zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 20 października 2020

Corruption, Totem i Lostbone na "Live Mess Festival"

25.06.2015 19:40  autor: Verghityax, źródło: profil Live Mess Festival na Facebooku

W "Miejskim Ośrodku Kultury" w Żorach odbędzie się 17 października 2015 roku czwarta edycja "Live Mess Festival". Wśród potwierdzonych wykonawców znaleźli się Corruption, Totem, Lostbone, Thy Disease, Hegemony i Inset.

Corruption, Bielsko-Biała 28.09.2014, fot. Verghityax
Corruption, Bielsko-Biała 28.09.2014, fot. Verghityax

Na początku marca 2015 roku Corruption ogłosiło nowy skład. Do basisty Anioła dołączyli Jacek Hiro i Robert Zembrzycki na gitarach, James Stewart na perkusji oraz Łukasz "Chuck Rebel" Adamski na wokalu. Formacja nadal promuje swój ostatni album studyjny, zatytułowany "Devil's Share". Materiał zarejestrowany został w "Sound Division Studio" pod okiem Filipa "Heinricha" Hałuchy.

Lostbone nadal ogrywa "Not Your Kind", swój czwarty longplay studyjny. Materiał zarejestrowany został w większości w "ZED Studio" pod okiem Tomka Zalewskiego w styczniu 2014 roku. Część śladów nagrano w trzech innych miejscach: "HZ Studio", "Selecta Studio" oraz "Huge Studio". Na płycie gościnnie wystąpili Titus z Acid Drinkers, Lipa z Illusion, Daron z Frontside, Pachu z HugeCCM oraz Mike Kostrzyński z Made of Hate.

Thy Disease przyjedzie do Żor z "Costumes of Technocracy", swoim szóstym longplay'em studyjnym. ALbum ukazał się 14 lutego 2014 roku nakładem Mystic Production. Wszystkie ślady zostały zarejestrowane w podkrakowskim studiu "Creative Music", miksem i masteringiem zajął się Tomasz Zalewski ze studia "ZED". W charakterze gościa wystąpił Psycho, były wokalista Thy Disease.

Formacja Totem rozpoczęła działalność w 2002 roku w Bukownie. Grupa nagrała i wydała dwa longplay'e studyjne: "Day Before the End" i "Let's Play".

Komentarze
Dodaj komentarz »

Zobacz także

Najchętniej czytane wieści

Dodaj wieść

Wiesz o czymś ciekawym ze świata rocka i metalu? Chcesz pisać wieści dla rockmetal.pl? Kliknij:
Dodaj wieść »
Czy masz książ(ecz)ki z tekstami utworów i ich tłumaczeniami na język polski?