzie się także polski koncert grupy, planowany na 12 czerwca w warszawskiej "Hydrozagadce". Powodem decyzji zespołu są problemy rodzinne Trevora Thomasa, basisty grupy.

W oświadczeniu zespołu czytamy: "Ze względu na okoliczności pozostające poza naszą kontrolą zmuszeni jesteśmy odwołać europejską trasę, która miała odbyć się między 29 maja, a 21 czerwca. 22 maja o trzeciej popołudniu babcia naszego basisty, która go wychowywała, zapadła w śpiączkę. To tragiczna wiadomość dla nas i naszego przyjaciela. Przepraszamy wszystkich za niedogodności".

Organizator wydarzenia komentuje: "Koncert zaplanowany na 12 czerwca w Warszawie nie odbędzie się. Nie została podana nowa data imprezy. Bilety można zwracać w punktach zakupu. Przepraszamy za zaistniałą sytuację".

Today Is the Day mieli promować swój dziesiąty longplay studyjny, pt. "Animal Mother". Płyta ujrzała światło dzienne 14 października 2014 roku pod egidą Southern Lord.

Komentarze
Dodaj komentarz »