zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 3 marca 2021

Susperia bez wokalisty

2.06.2015 09:36  autor: Mag., źródło: profil Susperia na Facebooku, dodane przez czytelnika

Norwegowie z grupy Susperia po raz pierwszy od momentu powstania formacji zmuszeni są poszukać nowego frontmana. Athera - odpowiedzialny za wokal na wszystkich dotychczasowych wydawnictwach grupy - postanowił odejść z zespołu.

Athera mówi o swojej decyzji: "Biorąc pod uwagę moją sytuację zdrowotną i brak mojego wkładu w pracę grupy przez ostatnie kilka lat, zadecydowałem, że opuszczam zespół i nie mam nic przeciwko, żeby chłopaki kontynuowali pracę beze mnie. Zostajemy przyjaciółmi i nie jest to wrogie rozstanie. Po prostu zdałem sobie sprawę, że nie jestem już w stanie zapewnić tego, czego wy - fani i zespół - wymagacie ode mnie. I nie chcę dalej powstrzymywać tego zespołu. Oni zasługują na więcej i wy zasługujecie na to, żeby usłyszeć więcej nowej muzyki. (...) Nie wiem, co stanie się w przyszłości, czy chłopaki znajdą nowego wokalistę, czy Memnock będzie odpowiedzialny za wokale (jestem za!), ale wyjdzie z tego coś dobrego, w postaci albumu albo dwóch".

Podobne oświadczenie opublikowali pozostali członkowie Susperii, podkreślając informację o nadchodzącym krążku. Ten jest niemal gotowy i zgodnie z zapowiedziami ma być czymś pomiędzy "Predominance" i "Unlimited".

Tagi: Susperia
Komentarze
Dodaj komentarz »